Page 7 of 88

Posted: 23 Nov 2007, 12:19
by ezhiukas
turi vienas kolega. Tai kai graziai paprasiau, paskolino :)

Posted: 23 Nov 2007, 12:25
by didzhej
kur smaugsi?

Posted: 23 Nov 2007, 12:27
by ezhiukas
miskais iki druskininku ir atgal :D

Posted: 23 Nov 2007, 12:33
by didzhej
nu jei busi 7'adieni Rukloje, pasimatysim.
velniai zino, kur vaziuodamas bekele gali atsirast!

Posted: 23 Nov 2007, 12:35
by ezhiukas
ne velniai, as zinau. Pirtele jau uzsakyta, reikia tiksliai ten ir atsirast :)

Posted: 23 Nov 2007, 12:43
by didzhej
hehe.. tada tikrai taip.
as tai pvz. galvoju atsidursiu rukloje.
nors ten pirteles nera, bet reikai kelnias isjodinet!

Posted: 23 Nov 2007, 12:58
by ezhiukas
as tai bijau kad daktaras ruklai per sunkus, nebutu ten ka veikt su juo

Posted: 25 Nov 2007, 21:19
by didzhej
a) rukloje nebuvau (*yra priezastis)
b) motociklas pilnai isrengtas, repairinamas

*priezastis: galine kamera netekus ventiliaus netinkama naudoti, per 6'adieni nebuvo atnaujinta...
dar viena: norejau pakeisti troselius, nebuvo kuom;
dar viena: tik vakare gavau grandine + sujungejus!

pilnai isrengus padaryta: isplauti ir sutepti visi troseliai, isvalyti stabdziai, isvalytos svirties guoliavietes + suteptos, suteptas filtas, isvalytas motoras (ten kur kercheris nepasiekia), isrengtas galinis ratas, paminkstinti priekiniai amortikai, atleistas ir galiniss.

nepadaryta: nepakeisti guoliai galinio rato, nesurinktas karbas, nesurinktas motas (net neuzdeta kede).

p.s. noriu susirasti varzteliu dezute ir susukti visur vienodus! - uzpiso ieskoti irankiu skirtingu tiems patiems varztams kitoje puseje.

Posted: 27 Nov 2007, 10:25
by didzhej
kaune reikia R17 kameros galinio rato sumontavimui
any ideas?

Posted: 01 Dec 2007, 00:19
by didzhej
:uzpi...:

Sian puse dienos smaukiausi po visokias nesamoningas vietas, ten padanga, ten kamera, ten montavimas, ten varztai, ten tas .. anas trecias.. simtasdvidesimtkurvakazkelintas ir visa tai delko?

OGI DELTO, kad viska sudejus i kruva ir jau pradejus ruostis ridoutui Kedainiuose suzinoti, kad dvi turimos grandines (viena pikta, kita ne) per TRUMPOS! vienai truksta 5 nareliu, kitai BBZ kiek... sto pudoff drakonas privarazino! :( BARE, kad nevaziuociau...

Ryt varau i KTM ir perku uz miliona originala koki nors..!
Ir vistiek leksiu, skaitau taip.

Konstatuoju, einu miegoti beveik is karto po zinutes parasymo

Posted: 01 Dec 2007, 00:28
by tckd
buciuoju desiny zanda uz tiektiek pastangu del tiesiog raidouto..
pas mane visi nareliai vietoj, bet kodel nevaziuoju nezinau?
gal kas nors zinot? :^o

plius paliubomu. :P
didzhej wrote::uzpi...:

Sian puse dienos smaukiausi po visokias nesamoningas vietas, ten padanga, ten kamera, ten montavimas, ten varztai, ten tas .. anas trecias.. simtasdvidesimtkurvakazkelintas ir visa tai delko?

OGI DELTO, kad viska sudejus i kruva ir jau pradejus ruostis ridoutui Kedainiuose suzinoti, kad dvi turimos grandines (viena pikta, kita ne) per TRUMPOS! vienai truksta 5 nareliu, kitai BBZ kiek... sto pudoff drakonas privarazino! :( BARE, kad nevaziuociau...

Ryt varau i KTM ir perku uz miliona originala koki nors..!
Ir vistiek leksiu, skaitau taip.

Konstatuoju, einu miegoti beveik is karto po zinutes parasymo

Posted: 01 Dec 2007, 00:34
by nepykit
HUSQVARNOS naujienu ymeciau y savo review kampely.. jei HUSQVARNOS naujienas gaunat patys galit neskaityt..

Posted: 01 Dec 2007, 16:13
by storms
donce, man reikes lenciugo
snekesim del tinkamumo

Posted: 01 Dec 2007, 17:27
by didzhej
:!: :!: :!:
surinkau ir smaugiau
zopa kaip gerai yra

tik jau ne kedainiuose,
o kokia 16.30 garliavoje

ryt i vaisvydava! ar kur ten.

Finale grandine pirkau KTM'e.. uz brangiai :)
bet dar pajamau kamsty i duslera, taigi iseja pliuse! :)

dar susimokejau 100 LTL baudos uz kazka is situ triju: neturejau draudimo, nebuvau prisiseges, virsijau 14km/h greiti :D
Masina: mini

x5 neveikia.
subyrejo ABS daviklis.

SAVAITGALIS BLE!!! uz brangiai :D

Posted: 01 Dec 2007, 17:29
by didzhej
storms wrote:donce, man reikes lenciugo
snekesim del tinkamumo
skaitau reikia imti REGINA,
nes ZOSES visokios nelabai.
Isskyrus atveji is SKF,
bet reikia zinoti daug duomenu.

Bet antoji pigiai.