Page 7 of 9

Posted: 16 Apr 2008, 23:03
by mindaugasa vol.2
bandet jaka apiplesti ant 100lt.?!? reketyrai, sazines turekit!!
prie progos dasimesiu, jei reikes.
siaip tai enduro organizatorius reiketu nuskausminti kokiu nors negraziu budu, jei patys nesusipranta. net jei pagal sutarti turejo jakas ar dar kas nors tvarkyti, tai galetu paminti ant mazolio, jei ne patys su shluotom pamojuoti.
cia tadas organizavo?

Posted: 17 Apr 2008, 08:32
by Vito
mindaugasa vol.2 wrote:bandet jaka apiplesti ant 100lt.?!? reketyrai, sazines turekit!!
prie progos dasimesiu, jei reikes.
siaip tai enduro organizatorius reiketu nuskausminti kokiu nors negraziu budu, jei patys nesusipranta. net jei pagal sutarti turejo jakas ar dar kas nors tvarkyti, tai galetu paminti ant mazolio, jei ne patys su shluotom pamojuoti.
cia tadas organizavo?
Organizatoriai po saves sutvarke. Moliai buvo nuvalyti. Ir trajektorijas vale ten, kur net ir nepriklause.

Posted: 17 Apr 2008, 10:30
by didzhej
Prisimenu vaikyste, stovykla kacergoje, atvaziavo CZ su ala britvom, pasamde mus uz Coca/cola nusluoti trajektorijas. Nuejome - nuslaveme. Jie atejo... sako einam, parodysim trajektorijas :) ir baisiai buvo nustebe :D

Posted: 18 Apr 2008, 15:16
by Yvl
Nauris wrote:sestadieni, balandzio 19d., uzplanuota trefke visai dienai... trasa :bootyshake:
e, kas join su manim vaziuot? panasonikai pakeleiviai nedomina!

Posted: 18 Apr 2008, 17:07
by wundis
Yvl wrote: e, kas join su manim vaziuot? panasonikai pakeleiviai nedomina!
Abaly! gi balandzio 19 (sestadieni (rytoj)) 11:00 rokiskio taure. motokrosas. o ne su traktoriais per kacergine vazinet !
:toilet:

Posted: 18 Apr 2008, 17:19
by Yvl
wundis wrote:
Yvl wrote: e, kas join su manim vaziuot? panasonikai pakeleiviai nedomina!
Abaly! gi balandzio 19 (sestadieni (rytoj)) 11:00 rokiskio taure. motokrosas. o ne su traktoriais per kacergine vazinet !
:toilet:
aqrwa, viena shikna visur neuzsesiu... sedesiu namie, kepsiu pyragus!

Posted: 18 Apr 2008, 17:26
by ezhiukas
sudu pyragelius?

Posted: 18 Apr 2008, 17:58
by Yvl
ezhiukas wrote:sudu pyragelius?
smelio!

Posted: 18 Apr 2008, 20:38
by tckd
Yvl wrote:
ezhiukas wrote:sudu pyragelius?
smelio!
sudu! teisingai pasakyta :teeth:

Posted: 18 Apr 2008, 20:47
by Nauris
Vito wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:bandet jaka apiplesti ant 100lt.?!? reketyrai, sazines turekit!!
prie progos dasimesiu, jei reikes.
siaip tai enduro organizatorius reiketu nuskausminti kokiu nors negraziu budu, jei patys nesusipranta. net jei pagal sutarti turejo jakas ar dar kas nors tvarkyti, tai galetu paminti ant mazolio, jei ne patys su shluotom pamojuoti.
cia tadas organizavo?
Organizatoriai po saves sutvarke. Moliai buvo nuvalyti. Ir trajektorijas vale ten, kur net ir nepriklause.

klausyk Vito, jie tavo bosai, bet tu neprivalai ju gint! ir dar gini, net nebuves paziuret kaip trasa atrode po ju "tvarkymo"!

Posted: 18 Apr 2008, 21:12
by Nauris
slave masina sendien trasa, "Nemuno Ziedo" iniciatyva! Skundesi, kad tik to molio(kur Tadas sutvarke) atgremzt pilnai nepavyko, kalbejo kad reiks gaisrininku masinos su spaudimu plaut, bet ar tai spejo atlikt nezinau, nes su Romu kalbejau pries pietus. Tad galim ryt vaziuot treniruotis.

http://www.gismeteo.ru/towns/26629.htm

iki

Posted: 19 Apr 2008, 19:52
by w919
Pasivazinejom, labai patiko. Puikus oras ir nerealiai daug technikos - siemet gonkes nusimato gausios! Trasa ideali. Ozhq fotkino, sake rugpjucio menesi bus nuotraukos. :-k ](*,)

Aciu storms uz transportavima bei 6 pliusai. =D>

Posted: 21 Apr 2008, 08:50
by Vito
Stormsui pliusas uz pagalba pripuciant galini rata iki reikiamu atmosferu :)

Posted: 21 Apr 2008, 09:36
by gonzas
ash vis dar primenu, kad pas mane saugomas frakcijos lekiku geresniems rezultatams pasiekti igytas OMP skaitmeninis/reisinginis manometras, kurie patieke gerb Jovarauckis.

:ANAL:

Posted: 21 Apr 2008, 09:50
by w919
gonzas wrote:ash vis dar primenu, kad pas mane saugomas frakcijos lekiku geresniems rezultatams pasiekti igytas OMP skaitmeninis/reisinginis manometras, kurie patieke gerb Jovarauckis.

:ANAL:
pakomentuok pls issamiau. man reikia manometro.