Page 7 of 8

Posted: 25 Mar 2008, 20:27
by gonzas
o kodel man atrodo, kad tik neviltis stumia zmonija i prieki, bo ish pykcio prisigalvoji kaip kitaip gyvent :prayer:

Posted: 26 Mar 2008, 15:01
by Wilkolakis
](*,) "bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.

Posted: 26 Mar 2008, 15:07
by Yvl
Wilkolakis wrote:](*,) "bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
labai gerai pasakyta!
:mp1:

Posted: 26 Mar 2008, 16:08
by didzhej
beto, pas 'bobas' procesas tarp pamasto ir paziurO i veidrodeli - yra gana ilgas laiko tarpas ;)

Posted: 26 Mar 2008, 16:08
by Renaz
Wilkolakis wrote:](*,) "bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.

Posted: 26 Mar 2008, 16:10
by Yvl
Renaz wrote:Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.
ale tu ir zhabalas.. o cia kas???
Wilkolakis wrote:Laba diena,
jau buvau kazkada priseregistravus i sena motofrakcija. Vardas Juste, pagal specialybe ir pomegius atrodo ne visai i ta foruma pataikiau, bet jauna ir simpatiska gydytoja juk visur reikalinga

Posted: 26 Mar 2008, 16:15
by Wilkolakis
"boba" apskritai ir aplamai nėra labai korektiškas pavadinimas, bet tema ne apie tai :)

Posted: 26 Mar 2008, 16:20
by wundis
Wilkolakis wrote:"boba" apskritai ir aplamai nëra labai korektiðkas pavadinimas, bet tema ne apie tai :)
jo! todel nenukrypdama nuo temos - "Buk matoma!" ir imesk savo fotografyja.ibo mes taip ir likom nenusprende ar tu jauna ir ar simpatiska.

:mbj: :m69: :3some:
pavasaris ant nosies o zmones nezino ar dulkint tave ar ne

Posted: 26 Mar 2008, 16:46
by Renaz
Pasilohinau! Uzsidejau sau minusa!

edit: na o bet taciau, nesuprantu kodel nickas diediskas!

Posted: 26 Mar 2008, 18:03
by didzhej
o kodel su dzinais siuometines bo.. merginos vaiksto?

Posted: 31 Mar 2008, 11:51
by Shadow
Dejau pliusa Wilkolakiui. Yra tu bobu uz tuos diedus geriau vairuojanciu, vat taip.

Posted: 11 Sep 2009, 10:05
by Username

Posted: 11 Sep 2009, 10:08
by Yvl
=D>

Posted: 11 Sep 2009, 10:15
by prodriver
:lolol:

Posted: 11 Sep 2009, 10:17
by wundis
:3some:

smagumelis.