Posted: 25 Mar 2008, 20:27
o kodel man atrodo, kad tik neviltis stumia zmonija i prieki, bo ish pykcio prisigalvoji kaip kitaip gyvent 
labai gerai pasakyta!Wilkolakis wrote:"bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.Wilkolakis wrote:"bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
ale tu ir zhabalas.. o cia kas???Renaz wrote:Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.
Wilkolakis wrote:Laba diena,
jau buvau kazkada priseregistravus i sena motofrakcija. Vardas Juste, pagal specialybe ir pomegius atrodo ne visai i ta foruma pataikiau, bet jauna ir simpatiska gydytoja juk visur reikalinga
jo! todel nenukrypdama nuo temos - "Buk matoma!" ir imesk savo fotografyja.ibo mes taip ir likom nenusprende ar tu jauna ir ar simpatiska.Wilkolakis wrote:"boba" apskritai ir aplamai nëra labai korektiðkas pavadinimas, bet tema ne apie tai