Page 7 of 18

Posted: 19 Aug 2008, 09:42
by Renaz
Bet tai buvai, ziurejai? Kodel nera fotoreportazo?

Posted: 19 Aug 2008, 10:08
by tckd

Posted: 19 Aug 2008, 10:25
by zil130
KLX nulis demesio, DRZ akiu atitraukt negali.
Image

Posted: 19 Aug 2008, 13:38
by tckd
zil130 wrote:KLX nulis demesio, DRZ akiu atitraukt negali.
dedes sprendzia mysle :-k kaip toks lavonas iki cia davaziavo :albino:

Posted: 19 Aug 2008, 13:52
by didzhej
nesusimusit??? :)

Posted: 26 Aug 2008, 23:00
by tckd
eiciau an gedos kanpelio bet kad ne as, Aplinka kalta.
Zalias kaltas!
keiciant sita pisausi su galiniu stabdziu oru..
gi keiciant priekio reikalus dabar ta pati story su front brake
daryk ka nori, nera! :chain:

an gedos neisiu,
bet kas nors paguoskit su procedura skysciu perpylimo ir nuorinimo.. [-o<

Posted: 27 Aug 2008, 07:41
by ezhiukas
reikia nusipirk dydeli svirksta kaip kokiam narkomanui, gumine slangele ir keist skysti nuo suporto. Tada nieks neuzsiorina.

Posted: 27 Aug 2008, 09:06
by tckd
ezhiukas wrote:reikia nusipirk dydeli svirksta kaip kokiam narkomanui, gumine slangele ir keist skysti nuo suporto. Tada nieks neuzsiorina.
kadangi teko perrinkti viska, tai sitas variantas beveik atpuola.
pumpuosim toliau :chain:

Posted: 27 Aug 2008, 09:08
by zil130
Nesupratau. Tai vėl tas pats? :D

Posted: 27 Aug 2008, 09:33
by ezhiukas
koks skirtumas ar viska perrinkai ar tik skysti keiti. Uzpylinet irgi gali nuo apacios, nuo suporto. Tada visas oras graziai iseina per bakeli ir nieko pumpuot nereikia. Servisuose visada taip daro. Aisku ten ne svirkstus naudoja, o specialia iranga

Posted: 27 Aug 2008, 09:35
by tckd
ezhiukas wrote:koks skirtumas ar viska perrinkai ar tik skysti keiti. Uzpylinet irgi gali nuo apacios, nuo suporto. Tada visas oras graziai iseina per bakeli ir nieko pumpuot nereikia. Servisuose visada taip daro. Aisku ten ne svirkstus naudoja, o specialia iranga
taip ir sakyt reikejo =; :surrender:

Posted: 27 Aug 2008, 09:39
by Renaz
As ne specas, bet darau sekanciai.
- Uzmaunu permatoma slangeli ant supporte skirtos vietos
- Merkiu ji i slonika su stabdziu skysciu
- Atsuku nuorinimo verzle (ta pacia, ant kurios uzmautas slangelis)
- Paspaudziu pilnai kojele zemyn ir uzverziu verzle
- Darau tai keleta kartu su atidarytu prezervuaru skysciui
- Stebiu ar netruksta skyscio prezervuare, ir jei reikia dapilu
- Labai svarbu verzle uzsukti anksciau nei atleidziama kojele

Manau Eziuko pasiulytas variantas apskritai idealus, bet su salyga, kad ne visad po ranka gyvulinis svirkstas, tai galima bandyt ir tokiu metodu.

Posted: 27 Aug 2008, 09:42
by ezhiukas
siaip galima gi nusipirkt ta gyvulini svirksta, ne karve kainuoja, kiekvienoje vaistineje yra. Smarkiai palengvina skyscio keitimo procedura. Bandyta jau ne karta :)

Posted: 27 Aug 2008, 12:27
by sai
ezhiukas wrote:siaip galima gi nusipirkt ta gyvulini svirksta, ne karve kainuoja, kiekvienoje vaistineje yra. Smarkiai palengvina skyscio keitimo procedura. Bandyta jau ne karta :)
prisijungiu. kaip tik keisiu suporta. gali eziuk detaliau? tokios proceduros su svirkstu nezinojau. svirkstu i slangele leist skysti, ta prasme i virsu? ar kaip? o suporta kaip uzpildyt, atskirai? aciu

Posted: 28 Aug 2008, 11:49
by gonzas
ash tai kai priekiniam stabdyti susiduriau su tokia problema, tai atsukau ta bakeli nuo vairo ir bandziau pumpuodamas ji visaip kraipyti.

va tada po kokiu 3 minuciu eme ir ishburbuliavo vienas burbuliukas i virsu (neisivaizduoju, kur jis ten galejo valanda laiko kabeti ir mane nervuoti).