Page 7 of 39

Posted: 25 Sep 2008, 20:30
by El Traxo
Pamirsau vakar ezhiukui inpisti pliusa uz Gruzijos carica TAMAPA. :D
Congrats, ole, ole!!!
Kokie pliusai-minusai? Ant vienkes musiek eina :) Reviu bus? Is LT ar is britu?

Neklausiu, kiek mokejai, paklausiu kitaip - po kam tokie smagumai eina? Gal susigundysiu ir as :)

Posted: 25 Sep 2008, 22:11
by zil130
Softą kai tik paimi, tai po 6 mėn. ir hardo užsinori. Aukštaitijos ralio užkulisiuose pamatysim ksteškę ?

Posted: 26 Sep 2008, 07:58
by ezhiukas
acakau - tokie smagumai aina kazkur nuo 4 k lt jei senesniu metu. Maniske parkeliavo is Anglijos, bet pirkta buvo jau Lietuvoje. Numeriai kol kas dar angliski. Lietuvoj ganialinta nebuvo. Ant vienkes turetu eit, bet dar nebandziau, bo nuo to karto kai ciut neapsiverciau su DR750 biski bijau. Matyt esu ameba, bet tikiuosi pasitaisyti. Review gal ir bus, bet pradzioj reikia daugiau pavazinet, nes kol kas ganialinu tik i darba. Galiu pasakyti tik kad susidejus mitas c17 po plentines, stabdymas ir valdymas ant asfalto pablogejo, ale stabdo vistiek geriau nei mano traktorius :D O del aukstaitijos ralio tai manau atminsiu pasiziuret, tik kazin ar i uzkulisius ileis kas nors :)

Posted: 19 Nov 2008, 09:11
by Ziune
Galvoju kodel Tamaros kampelis toks tylus......

gal bent fotke koklia isegt... :roll:

Tamara +20kg molio -
Image

Posted: 19 Nov 2008, 09:41
by tckd
Ziune wrote:Tamara +20kg molio -
karcergiene? :rock:

Posted: 19 Nov 2008, 21:02
by Ziune
jou, kacerbergas.

Posted: 19 Nov 2008, 22:04
by zil130
Biskuti purvinokas :albino:

Posted: 19 Nov 2008, 22:58
by Ziune
baisiausia, kad motas buvo tik menuo kaip ish dezutes...
Po shiu varzybu jis prarado naujo moto dvasia.
Igavo smagiai besismaugiancios tamaros ispJudI.

Posted: 19 Nov 2008, 23:09
by gonzas
tai garantinis da?

Posted: 19 Nov 2008, 23:43
by _heyy
o kas ten kroselkoms gali buti garantinio? kad variklio blogas per puse neskils?

Posted: 24 Nov 2008, 13:03
by Renaz
Mielas dienorasti, vakar gavau keista skambuti. Skambino neprisistates kolega (taip sake), ieskantis Silikato karjero salia Silikato gamyklos. Kiek suglumau ir nezinojau ka pasakyti, uz lango kauke zvarbus vejas ir dangus maise sniega su zeme. Vadianamasis kolega (dar save vadines diletantu) norejo smaugt, tad turedamas suktis vardinau tinkamas vietas.

Pranesimo pabaiga. Tai buvo ne sapnas. Kokiu pagrindu skambino man, nesupratau ir zinoti nenoriu. Gal bande seksualiai prikabiauti?

Isvados:
- ne viskas Silikatas, kas silikatu vadinama
- smagu smaugti kai uz lango puga
- Kaledu nakti galite sulaukti nepazistamojo skambucio

Posted: 24 Nov 2008, 13:14
by Rashyd
Haha, puikë apgavom interneto prisiplakelius kurie norëjau draugauti neprisistatæ! Smaugëm ið tikro ðeðtadiená, nes taip gavosi. Bergai valina, buvo dar kokiatai varna te-610. Buvo ir sporto ir balu.

Sjaitau jei nori smaugt, reik ne tik interneta skaityt.

Posted: 24 Nov 2008, 13:15
by Arvis
Renaz wrote: - Kaledu nakti galite sulaukti nepazistamojo skambucio
Kaledu nakti net zverys sneka. Todel paskambint gali bukvaliai betkas.

Ane eziuk ?

Posted: 24 Nov 2008, 13:42
by Ziune
ne nu narmaliai.....
tas pats anonImas skambina man ir sako mes cia smaugt vaziuojam, bet nerandam silikato pakatushkes vietos.
Ble galvoju, nei ash te buves, nei isivaizduoju kur ten tarp plytu smaugt, nei suprantu su kuo kalbu.. Bet, kad jau skambina, galvoju, shkia prie chebros.
galvoju toliau, jog RashIdas turbut zino, bet ash jo tel nezinau, TCKD zino, bet ir jo tel nezinau, Stormsas turbut zino bet ir jo nezinau nei tel, nei shuns veisles nepamenu. Tik, kad zmona grazi pamenu. Toliau galvoju kad Reno tel zinau ir jo zmonos tel zinau, bet nezinau ar jis zino kur silikatininkai smaugia.
Skaudancia shirdimi pasidalinaw su anuonimu tavo, Renai, telefonu.
A prie ko cia Yamaha?

Posted: 24 Nov 2008, 15:31
by Renaz
Ziune wrote:A prie ko cia Yamaha?
A jamacha tuo metu meldesi, kad nereiktu tokiu oru niekur vaziuot.