Page 7 of 8

Posted: 12 May 2008, 16:19
by didzhej
uzsidejau: juodas
nes tikrai grazus zaltys.... ka?

Posted: 12 May 2008, 16:22
by didzhej
xLET!!! :(
as ka tik supratau, kad jau renkuosi Ducati... net ne galvodamas apie kita mota :(

Posted: 12 May 2008, 16:28
by wundis
El Traxo wrote: Kalbi apie toká sportiðkà jaunuolá deðinëje?
ne ! apie toki:
Image
El Traxo wrote: Edit: skaitau tema lock (net nuo pirmo posto aiðku, kad DJ perka Ducati Monster)
skaitau dar ne ! ibo reikia spalva isringti !

Posted: 13 May 2008, 11:14
by wundis
nakagi
11 zmogasu pareiske savo nomone apie didzhejaus monstro spalva. isvados yra sekancios:


:wav: :gayfight: :rockwoot: :tancujutvse:
DIDZHEJAUS MONSTRAS YRA ROZINIS

:wav: :gayfight: :rockwoot: :tancujutvse:

Posted: 13 May 2008, 11:20
by didzhej
gaidys ne statistika!!!!
11 zmoniu nori mane matyti rozini???

Posted: 13 May 2008, 11:42
by wundis
didzhej wrote:gaidys ne statistika!!!!
11 zmoniu nori mane matyti rozini???
acargiau su zodziais ! tce yra zmoniu nuomone. jau nuspresta.
:-$

Posted: 13 May 2008, 12:04
by didzhej
einu i opozicija.

arba jungiuosiu prie tu triju, kur sako 'raudonas'!

Posted: 13 May 2008, 12:08
by wundis
nugi dziugu kad beviltiskai bandai pasiekti savo, bet deja, ce ne nuo taves priklauso :albino:

PS pasikeitus balsavimo rezuoltatams, jau 6 zmones masto kad tavo monstras yra rozinis, ir 3 masto kad jis bus bespalvis !

Posted: 13 May 2008, 13:18
by didzhej
atsisakau mandato! :chain:

Posted: 13 May 2008, 13:22
by Yvl
didzhej wrote:atsisakau mandato! :chain:
tai kad neimanoma.. cia kaip su mafija....

Posted: 13 May 2008, 13:23
by didzhej
einu tapatybe keisti :gay:

Posted: 13 May 2008, 13:24
by Yvl
didzhej wrote:einu tapatybe keisti :gay:
nebent ir lyti tuo paciu, bo mes moteru nelieciam...

Posted: 13 May 2008, 22:34
by cliff
wundis wrote:
El Traxo wrote: Kalbi apie tokį sportišką jaunuolį dešinėje?
ne ! apie toki:
Image
El Traxo wrote: Edit: skaitau tema lock (net nuo pirmo posto aišku, kad DJ perka Ducati Monster)
skaitau dar ne ! ibo reikia spalva isringti !
kas idejo gonzo fotke :)

Posted: 13 May 2008, 22:35
by didzhej
Ajo.. pamaciau pas Cliff reklama ir prisiminiau.
Eikit ziureti i Husqvarno kampeli, ka isigijau siandiena.

Posted: 13 May 2008, 22:37
by cliff
didzhej wrote:Ajo.. pamaciau pas Cliff reklama ir prisiminiau.
Eikit ziureti i Husqvarno kampeli, ka isigijau siandiena.
jau pasiemei? ir ka cia online sedi skaityk MANUALA :)