Posted: 12 May 2008, 16:19
uzsidejau: juodas
nes tikrai grazus zaltys.... ka?
nes tikrai grazus zaltys.... ka?
ne ! apie toki:El Traxo wrote: Kalbi apie toká sportiðkà jaunuolá deðinëje?
skaitau dar ne ! ibo reikia spalva isringti !El Traxo wrote: Edit: skaitau tema lock (net nuo pirmo posto aiðku, kad DJ perka Ducati Monster)
acargiau su zodziais ! tce yra zmoniu nuomone. jau nuspresta.didzhej wrote:gaidys ne statistika!!!!
11 zmoniu nori mane matyti rozini???
tai kad neimanoma.. cia kaip su mafija....didzhej wrote:atsisakau mandato!
nebent ir lyti tuo paciu, bo mes moteru nelieciam...didzhej wrote:einu tapatybe keisti
kas idejo gonzo fotkewundis wrote:ne ! apie toki:El Traxo wrote: Kalbi apie tokį sportišką jaunuolį dešinėje?
skaitau dar ne ! ibo reikia spalva isringti !El Traxo wrote: Edit: skaitau tema lock (net nuo pirmo posto aišku, kad DJ perka Ducati Monster)
jau pasiemei? ir ka cia online sedi skaityk MANUALAdidzhej wrote:Ajo.. pamaciau pas Cliff reklama ir prisiminiau.
Eikit ziureti i Husqvarno kampeli, ka isigijau siandiena.