Page 7 of 8
Posted: 08 Jul 2008, 18:44
by nepykit
motobiker wrote:gavau paaiskinima is latviu - pirmi trys reikalavo grazinti atgal startinius mokescius ,grasindami negrazinti transponderius... kai tuo tarpu automobilistai nepravaziave nei metro ,nutrauke varzybas ir nekele jokiu pasipiktinimu ( varzybos buvo nutrauktos del latviu sportininko zuties ).
O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praleisti...
tiek ziniu .. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
nu bet straipsnelis tai toks biski teisiantis..
http://motosportas.lt/index.php?option= ... =1&lang=lt
Posted: 08 Jul 2008, 22:08
by efk0nas
bausti negalima pasigailėti
Posted: 08 Jul 2008, 23:09
by mindaugasa vol.2
varzybu organizatoriai susimokejo uz trasos nuoma, teisejam etc.
atsitiko skaudus ivykis ir varzybos nutraukiamos
o jei dar dalyviai susirenka atgal mokescius
tai cia komercinis aspektas
o siaiptai zuvo zmogus ir atsiimdamas pinigus kaip ir dar ji kaltu uz tai palieki. skaitau nemoralu.
del padangu tai imho neuzskaito rezultato ir tiek, kokios problemos? pernai noikirchneris irgi brno leke su drauddziamom padangom ir komisarai del to skersai kelio negule.
Posted: 08 Jul 2008, 23:24
by sai
as moku pinigus uz paslauga ir turiu teise reikalaut pinigu atgal, negaves tos paslaugos.
mindaugai kas cia neaiskaus?
organizatoriu parkes mane nejaudina. tipo, susimetam visi ant akropolio, bet jei vienas statybininkas zus nukrites nuo pastoliu, tai akropoli issprogdinsim.
nezinau, arba man nuo kritimu smegenys atsitranke ar kas, bet as cia tiktai teizvelgiu, kad organizatoriui is kiseniaus akecios kyso.
Posted: 08 Jul 2008, 23:28
by Renaz
Astiprsau, kad pertraukau, bet gal galit pasakyt kas yra transponderis?

Posted: 08 Jul 2008, 23:33
by Username
Renaz wrote:Astiprsau, kad pertraukau, bet gal galit pasakyt kas yra transponderis?

Juodas ant siknos.
Posted: 09 Jul 2008, 00:30
by tckd
sai wrote:as moku pinigus uz paslauga ir turiu teise reikalaut pinigu atgal, negaves tos paslaugos.
nu kazkur turi buti numatyta, grazina mokescius, kokiais atvejais ir pan..
jei nenumatyta (itariu) tai kodel zmones negali paprasyt atgaut.
ir kuo remiantis po to baudzia? nemorale?
nepageidaujami tai pagal ka cia neleis dalyvaut

Posted: 09 Jul 2008, 01:07
by sai
renaz: datcikas laikui matuot. gali atrodyt ir ne taip. (cia kaciargoj tokius duoda, jautresniem raideriam tenka pakaba is naujo reguliuot:D)
tckd: nesu megejas narsyt po ineta viso pasaulio gonkiu vidaus taisykliu, tai remiuosi empiriskai-patirtimi. Lenkijoj grazina dali startiniu mokesciu bet kuriuo atveju, jei negali testi gonkiu, niekam tavo prolietuviska morale neidomi. Demesio, antras dublis: Jakas siuo klausimu ispruses uz braliukus lygiai dukart ir si klausima suvokia panasiai kaip ir daugelis lietuviu, aciu jam. gal kokiam nors reglamento kampely latviai ir turi priesinga punkta pasirase, bet taigi paklaust neuzdrausi. nuejom ir paklausem, taip, kaip esam iprate. tapom liaudies priesais.
o tie transponderiai tai siaip anekdotas su priesistore. kadangi praeito etapo latvijoj nieks (!) neorganizavo, tai sikart atsirado kazkokie naujai iskepti organizatoriai, kurie emesi sio vaidmens. ebejuj nupirko senus senuciukus transponderius, isdalino juos is vakaro, sako, uzsidekit, bandysim ar veikia. bando, neveikia kas antras, nes jie nuo kartingu, netraukia iki ju bokstelio, tai sedejo ant starto finiso ir matavo laikus mygtuku. tai cia mes tais transponderiais reketavom latvijos sporta.
uz juos net uzstato neeme, o eme uzstata uz svara, kuri grazino nes svaru buvo

, o transponderiai iskart ant stalu buvo padeti, nors latviu sprendimas nutraukti varzybas buvo jau veliau, po nepilnos valandos. o sprendima del varzybu prieme vyr.varzybu teisejas, o ne organizatoriai ir jokie lietuviai cia ne prie ko.
yra toks puikus zodis tolerancija, bet yra ir puiki patarle, kaip sauksi taip ir atsilieps. jau velu, sian daug dirbau ir esu piktas, pakliuta man daba tas latvis, kuris dergiasi cia mum ant galvu. cia tas pats, kas prisneket, kad nmsf visi gejai, o jie tegu teisinasi.

p.s. grafomanija ble.
Posted: 09 Jul 2008, 10:41
by mindaugasa vol.2
sjamonai, buvo kaip buvo. akcijos rezultatas toks, koki aivaras parase: i varzybas greiciausiai neileis. po teismus gi nesitampysi. vadinasi teisus organizatoriai, nes jie organizatoriai
seliava, kaip renas sako
Posted: 09 Jul 2008, 10:58
by sai
dejau skersa ir isilga ant to ka jie sako. as nepriklausomas nei finansiskai, nei moraliskai nuo kazkokiu bestuburiu organizatoriu. o tu uz padlaiziavima padlaiziautojams gauni minusa
Posted: 09 Jul 2008, 11:04
by mindaugasa vol.2
hm, paskutiniu postu nenorejau isivelti i begalinius gincus kas yra moralu ir kas ne. todel parasiau taip kaip parasiau.
bet kadangi ivertinai tai kaip padlaiziavima tai dar parasau, kad
jei is tiesu, tai lieku prie savo nuomones: atsiimineti uzstata (kokia ten suma?) kai varzybos nutraukiamos del vieno is dalyviu mirties yra nemoralu.
man butu geda.
taciau kadangi morale yra individualus dalykas, tai butu kvaila testi gincus.
Posted: 09 Jul 2008, 11:21
by sai
situo postu prisijungi prie bedancio sau i aki, nes pirkimas pigiu amerikonisku mocu, su kuriais kazkas uzsimuse yra amoralu
Posted: 09 Jul 2008, 11:52
by efk0nas
Keista, bet pritariu Mindaugui. Nors ten nebuvau ir mano nuomonė turbūt kad niekam neįdomi

Posted: 09 Jul 2008, 12:16
by gonzas
efk0nas wrote:Keista, bet pritariu Mindaugui. Nors ten nebuvau ir mano nuomonë turbût kad niekam neádomi

o ash nepritariu nei vienam, nei kitam.
Posted: 09 Jul 2008, 12:22
by mindaugasa vol.2
sai wrote:situo postu prisijungi prie bedancio sau i aki, nes pirkimas pigiu amerikonisku mocu, su kuriais kazkas uzsimuse yra amoralu
nzn. galbut.
griztant prie temos, skaitau, kad atsiimdamas pinigus tiesiog parodai, kiek tu vertini dalyvi "sugadinusi" rengini ir tiek. ir jokie organizatoriai cia ne prie ko (nors yra ir komercine reikalo puse, bet ne ji esmine, imho)
o jei savas, lietuvis butu taip "sugadines" rengini, irgi pinigus atsiimtumete? ar yra kokia nors diferencijacija sitoje vietoje.
anyway, prisipazystu klydes ir pasizadu sita tema nebediskutuoti.