Page 7 of 7

Posted: 09 Jul 2008, 18:43
by mindaugasa vol.2
visa lietuva ktm perka latvijoje. netoli, sienu nera, kainos geros.

Posted: 09 Jul 2008, 19:54
by nepykit
tckd wrote:... www.ktm-lietuva.lt
Nu bet kainos galetu buti pateiktos ir litais, o tai ce kazkokiu perekupu kainu matavimo vienetu, tfu! Iskart ir neperku isizeides ir nieko nesuprates! ](*,)

Posted: 09 Jul 2008, 19:56
by tckd
nepykit wrote:
tckd wrote:... www.ktm-lietuva.lt
Nu bet kainos galetu buti pateiktos ir litais, o tai ce kazkokiu perekupu kainu matavimo vienetu, tfu! Iskart ir neperku isizeides ir nieko nesuprates! ](*,)
tigi EU jedyna ir nenugalima!
apziurejau latvius (pas juos beje irgi oirais-matyt KTM stilius!)
tai sesidevym irgi netur.. ytogo Kanditatas spiriamas lauk! :albino:

Posted: 09 Jul 2008, 20:21
by Renaz
Nesispardykit cia. Iki Kaledu dar daug laiko ir metai nesibaige. Juk renkam 2008 baika.

Posted: 09 Jul 2008, 22:18
by didzhej
balsas ir didelis uz BMW F800GS ir ne kitaip.
Jei BMW ismetam, atiduodu balsa uz Lietuvoje perkama KTM Adventure.

Jokiu Yamaka, Kamazaki ir Gonda nepripazystu.

Posted: 16 Jul 2008, 14:15
by El Traxo
a kaip čia markės mylėtojai išsigando pirmininko ir nepasiūlė dvasingo 2008m. aparato?
Argumentai:
V2,
frakcijos legenda - sportsteris,
litras:
Image
guldosi:
Image
ain ant vienkės:
Image

:D

Posted: 28 Jul 2008, 13:28
by Vee Crunchy
dar viksta rinkimai? ok.
taigi kaip zmogus, atbandes praktiskai visas siuolaikiskas yamahes ir dar daugeli siuolaikisku neyamahu turiu pasakyt, kad motociklas, sukeles man pacius silciausius jausmus :deathmetal: , palikes didziausia sypsena :aiwebs:, motociklas, kuri galeciau raidint visa diena tik tam, kad raidint, and then go for some more, yra sitas:

Image

Lietuviskai tariant - man tai yra the most enjoyable bike to ride. Bring on the twisties!

Visokie nuobodybes FZ6 ir FZ1 palyginus neturi jokiu sancu, R6 ir R1 yra ispudinga, bet useless on the road, o nauja Super Tenere butu visai ok, bet gausiai nivalina.

Taigi as deleguoju TDM900

Posted: 28 Jul 2008, 14:17
by _heyy
del tdm'o ir simpatizuoju. bet tiesa sakant simpatizuoju tik del vienos prizasties - kaina ju ganetinai gera + forumuose geri aytsiliepimai apie juos + ju ne daug gatvese, ir jau buvau susigundes pirkti jo vyresni broli, bet nesigavo.

kas labai nepatinka, tai dEzainas.

Posted: 29 Jul 2008, 13:28
by Vee Crunchy
_heyy wrote:del tdm'o ir simpatizuoju. bet tiesa sakant simpatizuoju tik del vienos prizasties - kaina ju ganetinai gera + forumuose geri aytsiliepimai apie juos + ju ne daug gatvese, ir jau buvau susigundes pirkti jo vyresni broli, bet nesigavo.

kas labai nepatinka, tai dEzainas.
Mmmm, I see.. :-k
Checkiraut - suradau kita mota, atitinkanti tavo isvardintus kriterijus. :) Su kiek paprastesniu dezainu si karta:

Image

Posted: 29 Jul 2008, 14:46
by _heyy
sitam eile didziule :(