Page 7 of 33
Posted: 09 Nov 2009, 08:19
by zil130
Zuzuki nenulaikė, varna nivalit

Posted: 09 Nov 2009, 11:45
by didzhej
kas sake, kad nelaiko BLE!
Posted: 09 Nov 2009, 11:47
by tts
Posted: 09 Nov 2009, 12:07
by zil130
didzhej wrote:kas sake, kad nelaiko BLE!
nelaiko?
Posted: 09 Nov 2009, 12:09
by didzhej
lyg laiko.
Posted: 09 Nov 2009, 12:10
by Rashyd
trailina, nelaiko...
Posted: 09 Nov 2009, 12:11
by zil130
Cosmoz nenulaikė, per aštrus.

Posted: 09 Nov 2009, 12:13
by didzhej
Rashyd wrote:trailina, nelaiko...
bet tai gyvenimo dziaugsmas.
jei viskas seksis, kaip ivertinsi akimirkas, kada tikrai gerai?
skaitau neskaitau, kad jus cia teisingai skaitot.
ir dar skaitau, kad man patinka kaip reikia pakrapstyt.
ir siaip, pakrapstyt patinka (bet cia jau 5'adienio skyreliui)
Posted: 09 Nov 2009, 12:17
by Rashyd
penktadieniui uzsisakau iliustracija "trise", kur moca krapsto, ir krapsto ta kur krapsto...
beje visus hardus reik krapstyt. blogi tie kurie neisikrapsto..
didzhej wrote:Rashyd wrote:trailina, nelaiko...
bet tai gyvenimo dziaugsmas.
jei viskas seksis, kaip ivertinsi akimirkas, kada tikrai gerai?
skaitau neskaitau, kad jus cia teisingai skaitot.
ir dar skaitau, kad man patinka kaip reikia pakrapstyt.
ir siaip, pakrapstyt patinka (bet cia jau 5'adienio skyreliui)
Posted: 09 Nov 2009, 12:20
by didzhej
rashydai, as tave megstu!
Posted: 09 Nov 2009, 14:09
by cosmoz
Rashyd wrote:kopkiu pagrindu? varnos nelaiko? zuzikai nepatiko?
cosmoz wrote:kakodėl man atrodo, kad mano sekantis motociklas gali but ir KTM r ne netyčia

ne ne ne !
jus visi i kraštutinumus iš kart ...
viskas gerai su suzuki rmz450 tik reikia buti daugiau pažengusiam sporte ir viskas su juo gerai, husqvarna laiko ir viskas gerai ir su ja
o ktm 250 4t man kaip dviratis net po varnos jis kazkoks smulkesnis ir norisi nusukti jam spranda...o taip jausdamasis ir drasiau vaziuoji ir eksperimentuoji daugiau ... oranžinė spalva nepatinka, bet pvz baltas ktm labai лядас
Visad sakaiu reikia turėt ir 250cc ir 450 cc aišku abu 4T

Posted: 09 Nov 2009, 14:38
by Rashyd
reik ir 250 ir 450? gal tiskliau 250 mx ir 450 hard, jei rei ktia reik.. rmz rasho kad maziausiai plesia is 450-tuku, o varna is 450 labaisuai plesia ka irodo ir gedo pavIzdIs.
dirtbiker sako, kad suzikas guldosi geriau. ble visi jus pasakas sekat, tikra tiesa tik penktadienio skyrelyje... bet irtai su silikonu bei retusuota..
Posted: 11 Nov 2009, 12:25
by cosmoz
teip 250 mx, 450 hard ir dar neprošal 4t trialini pasimankštinimui ir savo galimybių riboms nusibrėžt

Posted: 11 Nov 2009, 12:28
by didzhej
kuris cia supranta kaip guldyt reikia? apart tu kurie mx smaugia ir cia nerasineja.
nemenkinu musu visu cia, as tik del saves nesu garantuotas.
:D
Posted: 17 Nov 2009, 09:49
by karolukas11
jau 2010 metais bus pradedamas leisti elektrinis KTM
