Page 7 of 8
Posted: 02 Sep 2008, 18:51
by ezhiukas
a tai ko vakar neprisiregistravai - rugsejo 1 proga visa linkomanija be kvietimu buvo + dar siurbeliu savaite paskelbe

Posted: 02 Sep 2008, 20:20
by speeder
Shtrych wrote:speeder wrote:arba gal kas linkomanijos koki atliekama pakvietima nereikalinga turi... [-o<
išsiunčiau į
[email protected] - iš tamstos -

arba turėsi patempti mane trasoje

aciuuuuuuu

nu patemt nepatemsiu, bet stumtelt truputuka gal ir iseitu

Posted: 03 Sep 2008, 10:59
by chillis
prisijungimo zodeliai ir man labai praverstu prie ftp nes esu uz juriu mariu ir to gerio nemaciau,nepykitai,kazkas zadejo veliau tuos magiskus zodelius,m? [-o<

Posted: 03 Sep 2008, 11:42
by eazytv
Visiems interesantams kas link video transliaciju.
1. Kacergines trasa yra tikriausiai sudetingiausia lietuvoje kalbant apie tiesiogines tv transliacijas. Atstumai labai dideli, trasa yra ne vienam lygyje todel reikalauja daug filmavimo tasku kas autmatiskai remiasi i pinigus bei technines galimybes.
2. 8-12 ratu yra raishkiai per mazai norint pamatyti kovas ne pirmam trejetuke. Paprastai pirmi trys pabega.. o kiti kalasi. Jei lyderiai ir kiti vaziuotu trumpesneje grupeje matytusi kova.
pvz 1 kamera pasitinka bet kuri motocikla ant kalniuko vaziuojant zemyn link azuolo ir lydi iki pat "apendicito " zemiausioje trasos dalyje.. atsakykit man jei taip viska gerai ismanot.. kaip ta pati kamera gali parodyti atsiliekancius ar vaziuojancius is paskos uz 7 sekundziu?
niekaip... kita kamera turi perimt vaizdeli ir rodyti vaziuojancius is paskos.. o tai yra papildoma kamera, papildoma technika ir papildomi pinigai zmones.
kitas reikalas butu jei ratu butu pvz 20-30...
rezisierius ramiai galetu palesit lyderi sekdamas tik jo ratu iveikimo statistika ir transliacija persikeltu i kitus zemiau kovojancius lenktynininkus.. (pasiziurekit formule.. pirmuose 8 ratuose dazniausiai
rodomi pirmi 5... plius pakartojimai is starto plius incidentai... beje ten lyderiai taip nepabega vienas nuo kito lenktyniu pradzioje)
3. vaizdas is onbord (is triju) kameru buvo sinchrone.
Perduoti vaizda is motociklu yra tikslinga taciau brangu nes reikia irengti placia imtuvu infrastruktura kad iveikinejant trasa nedinginetu signalas.
nurodytam linke yra cibirkos kvalifikacinio vaziavimo vaizdas perkompresuotas youtubo.
F1 tokiam reikalui trasos vidury pakelia dirizabli o visi is kameru ateinantys signalai yra siunciami bangomis i ji..
gal kas nori prafinansuoti?
4. Transliacija gal ir nebuvo tobula (visiem vis tek neitiksi) taciau tikrai gana gera pagal trasa/technikos kieki/dalyviu skaiciu/infrastruktura ir $.
5. vaizdelis led ekrane truputi veluoja su realiai pravaziuojanciu motociklu nes video signalas turi praeiti visa kelia nuo kameros siustuvu , imtuvu, pultu , ir tt iki led ekranu.. todel ziurejusiems lenktynes gyvai galejo ssidaryti nesinchrono ispudis.
6. statistikos megejams.
Trasa fimavo 6 kameros (viena su megazoomu), 3 onboard kameros ir viena rekorderine rashanti i juosta. Manau po savaites kitos pamatysit lenktynes kitu kampu. Organizatoriai planuoja sumontuoti keliu valandu trukmes pilna filma apie lenktynes iskaitant kvalifikacijas, stuntus ir pacias lanktynes, intervai ir apdovanojimai.
7. Pastebejimai is salies. Buvo malonu dirbt su organizatoriais ir suprantam kad jie turejo padaryti be galo sunku darba kad visas ivyktu.
Nustebino pakankamai nedidelis dalyviu kiekis kuris buvo salygotas tarpusavio nesutarimais.. apmaudu ir keista, nes visi ziuri i ta pacia puse.
pabaigai.. saulenis negali komentuoti varzybu rodomu ne per ltv.
Linkejimai visiems dalyviams, organizatoriams, prijauciantiems ir komentuojantiems.
Eazytv/Silva.
Posted: 03 Sep 2008, 11:45
by efk0nas
įkaliau minusą už neprisistatymą!

Posted: 03 Sep 2008, 11:48
by mindaugasa vol.2
dejau pliusa uz konkretuma, bet neleido, bo jau telekomas sian gavo.
siaip tai uz tv, kaip ten buvo taip, bet parein pliusas organizatoriams.
prasome ir toliau filmuoti.
Posted: 03 Sep 2008, 12:03
by Username
Lyginant su tuo, jog anksciau nebuvo nieko tai siaip transliacijos neblogos buvo. Galbut nereikejo sekti to lyderio vapsie (vistiek jis juk pabego) ir analogiskai sekti zemesnes vietas, na bet cia manau laiko klausimas.
Siaip neblogai, teigiama pradzia.
Posted: 03 Sep 2008, 12:12
by nepykit
Username wrote:Lyginant su tuo, jog anksciau nebuvo nieko tai siaip transliacijos neblogos buvo. Galbut nereikejo sekti to lyderio vapsie (vistiek jis juk pabego) ir analogiskai sekti zemesnes vietas, na bet cia manau laiko klausimas.
Siaip neblogai, teigiama pradzia.
Ja ja - jis gi vienintelis savo klaseje vaziavo. Taigi, kad laimes aisku buvo jau is anksto

Nu ir siaip buna aisku, kai jis vaziuoja.
Is kitos puses - kitose klasese, kurios vaziavo tuopat metu ir buvo lygiavertes lenktyniu dalyves, irgi buvo savi lyderiai, kuomgi jie prastesni?

Posted: 03 Sep 2008, 12:31
by Nauris
tas lyderio sekimas, stambiu planu, yra netinkamas! Siaip reik rodyt bendra vaizda, ir transliuot "kovas"...
Posted: 03 Sep 2008, 12:33
by danas
Nauris wrote:tas lyderio sekimas, stambiu planu, yra netinkamas! Siaip reik rodyt bendra vaizda, ir transliuot "kovas"...
kypsas buvo lolobridžitas (arba dukakis daug finigų turėjo - reklama paduota)
Posted: 03 Sep 2008, 12:43
by gintaras13
labai gerai kad pradejo filmuot gal ir remeju daugiau bus ir motosportas atsigaus jei vel litovcai koki keleta kartu kasi pralos
o del idomumo tai jug reikia organizuoti ilgesnes varzybas tai ir pafilmuoti yra ka ir intriga yr

Posted: 03 Sep 2008, 12:53
by nepykit
gintaras13 wrote:labai gerai kad pradejo filmuot gal ir remeju daugiau bus ir motosportas atsigaus jei vel litovcai koki keleta kartu kasi pralos
o del idomumo tai jug reikia organizuoti ilgesnes varzybas tai ir pafilmuoti yra ka ir intriga yr

Jei del motociklininku remimo, tai tokia transliacija nelabai ka pagerins. Bet neaisku ar remeju lenktynininkams pritraukimas ir bendro lygio kelimas yra vienas is organizatoriu tikslu. Jei yra - reiketu specialiai pasistengti beveik kiekviena motocikla bent trumpam parodyti ekrane - atiduoti duokle remejams..
Posted: 03 Sep 2008, 12:59
by gintaras13
nu tikslai cai turetu buti visiems asikus - babkes
o kai lygis geresnis ir remeju daugiau - daugiau babkiu
viskas norma tik reikia kad pradzioj butu investicijos o po to graza o ne atvirksciai

Posted: 04 Sep 2008, 16:24
by Username
Norejau paklausti Vito, o tas Suzas apskritai is kur? Ta prasme jis cia naujas/naudotas buves is LT ar jis is amerikes?
Posted: 04 Sep 2008, 16:32
by Vito
Username wrote:Norejau paklausti Vito, o tas Suzas apskritai is kur? Ta prasme jis cia naujas/naudotas buves is LT ar jis is amerikes?
Ið Amerikës. Atveþtas gerb. Naurio pernai gerokai prieð sezonà. Ir paèiø buvo pakeista galinë ðakë ir uþdëtas sveikas ratlankis (neremontuotas).
Dar turëèiau pastebëti, kad pernai antrame etape Estijoje greièiausiame posûkyje kritau, motociklas vertësi.