Page 7 of 14
Posted: 12 Sep 2008, 10:11
by zil130
O ką idėja, mašiną parduodi - kunigas turėjo, mocą parduodi - sūnus užsimušė. Gal kiek per žiauru, bet kam tai rūpi.
Posted: 12 Sep 2008, 10:27
by vytenismak
kebryte, jei perkat KTM'us, susizinokit VIN'us. Galesiu pateikti visa moto istorija - kada aptarnavimai daryti, is kokio dylerio pirkta, kokia reali gamybos ir pardavimo data ir t.t.
Tai aisku netaikoma mx modeliam, nes servisu pas dilerius tokiem motam nieks neregistruoja.
be to, zinant delivery numeri ir VIN'a, ta istarija galima suzinoti ir patiems ktm.com
taip galima ir vogtus atrusiuot
Posted: 12 Sep 2008, 10:28
by ezhiukas
amerikonams irgi galioja? Ar tik europieciam?
Posted: 12 Sep 2008, 10:30
by vytenismak
ezhiukas wrote:amerikonams irgi galioja? Ar tik europieciam?
visiems
Posted: 12 Sep 2008, 11:21
by mindaugasa vol.2
plia, imeciau gera dyla. pats norejau imti, bet pagalvojau, kad geriau tegu draugai ima.
o ka, iki olandu vpadlu pavaziuoti ir cashu atsiskaityti??
Posted: 12 Sep 2008, 11:27
by Arvis
1. ten neaprasyta galimybe atsiskaityt cashu pasiimant
2. ne olandijoj o vokietijoj
3. manau galimybe pasiekt juos telefonu ir suzinot neegzistuojanti adresa lygi nuliui
Posted: 16 Sep 2008, 13:50
by tckd
Posted: 16 Sep 2008, 14:05
by didzhej
pradedu suprasti, kad nemegstu yamahu.
gal spalvine gama nepatinka, nzn.
Posted: 18 Apr 2009, 15:22
by El Traxo
pakelsiu bangas ir čia.
Tarkim, noriu endurkės, bet nenoriu visiško hardo, bet ir ne begemoto.
kriterijai:
- keturi stroukai
- road legal
- starteris
- apie 400cc
- valit
- pigi priežiūra, patikimas, neegzotika
Į kokius modelius reiktų žiūrėt ir į kokius ne?
Akiratyje tokie modeliai kaip DRZ400S, huskis TE450, ..
Kokie dar yra panašūs į aukščiau paminėtus pas jamahas (WR450F?), ktmus?
Posted: 18 Apr 2009, 15:24
by tckd
pagal aprasyma tai matyt kad drzetke tik ir sueina.
valinimas subjektyvus reikals tai is saraso braukciau

Posted: 18 Apr 2009, 15:40
by El Traxo
tckd wrote:pagal aprasyma tai matyt kad drzetke tik ir sueina.
O huskis kuo nesueina? Kriterijus atitinka. Internetrevjusai puikūs. Nežinau kaip dėl patikimumo. Ir ne egzotika, ne?
Posted: 18 Apr 2009, 15:47
by tckd
El Traxo wrote:
O huskis kuo nesueina? Kriterijus atitinka. Internetrevjusai puikūs. Nežinau kaip dėl patikimumo. Ir ne egzotika, ne?
gal. o gal te450 labiau prie harduku: wr450,klx450,berg fe ir pan?
imk mano klxa liadas, atpis Viska! pahardintasmersedesas!

Posted: 18 Apr 2009, 15:54
by _heyy
pamirsk te.
ziurek dr-z
skaitau vienintelis atitinkantis golfiskus reikalavimus.
paskui aisku jau gali ziuret didesnius softus (xt660, f650, lc4).
wr, te, crfX, exc yra hardai, o dr-z nors ir toj kategorijoj, bet visiskai nevykusiai pagamintas ziurint pagal hardu kriterijus.
Posted: 18 Apr 2009, 15:56
by El Traxo
tckd wrote:imk mano klxa liadas, atpis Viska! pahardintasmersedesas!

tavo nivalit. ups....
p.s. skaitau reiks pollo.
p.p.s. alternatyvus pollas vyks gegužės 17. Biuletenyje šalia kiekvieno kandidato į prezidentus parašykite kriterinius modelius, kryžiuku pažymėkite jums labiausiai patinkantį.
Posted: 18 Apr 2009, 16:01
by El Traxo
_heyy wrote:wr, te, ... yra hardai
aš kažkodėl skaičiau, kad
tikri hardai yra YZ, TC, t.y kikai, siauresnėm padugnėm, 2T ir be road legal navarotų
