Page 7 of 9
Posted: 10 Mar 2010, 15:39
by Coffee Racers
varztas buna. net jei neparasyta.
bent pas mane buvo
Posted: 10 Mar 2010, 15:52
by devil_racer
storms wrote:reisinginiai yra tik tokie: cilindras->2zarnos
sete privalo but papildomas ilgas banjo boltas
tai viena žarna tada ilgesnė kita trumpesnė?
Posted: 10 Mar 2010, 15:56
by storms
buna ivairiai
Posted: 10 Mar 2010, 18:04
by mindaugasa vol.2
kiek maciau, tai desine zarnele buna kaip nors pazymeta. pvz. geltono kembriko uzmauta. pvz. fashistai numatuoja milimetro tikslumu, kad nebutu nuostoliu, ir zarnu geriau nesumaishyti.
jei gamintu o.akeliens imone, tai zarnos butu +10cm ir niekam galva neskaudetu, ble
pagrindini cilindriuka gali paimti neypac brangiai. imho, bet kuriuo atveju bus upgrade. turint omeny sc28 garbu amziu, hehe. nepyk.
100svaru moketi uzkomplekta, reikia buti milijonierium.
imk tik priekiui. nach armuota i gala?
Posted: 11 Mar 2010, 20:33
by devil_racer
mindaugasa vol.2 wrote:
pagrindini cilindriuka gali paimti neypac brangiai. imho, bet kuriuo atveju bus upgrade. turint omeny sc28 garbu amziu, hehe. nepyk.
na čia būtų gerai truputį konkretumo išgirst, nes ir nuo sc-33 cilindriukas bus upgrade, bet kad juntamos naudos nebus
tada toks klausimas : kokiuose modeliuose buvo radialiniai stabdžių cilindriukai? ir nuo kokių rekomenduotumėt dėt? keist vien dėl to kad keist deja nėr pinigų, o ir taip nėr dar ten tokia tragedija su stabdžiais

Posted: 11 Mar 2010, 22:19
by mindaugasa vol.2
beje, turiu 07 r1 gamyklines stabdziu slangas. jei bandysi pritaikyti, dovanoju.
Posted: 12 Mar 2010, 09:24
by storms
as savo ruoztu turiu nuo sc28 '93 gamyklines slangas
irgi dovanoju
Posted: 14 Mar 2010, 15:11
by devil_racer
dėkui chebra, pradėsiu motą judint, žiūrėsiu ką ten nuo ko taikyt
klausimas/prašymas:
gal kas turit stabdžių diską (gali paskolint pamatavimui) nuo:
Honda VTR 1000 Firestorm 1000 SC36 1997 - 2005
Honda CBR 600 F 600 PC31 1995-1998
Honda VFR 750 F 750 RC36 1994-1997
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC28 1994-1995
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC33 1996-1997
Honda VFR 400 R 400 NC30 1991
Vilniuj, ar gal kas jau matavot, ar tinka ant sc-28 92-93m tie diskai? nes pagal kodus skiriasi, ir išoriškai skiriasi kad senesni su trim skylių eilėm, o naujesni su dviem, bet ar išnešimai ir tvirtinimai tokie pat?
Posted: 14 Mar 2010, 16:09
by mindaugasa vol.2
rasyk kokiam motui nuo kurio taikytum. yra katalogas su isnesimais ir kt. duomenimis. aciu bikeshop.lt
Posted: 14 Mar 2010, 17:25
by devil_racer
mindaugasa vol.2 wrote:rasyk kokiam motui nuo kurio taikytum. yra katalogas su isnesimais ir kt. duomenimis. aciu bikeshop.lt
ant:
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC28 1992-1993
nuo (toks pat diskas ant visų šių modelių):
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC28 1994-1995
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC33 1996-1997
Honda VTR 1000 Firestorm 1000 SC36 1997 - 2005
Honda CBR 600 F 600 PC31 1995-1998
Honda VFR 750 F 750 RC36 1994-1997
Honda VFR 400 R 400 NC30 1991
Posted: 14 Mar 2010, 20:38
by mindaugasa vol.2
sc28 disko diametras 296, atstumas tarp varztu skyliu centru 78, disko storis 5, isnesimas 17, vidine skyle 62
dar toki diska galime rasti ant vfr800 nuo 98, xl1000 varadero nuo 99 ir gl1500 f6c valkyrie nuo 97
bent jau nuo velesniu metu sc diskai tau netiks (pagal skyle), o kitu netikrinau, sorry ir skanaus
devil_racer wrote:mindaugasa vol.2 wrote:rasyk kokiam motui nuo kurio taikytum. yra katalogas su isnesimais ir kt. duomenimis. aciu bikeshop.lt
ant:
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC28 1992-1993
nuo (toks pat diskas ant visų šių modelių):
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC28 1994-1995
Honda CBR 900 RR Fireblade 900 SC33 1996-1997
Honda VTR 1000 Firestorm 1000 SC36 1997 - 2005
Honda CBR 600 F 600 PC31 1995-1998
Honda VFR 750 F 750 RC36 1994-1997
Honda VFR 400 R 400 NC30 1991
Posted: 14 Mar 2010, 23:47
by devil_racer
dėkavoju

Posted: 15 Mar 2010, 11:11
by Abbath
Disko skyle kartais pavyksta pratekint, arba jei perdidele tada ivore istekint. Aisq su plaukiojanciu butu sudetingiau bet irgi galima.
Posted: 15 Mar 2010, 15:17
by didzhej
ogi va cia va, galima pasigaminti sau slangas, taip kaip reikia.
autosporte naudojama, dedes nebijo, sportininkai su mociklais - turetu irgi nebijot:
http://shop.xtra.lt/stabdziai/?lang=2
pats, asmeniskai tikiu, kad ir uzsieny jas gamina zmogus.
p.s. antgaliukai tik idomu ar buna mociklams pas juos. bet vamzdzio armuoto, skirto spec.stabdziams, pats ciupinejau.
detaliau reik a?
Posted: 15 Mar 2010, 15:23
by storms
kai sudedi komplekto kaina - gaunasi brangiau nei pirkt gatava. cia faktas. o bet taciau, sitas variantas gelbsti darant custombikeus