Page 7 of 12

Posted: 22 Dec 2009, 10:06
by cosmoz
laikys tolka pesnia, jei tik per ledą vaziuos, jei ant žemės tai tikrai ne
p..s. pas mane gale 6.3 mm, priekyje 4,8 mm

5,5 mmm kiek slabnoki gale, bet gal bus visai nieko, reik bandyt

Posted: 22 Dec 2009, 16:14
by tts
pirksiu belenkokia kamera [-o<

Posted: 23 Dec 2009, 09:12
by Woo
dar vienas technologinis sprendimas vaizduotei palavinti

http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=5&t=1921

Posted: 23 Dec 2009, 09:59
by cosmoz
Woo wrote:dar vienas technologinis sprendimas vaizduotei palavinti

http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=5&t=1921
matytas, bet neatrodo, kad gerai turėtu laikyt ant ledo tik tiek, kad važiuot...

p.s. mačiau parduoda taip pagamintas tik atvirkščiai varžtai susukti ir vidinėj dalyje gan lygu, bet yra kitas dalykas, kad tie varžtai perminkšti ir jų forma bloga...nu bet čia laikas parodys, kam geriau laiko ant ledo :-k

Posted: 23 Dec 2009, 10:07
by Woo
O kaip sipuotos padangos miske laiko? Turiu omeny, patys sipai neislaksto vazinejant po miska?

Posted: 23 Dec 2009, 10:12
by tomasn
na varztai greiciau islakstys, nei originaliai dygliuotos padangos

Posted: 23 Dec 2009, 10:20
by Dzuku_Briedzis
Gerb, moderai.. sujunkit 2 temas apie shypus :)

O tai 2 tokios pacios temos

Posted: 23 Dec 2009, 13:30
by Rashyd
Nemaciau dar nei vieno islekusio varzto. Originaliu islekusiu shypu maciau daxuja. Realiai ant zvyro varztai tiesiog susdiroz, nes ju prastenis metalas. Gi originalus varzta iten kazkokie kietesnio metalo eina...

tomasn wrote:na varztai greiciau islakstys, nei originaliai dygliuotos padangos

Posted: 23 Dec 2009, 13:32
by tomasn
Rashyd wrote:Nemaciau dar nei vieno islekusio varzto. Originaliu islekusiu shypu maciau daxuja. Realiai ant zvyro varztai tiesiog susdiroz, nes ju prastenis metalas. Gi originalus varzta iten kazkokie kietesnio metalo eina...

tomasn wrote:na varztai greiciau islakstys, nei originaliai dygliuotos padangos
skaitai varztai ant misko saknu ir akmenu laikys?

Posted: 23 Dec 2009, 13:32
by Yvl
Dzuku_Briedzis wrote:Gerb, moderai.. sujunkit 2 temas apie shypus :)

O tai 2 tokios pacios temos
atskirt moku. sujungt - anikaip.... :dontknow:

Posted: 23 Dec 2009, 13:46
by tckd
Yvl wrote:atskirt moku. sujungt - anikaip.... :dontknow:
tai i nauja abi sukelk :-k

Posted: 23 Dec 2009, 13:54
by ezhiukas
uzlockink viena ir vsio. Tada visi rasys i likusia :)

Posted: 23 Dec 2009, 14:00
by cosmoz
tomasn wrote:
Rashyd wrote:Nemaciau dar nei vieno islekusio varzto. Originaliu islekusiu shypu maciau daxuja. Realiai ant zvyro varztai tiesiog susdiroz, nes ju prastenis metalas. Gi originalus varzta iten kazkokie kietesnio metalo eina...

tomasn wrote:na varztai greiciau islakstys, nei originaliai dygliuotos padangos
skaitai varztai ant misko saknu ir akmenu laikys?
nelaikys net ir vikšrai ant šaknų ir akmenų, dygliuotos padangos skirtos tik ant ledo ir tik tada jos ilgiau tarnauja,ant žemės bet kokia ar dygliuota ar varžtuota visvien sugadinsi.
p.s. dygliai vienareikšmiai lengviau išlakstys nei varžtai :whipping:

Posted: 23 Dec 2009, 15:48
by Yvl
ezhiukas wrote:uzlockink viena ir vsio. Tada visi rasys i likusia :)
nu lockinimas nepropaguojamas, ale pritaikiau LAIKINAS priemones temu isgryninimui :)

Posted: 23 Dec 2009, 17:05
by zhaltas
o ash gavau rusishku DIUBELIU :evil: , (liet. MÛRVINËS)
:rock: :rock: :rock: :albino: