Page 7 of 49

Posted: 19 Jan 2009, 13:38
by Rashyd
AS sakyciau, kad tam kuris alkaholio isigina, kaip tik jis ir yra aktualus, o ne nuo tarpu tam kuriam px kad isgeri belenkada...

mindaugasa vol.2 wrote:valstybes politika duotoju klausimu yra valstybes
alkoholio pardaliojimas geltonsnapiams, moment klijai naktiniuose kioskuose ir gamintoju isterija del reklamos draudimo taip pat yra ne mano nosies problemos
atidariau sita skyreli daug kuklesniu tikslu: a vdrug atsiras motofrakcijoje (nepaklausi - nesuzinosi) dar vienas zmogus, kuriam nera aktualus alkoholis?!
a? kas tada?
o jei po visa ko (po kokius metus trukusiu disukusiju) vienas kazkuris ims ir prades maziau vartoti???
arba aplamai nustos?!
tai cia butu toks antras, is fantastikos srities, tikslu


:-k

Posted: 19 Jan 2009, 13:59
by Username
Kaip ir su madoffu, taip ir su mindaugu paaiskejo tikroji tiesa kuom jis uzsiima:

http://ostrich-san.livejournal.com/8409185.html

Posted: 19 Jan 2009, 19:31
by mindaugasa vol.2
Username wrote:Kaip ir su madoffu, taip ir su mindaugu paaiskejo tikroji tiesa kuom jis uzsiima:

http://ostrich-san.livejournal.com/8409185.html
heh, labai taikliai pradzioje parasyta: "rusu nacionalinis sportas", o neparasyta, kad "ir toliau klesti lietuvoje"

kagikagi, istorine tiesa. rusu valdzios metais vykdyta politika iskiepyti tautoms alkoholio vartojima yra sekminga.
naturali kulturos dalis.
:rock:

Posted: 19 Jan 2009, 20:01
by didzhej
tai kur jus buvote pries viska?
mes su vaiduliu jau pajamom.
Arne? :) NAIKINAMES

Posted: 20 Jan 2009, 20:34
by El Traxo
shian su siaubu pastebejau, kad nebegeriu* - antra menesi pries akis stovi 5l fransiskanerio backute ir ne is vietos. Vienas gi negersi kaip alkagolikas, o su bet kuo is gatves gera gerala gerti irgi v padlu. Teks pildyti paraiska iAMB. Kazin kiek litru stojamasis mokestis? :-k

* o bet dzheko danielso litras tusteja ant akiu

:^o

Posted: 20 Jan 2009, 20:48
by sai
skaitau ilgas susilaikymas kenkia irgi. va tempiau tempiau, tai muset sian pripilsiu be jokios progos :D:D
a propos, eltraxai: laisvai gali gurksnot ir vienas :D ar backute butinai per karta reikia patvarkyt? :)

Posted: 20 Jan 2009, 21:55
by tckd
El Traxo wrote:shian su siaubu pastebejau, kad nebegeriu* - antra menesi pries akis stovi 5l fransiskanerio backute ir ne is vietos. Vienas gi negersi kaip alkagolikas, o su bet kuo is gatves gera gerala gerti irgi v padlu. Teks pildyti paraiska iAMB. Kazin kiek litru stojamasis mokestis? :-k

* o bet dzheko danielso litras tusteja ant akiu

:^o
franziskanerio negert tai Dievas jus nubaus.
kai grysi reiks Tauro tauruji vartot, kad gautum isrisima!

Posted: 20 Jan 2009, 23:00
by didzhej
kadangi jau visi tokie dorovingi, tai gal ant 5'adienio pasiplanuojam iseit pasivaiksciot po barus ir paziureti i lentynas?? as cia siulau, nes kaip ir variantas butu man - free from family bussines, u know.

Posted: 20 Jan 2009, 23:59
by mindaugasa vol.2
sushikus tema negryztamai
viskas uzrakinama
Image

Posted: 26 Jan 2009, 11:30
by didzhej
As tikrai nuosirdziai atsiprasau uz praejusi 5'adieni ir 6'adieni.
/pasiteisinimui galiu pasakyti, kad buvo vestuviu metines ir zmonos gimtadienis all-in-one/

Posted: 10 Feb 2009, 17:45
by didzhej
Pastaroji kompozicija zavejo istisus 4 kartus - atsilaikyti neimanoma!

Image

Posted: 15 Feb 2009, 02:31
by wundis
labadiena.

siuomi parasysiu:

a. white russian x (n+1) (kai n arteja i begalybe) yra nefontanai.
b. ypac kai pareit reikia laukais.
c. salta.
d. vos radau sita tema. moderatoriu prasau ja pavesti pasiekiama dydelio raudono mygtuko paspaudimu.

aciu.

Posted: 15 Feb 2009, 21:00
by El Traxo
Uždėjau - wundžiui. Just už floodinimą, nes žinau, kad moka (ir rašo) affigennai geriau.
Dar ryt papasakosiu apie moto-perversmą savo ofise (t.y. apie tai kaip amebos buvo išvaryti laukan). Bet apie tai labiau Gruzija-olė skyraliuje.

Šian gi, į temą škias, perlaužėm litrą/2asm. VokietYs pakraupęs, po čerkas nusirašė, o 2 LT norėjo dar ir pratęsti. Pati pradžia, kaip ne kaip... :roll:

Posted: 08 Mar 2009, 04:24
by sai
o kanpelis! laikinai isstoju :D

Posted: 08 Mar 2009, 10:45
by mindaugasa vol.2
simonas ir vel druskos man ant zaizdos uzpyle :aikju: