Page 7 of 47

Posted: 11 Apr 2010, 17:54
by tts
varzybos idomios. trasa irgi. nuolat veiksmas,vinteriukai,rukste.raudonos zabalos is po salmu.karves. batonai. dalyviu gausa.kulllllll!

Posted: 11 Apr 2010, 18:06
by didzhej
iliustreishn?

Posted: 11 Apr 2010, 18:11
by storms
vakarop sumesiu
dabar ajnu dvyrka pamynt

Posted: 11 Apr 2010, 18:47
by tts
storms wrote:vakarop sumesiu
dabar ajnu dvyrka pamynt
irgi tik pamyniau ir nemieste,gerizzz.lounge,chill,ambient

Posted: 11 Apr 2010, 18:54
by storms
tts wrote:
storms wrote:vakarop sumesiu
dabar ajnu dvyrka pamynt
irgi tik pamyniau ir nemieste,gerizzz.lounge,chill,ambient
kodel negynei bergo spalvu pakatuskese?

Posted: 11 Apr 2010, 19:04
by Dzuku_Briedzis
Rammst gyne :D

bergas + varna buvo

Posted: 11 Apr 2010, 19:11
by zil130
Daržinikai reikalauja normalaus revju su photo.

Posted: 11 Apr 2010, 19:27
by tts
storms wrote:
tts wrote:
storms wrote:vakarop sumesiu
dabar ajnu dvyrka pamynt
irgi tik pamyniau ir nemieste,gerizzz.lounge,chill,ambient
kodel negynei bergo spalvu pakatuskese?
baidziau styrnas augstaitijos

Posted: 11 Apr 2010, 21:33
by Ziune

Posted: 11 Apr 2010, 21:37
by drzet'as
Reviuvaz :evil:

Pradesiu nuo 5d
vilnius pasiemu Geomaxus per didelius vargus :oops: ....
Griztu i Birzus sako nera tavo amortiku dar negrizo is Olandu .Sudai verda nera kas daryti . Pasiskolintu amortikus remontuoju moca keiciu padangas viskas vyksta iki vidurio nakties.
Rytas atvaziuojam i utena.
Per apsilimo rata suprantu kad nevaziaves nuo gruodzio ir tai jauciasi , mocas gasdina .
Startas uzverda tikra velniava gal 60 smagliu is visur visi vienas per kita rauna.
Pirmus kelis ratus laikausi. sake gal net 14 buvau
:D Bet tada esu nukertamas kazkokio luzta stabdziu rankena. du ratai be priekiniu stabdziu pareikalavo daug jegu, kuriu ir siaip ne marios po ziemos.
vaziuojam toliau. Kuo toliau tuo panasiau kad trasa baiseja su kievienu ratu tikras pragaras . butent toks zodis sukasi galvoje.
Finisas rankos kiauros sonai melini. siandien nepajudu.
Ar vaziuociau dar karta ?
ZINOMA
Ka daryciau kitaip ?
koki menesi pries tai treniruociausi.
Image

Posted: 11 Apr 2010, 21:53
by zil130
Nu net žiūrovai į tave nežiūri. :mp1:

Posted: 11 Apr 2010, 22:36
by didzhej
tai kaip leke tie i kuriuos ziurejo, jei jau drzetas i dangu uzsikeles dybom soka!!!! uj..

beje, paminejai priekini stabdi, as atsiprasau, bet kurioje vietoje tu ji naudoji, man kazkaip drasos neuztenka ant smelio ji naudot :(

Posted: 11 Apr 2010, 23:00
by storms
fotorevju

pradzia - vintersas ir erdzbergas
Image
kosmosas
Image
kypsa bande nukalt piktas rokeris su kaukoliokais
Image
piktas rokeris yra bigenis
Image
xebra smaugia ir uz grotu
Image
kosmosas battery midle
Image
Image
lenkas
Image
Image
kosmos batery midle-low
Image
drz
Image
smilga
Image
kosmos batery low. taupo jegas - vairuoja 1 ranka
Image
drz smaugia
Image
lenkas ciupina lietuviska zemele. manau nori pirkt
Image
sudai eina kaip is pypkes
Image
rukstela ajna
Image
briedzio klase
Image

Posted: 11 Apr 2010, 23:50
by didzhej
jei cia tu ziune darai nuotraukas, tai keliu kepure -kakybe!

Posted: 12 Apr 2010, 00:08
by inter
Vyrai, vyrai, vyrai... savo smėlio dėžėj nesusitvarkot. Panasonicų skiltyj rodos visi seniai suprato, kad vienintelis ir oficialiai FIM pripažįstamas reviewsų pateikimo būdas - komiksai!

Žodžiu taip. Kai mes atvažiavom, keturračiai jau smaugė. Ant kiek smaugimas žemės ūkio padargais apskritai įmanomas kaipo toks.
Štai, šūdvabalis lipa į kalną...
Image
Bet buvo ir tokių, kurie smaugė pametę galvą.
Image
Fone matosi žemės ūkio padargų lenktynių lyderis.
Image
O kaip jums toks požiūris į operatorių???
Image
Keturračiai baigė savo pasirodymą ir tai yra gerai. Judam toliau. Kažkur čia Dzūkų briedzio žirgas.
Image
Jara aiškina Dzūkų briedziui kaip reikia smaugt ir nesusvilint sankabos.
Image
Sportinykai ruošiasi žemam startui.
Image
Ir čia kažkas piktai pajuokauja, kad gontkių nebus.
Image
Kasble, gontkių nebus???
Image
Suktybė išaiškėjo, visi toliau nervingai ruošėsi gontkėms.
Image
Cosmoz naudoja žiedininkų aprobuotą triuką - vizualizacijos metodą. Nors jis vis dar boksuose, bet iš tiesų jis jau smaugia mintyse. Brapp, braaaapp :).
Image
Neliko užmirštos ir nacionalistinės idėjos: "Vot tebe, Kyssa. O čia tavo draugas Žydrūnas, jo..."
Image
O štai kaip atrodo žvilgsnis, nukreiptas į pergalę.
Image
Kažkaip netyčia Rūkštela in kadrų papuolė.
Image
Likus vienai minutei iki starto vėl buvo pabandyta prasukt tą bajerį, kad varžybų nebus.
Image
Bet tai chebra pasitaikė ne iš lengvatikių, o ir smaugt visi labai norėjo. Tai jau kai rovė iš vietos...
Image
Lietuvos atstovas ant 111 suzukio. Žino kokią techniką rinktis, prie panasonicų traukia :D. Gerai smaugė.
Image
Ir iš galo. Dalyvių daugiau negu žiūrovų. Nesulauksit, kad taip būtų plentiniam motosporte. Tokiu atveju mes įsižeidžiam ir nevažiuojam.
Image
Bet tai iki pilnos Notomorowracing koncepcijos čia trūksta šiek tiek veiksmo ir kraujo...
Image
Gražu žiūrėt, kai vyrai žaidžia smėlio dėžėj.
Image
O Rūkštela tai tikrai smaugė kaip be galvos. Jei būtų Notomorowracing nominacija, jis jos labiausiai buvo vertas.
Image
Stormsa sakė, kad šic suskis yr gerai, nes valina, nes įpurškiminis RMZ tipo. Helooou, sveiki atvykę į 21 amžių. Irgi mat naujovės, įpurškimas matai skinasi kelią į motosportą. Prisėskit dabar kur nors, nes sekanti žinia jus išvers iš koto - žiede jau net ir vištgaidžių klasėj neleidžiama važiuoti su karbiuratorine technika. Ir viskas tik todėl, kad pas jumi nėra GP klasės ir niekas nemerkia multimilijonininių sumų į dar lengvesnio karbono išradimą ir panašiai.
Image
Slepiasi. Nes gėda dėl technikos?
Image
FMX.
Image
Azartiška dvikova.
Image
Įniršis.
Image
Purvo vonios apačioj.
Image
Stormsa pakerėtas geltonai mėlynos spalvų derinio.
Image
Varžovai lipo per galvas.
Image
Cosmoz sėdo ant uodegos.
Image
Iki finišo dar visa valanda, o akys jau sako: "autopilotas įjungtas" :D.
Image
Ir vistik. Su Jarka susiginčijom kur reikia didesnių cojones - čia ar ten. Jarka sako, kad vienareikšmiškai ten, nes ten visi matalina per 200. Sunku nesutikt. Bet tada prisiminiau Stormso repliką: "aš tai nuo šito kalno stabdyčiau, o jie ble gazą atsuka!". Kadangi buvau ten, mačiau tą kalną ir žiūrėjau žemyn, pilnai pritariu Stormso nuomonei. Vienareikšmiškai. Čia važiuojantys tikriausiai turi mažiausiai po tris Cojones.
Image
:albino: :albino: :albino: