Vyrai, vyrai, vyrai... savo smėlio dėžėj nesusitvarkot. Panasonicų skiltyj rodos visi seniai suprato, kad vienintelis ir oficialiai FIM pripažįstamas reviewsų pateikimo būdas - komiksai!
Žodžiu taip. Kai mes atvažiavom, keturračiai jau smaugė. Ant kiek smaugimas žemės ūkio padargais apskritai įmanomas kaipo toks.
Štai, šūdvabalis lipa į kalną...

Bet buvo ir tokių, kurie smaugė pametę galvą.

Fone matosi žemės ūkio padargų lenktynių lyderis.

O kaip jums toks požiūris į operatorių???

Keturračiai baigė savo pasirodymą ir tai yra gerai. Judam toliau. Kažkur čia Dzūkų briedzio žirgas.

Jara aiškina Dzūkų briedziui kaip reikia smaugt ir nesusvilint sankabos.

Sportinykai ruošiasi žemam startui.

Ir čia kažkas piktai pajuokauja, kad gontkių nebus.

Kasble, gontkių nebus???

Suktybė išaiškėjo, visi toliau nervingai ruošėsi gontkėms.

Cosmoz naudoja žiedininkų aprobuotą triuką - vizualizacijos metodą. Nors jis vis dar boksuose, bet iš tiesų jis jau smaugia mintyse. Brapp, braaaapp

.

Neliko užmirštos ir nacionalistinės idėjos: "Vot tebe, Kyssa. O čia tavo draugas Žydrūnas, jo..."

O štai kaip atrodo žvilgsnis, nukreiptas į pergalę.

Kažkaip netyčia Rūkštela in kadrų papuolė.

Likus vienai minutei iki starto vėl buvo pabandyta prasukt tą bajerį, kad varžybų nebus.

Bet tai chebra pasitaikė ne iš lengvatikių, o ir smaugt visi labai norėjo. Tai jau kai rovė iš vietos...

Lietuvos atstovas ant 111 suzukio. Žino kokią techniką rinktis, prie panasonicų traukia

. Gerai smaugė.

Ir iš galo. Dalyvių daugiau negu žiūrovų. Nesulauksit, kad taip būtų plentiniam motosporte. Tokiu atveju mes įsižeidžiam ir nevažiuojam.

Bet tai iki pilnos Notomorowracing koncepcijos čia trūksta šiek tiek veiksmo ir kraujo...

Gražu žiūrėt, kai vyrai žaidžia smėlio dėžėj.

O Rūkštela tai tikrai smaugė kaip be galvos. Jei būtų Notomorowracing nominacija, jis jos labiausiai buvo vertas.

Stormsa sakė, kad šic suskis yr gerai, nes valina, nes įpurškiminis RMZ tipo. Helooou, sveiki atvykę į 21 amžių. Irgi mat naujovės, įpurškimas matai skinasi kelią į motosportą. Prisėskit dabar kur nors, nes sekanti žinia jus išvers iš koto - žiede jau net ir vištgaidžių klasėj neleidžiama važiuoti su karbiuratorine technika. Ir viskas tik todėl, kad pas jumi nėra GP klasės ir niekas nemerkia multimilijonininių sumų į dar lengvesnio karbono išradimą ir panašiai.

Slepiasi. Nes gėda dėl technikos?

FMX.

Azartiška dvikova.

Įniršis.

Purvo vonios apačioj.

Stormsa pakerėtas geltonai mėlynos spalvų derinio.

Varžovai lipo per galvas.

Cosmoz sėdo ant uodegos.

Iki finišo dar visa valanda, o akys jau sako: "autopilotas įjungtas"

.

Ir vistik. Su Jarka susiginčijom kur reikia didesnių cojones - čia ar ten. Jarka sako, kad vienareikšmiškai ten, nes ten visi matalina per 200. Sunku nesutikt. Bet tada prisiminiau Stormso repliką: "aš tai nuo šito kalno stabdyčiau, o jie ble gazą atsuka!". Kadangi buvau ten, mačiau tą kalną ir žiūrėjau žemyn, pilnai pritariu Stormso nuomonei. Vienareikšmiškai. Čia važiuojantys tikriausiai turi mažiausiai po tris Cojones.
