Page 7 of 9

Posted: 24 May 2009, 21:38
by zil130
tas draugas su klx tai tckd. galesi daba jo moca nuplauti.

Posted: 24 May 2009, 21:47
by drzet'as
Db jau teks ...
Nes galvojau kad svente baigta ir cia kaip mesijas ateina su dovana :rock:

Posted: 24 May 2009, 22:54
by didzhej
viruciai. cia tai pagyvejimas. cia tai reportazai (aspfaltinei pasimokyt galetu). is esmes, tai dziaugiuosi, kad jus pazystu! deciau po daug pliusu, bet geriau kaip nors sutarsime ir ranka smarkiau paspausiu pasimatant.
malaciai vienareiksmiskai!!!

Posted: 25 May 2009, 09:33
by cliff
didzhej wrote:viruciai. cia tai pagyvejimas. cia tai reportazai (aspfaltinei pasimokyt galetu). is esmes, tai dziaugiuosi, kad jus pazystu! deciau po daug pliusu, bet geriau kaip nors sutarsime ir ranka smarkiau paspausiu pasimatant.
malaciai vienareiksmiskai!!!
;) imesiu daugiau fotkiu is to fotoaparato kur kvadas nulauzia rata ant tramplyno :) ir dar turim prie 7 punkto ir 19 kahzka sutike. (gaila pavelavom atlekt ankciau nes organizatoriai tikino kad iki punktu "su jokia masina neprivazuosit" ....) beje musu kolegu ekipazas kazhkaip visai nesiskunde trasa ir nors vaziavo softu klasej , bet kura pildesi pirmieji is motociklu....

Posted: 25 May 2009, 09:39
by Yvl
cliff wrote:;) imesiu daugiau fotkiu is to fotoaparato kur kvadas nulauzia rata ant tramplyno :)
tu apie shitas?

Posted: 25 May 2009, 09:45
by cliff
Yvl wrote:
cliff wrote:;) imesiu daugiau fotkiu is to fotoaparato kur kvadas nulauzia rata ant tramplyno :)
tu apie shitas?
sitas :)

http://picasaweb.google.com/vbrazauskas ... zukija2009

pamirshai nutrinti # :D

beje patiko dalyvu poziuris i sauguma , labai stilinga apranga ir salmas (buvo ir kvadu tokiu su dzinsais)

http://picasaweb.google.com/vbrazauskas ... 3244576354

Posted: 25 May 2009, 11:00
by El Traxo

Posted: 25 May 2009, 11:35
by tckd
statistikos megejams:

tripodo (be greicio ruozu) 213km
moving time 5h13min
stopped time 1h36min
average speed 38,8 km/h
max speed 97,2 km/h

gpso laikiklis

Image

tags:
alokholis, matorciklai, sutrikusi pusiausvyra, kalatojantis zvyras, saknys, slapi rastai, pelkes, dehidratacija, sudu debesys, avarijos, motokulturizmas, vienas snickeris, happyend.

Posted: 25 May 2009, 11:44
by Dzuku_Briedzis
Labaryta... Imetu ir savo fotkes

http://picasaweb.google.lt/Mantas.Smele ... zukija2009

Skanaus #-o

Posted: 25 May 2009, 11:46
by _heyy
bridis gauna minusa ir eina nusibaust.

ryt dar gaus, nes apdovanojimu nepafotkino.

Posted: 25 May 2009, 11:47
by Yvl
_heyy wrote:bridis gauna minusa ir eina nusibaust.

ryt dar gaus, nes apdovanojimu nepafotkino.
jau nekalbant kad naujoku kampelio nerado.. :chain:

Posted: 25 May 2009, 11:50
by zil130
Aha minusas konkretus

Posted: 25 May 2009, 11:53
by didzhej
briedziui aky palaima pataise. matau y antra irgi reikes kalt!!!!!
-1

Posted: 25 May 2009, 12:08
by drzet'as

Posted: 25 May 2009, 12:19
by Dzuku_Briedzis
_heyy wrote:bridis gauna minusa ir eina nusibaust.

ryt dar gaus, nes apdovanojimu nepafotkino.
Ant apdovanojimu pagailejau juosteles. Paskutiniai kadrai buvo palikti mergaitei iamzint :rock: