Page 7 of 11

Posted: 03 Jun 2009, 16:08
by didzhej
as taip variau uzvakar.
nepatiko.
neperlijama apranga tapo perpilama.

Posted: 03 Jun 2009, 16:11
by Yvl
visokie h2out yra mitas!
thomas philips regenbekleidung foreva!!!!

Posted: 03 Jun 2009, 16:13
by didzhej
nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b

Posted: 03 Jun 2009, 16:14
by Arvis
Pirmadieni pratestavau louisini regenbekleidunga. Per mazdaug 20 min praslapt nespejo. O bet taciau apsirengt uztrunka, bo batai stringa i kondbendzona kishami.

Posted: 03 Jun 2009, 16:15
by Yvl
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..
cia ble kaip ir po plastikine egle su gumine boba romantiskai prie elektrinio zhidinio, ant laminato atsisedus gert bealkaholini alu is plastmasiniu stikliniu uzkandant sojos mesa.

Posted: 03 Jun 2009, 16:16
by _heyy
Yvl wrote:
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..
cia ble kaip ir po plastikine egle su gumine boba romantiskai prie elektrinio zhidinio, ant laminato atsisedus gert bealkaholini alu is plastmasiniu stikliniu uzkandant sojos mesa.

hehe, aprasei amerikono kaledas :D tik reik nepamirst, kad visa tai popieriniame namelyje :)

Posted: 03 Jun 2009, 16:26
by didzhej
ozy, pas mane striuke tos pat h2out serijos - viskas su ja gerai
o kelnes, delto, kad lopytos ... po MX pasikatulinimu ziemomis.

Posted: 03 Jun 2009, 16:33
by efk0nas
_heyy wrote:
Yvl wrote:
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..
cia ble kaip ir po plastikine egle su gumine boba romantiskai prie elektrinio zhidinio, ant laminato atsisedus gert bealkaholini alu is plastmasiniu stikliniu uzkandant sojos mesa.

hehe, aprasei amerikono kaledas :D tik reik nepamirst, kad visa tai popieriniame namelyje :)
Začiot :lolol:

P.S. O ką daryt, jei sojos mėsos negalima? :(

Posted: 03 Jun 2009, 16:36
by didzhej
jei sojos mesa niekaip, tada baklazanas!

Posted: 03 Jun 2009, 16:36
by Kostas
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
Image

Posted: 03 Jun 2009, 16:38
by Yvl
Arvis wrote:Pirmadieni pratestavau louisini regenbekleidunga. Per mazdaug 20 min praslapt nespejo. O bet taciau apsirengt uztrunka, bo batai stringa i kondbendzona kishami.
nuje. yra tas bugas :) bet.. nu kazkaip nereikia gi kas pusvalandi rengtis-nusiimt...

Posted: 03 Jun 2009, 16:49
by Arvis
Yvl wrote:
Arvis wrote:Pirmadieni pratestavau louisini regenbekleidunga. Per mazdaug 20 min praslapt nespejo. O bet taciau apsirengt uztrunka, bo batai stringa i kondbendzona kishami.
nuje. yra tas bugas :) bet.. nu kazkaip nereikia gi kas pusvalandi rengtis-nusiimt...
Bet kai pisteli lietus, tai apsirengt noris greit :)

Posted: 03 Jun 2009, 16:50
by didzhej
as turiu thomas philips ir kartingine aprangas. nedziugina, nes nors lietus lija, o buna silta ir dar prakaituoji, tai issiimi po ilgo laiko is jos nemaziau slapias, tik jau ne vandeniu, o ... savo prakaitu.. ](*,)

Posted: 03 Jun 2009, 16:51
by Yvl
Arvis wrote:Bet kai pisteli lietus, tai apsirengt noris greit :)
just more practice.. o ir lyt retai kada ima VATAIP is karto...

Posted: 03 Jun 2009, 16:52
by Yvl
didzhej wrote:as turiu thomas philips ir kartingine aprangas. nedziugina, nes nors lietus lija, o buna silta ir dar prakaituoji, tai issiimi po ilgo laiko is jos nemaziau slapias, tik jau ne vandeniu, o ... savo prakaitu.. ](*,)
nu xz... man taip nebuwa... ir t.ph. drapana