Posted: 03 Jun 2009, 16:08
as taip variau uzvakar.
nepatiko.
neperlijama apranga tapo perpilama.
nepatiko.
neperlijama apranga tapo perpilama.
jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
Yvl wrote:jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
cia ble kaip ir po plastikine egle su gumine boba romantiskai prie elektrinio zhidinio, ant laminato atsisedus gert bealkaholini alu is plastmasiniu stikliniu uzkandant sojos mesa.
Začiot_heyy wrote:Yvl wrote:jamk drapanas tam skirtas o ne inpregnantus kazkokius..didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
cia ble kaip ir po plastikine egle su gumine boba romantiskai prie elektrinio zhidinio, ant laminato atsisedus gert bealkaholini alu is plastmasiniu stikliniu uzkandant sojos mesa.
hehe, aprasei amerikono kaledastik reik nepamirst, kad visa tai popieriniame namelyje
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b

nuje. yra tas bugasArvis wrote:Pirmadieni pratestavau louisini regenbekleidunga. Per mazdaug 20 min praslapt nespejo. O bet taciau apsirengt uztrunka, bo batai stringa i kondbendzona kishami.
Bet kai pisteli lietus, tai apsirengt noris greitYvl wrote:nuje. yra tas bugasArvis wrote:Pirmadieni pratestavau louisini regenbekleidunga. Per mazdaug 20 min praslapt nespejo. O bet taciau apsirengt uztrunka, bo batai stringa i kondbendzona kishami.bet.. nu kazkaip nereikia gi kas pusvalandi rengtis-nusiimt...
just more practice.. o ir lyt retai kada ima VATAIP is karto...Arvis wrote:Bet kai pisteli lietus, tai apsirengt noris greit
nu xz... man taip nebuwa... ir t.ph. drapanadidzhej wrote:as turiu thomas philips ir kartingine aprangas. nedziugina, nes nors lietus lija, o buna silta ir dar prakaituoji, tai issiimi po ilgo laiko is jos nemaziau slapias, tik jau ne vandeniu, o ... savo prakaitu..