Posted: 21 Aug 2009, 13:20
taip skatinama prostatos kraujotakamindaugasa vol.2 wrote: tik nepapasakokit, kad zmogui iprasta sedesena yra istiesus kojas i prieky ir pakelus rankas krutines lygyje
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
taip skatinama prostatos kraujotakamindaugasa vol.2 wrote: tik nepapasakokit, kad zmogui iprasta sedesena yra istiesus kojas i prieky ir pakelus rankas krutines lygyje
del sedesenos smarkiai klysti, dynose yra du pakoju variantai - vienas isnestos i prieki, kitas naturaliai, vidury motoro. Tavo reikalas koki pasirinkt. Aukstas vairas cia jau tiuningas, originalus yra normalaus auksciomindaugasa vol.2 wrote: kryziau: su brytvom ten nieko bendro. jei evylo preorgatyva yr kruizinimas, tai vaziavimo komfortas musiet bus tarp svarbesniu faktoriu? tigi ant anu , kur imetau, motopyrkiu sedesena yra ko gero naturaliausia, vejo apsauga (kurios nereikia atskirai pirkalioti), mazas vibraciju ir triuksmo lygis etc.
tik nepapasakokit, kad zmogui iprasta sedesena yra istiesus kojas i prieky ir pakelus rankas krutines lygyje
mindaugasa vol.2 wrote:juk zinai, kad cia tokiu nieks neturi.ezhiukas wrote:nu kazkaip nemanau kad plastmasiniais panasonikais kaip kad visokie pirmininko fjr ar vfr patogiau keliaut. Kad jie valina geriau sutinku, bet kad patogiau smarkiai abejoju. Duokit kada patestuot tolimesni atstuma, patikrinsiu
kryziau: su brytvom ten nieko bendro. jei evylo preorgatyva yr kruizinimas, tai vaziavimo komfortas musiet bus tarp svarbesniu faktoriu? tigi ant anu , kur imetau, motopyrkiu sedesena yra ko gero naturaliausia, vejo apsauga (kurios nereikia atskirai pirkalioti), mazas vibraciju ir triuksmo lygis etc.
tik nepapasakokit, kad zmogui iprasta sedesena yra istiesus kojas i prieky ir pakelus rankas krutines lygyje
as testavau panasaus "storio" motus, tai galiu pasakyti kad ilgoje kelioneje geriau ka nors kita nuveikti negu su tokiais vaziuotezhiukas wrote:o tu testavai dyna kad iskart sakai nepatogu?
pats paskutinis dalykas kuri reiketu rinktis kelionei - tai brytva.ezhiukas wrote:nu, as ir galiu panasu argumenta turiu - sesta ninzia testavau ir galiu pasakyti kad nahum tas britvas kelionese.
nu jei prieit taip prie reikalo tai Yvl jama streeta! monster?ezhiukas wrote:mindaugai, man atrodo tu biski filosofija uzsiimi. Pabandyk, nera taip jau viskas blogai kaip tau atrodo.
zinoma, kad filosofuojuezhiukas wrote:mindaugai, man atrodo tu biski filosofija uzsiimi. Pabandyk, nera taip jau viskas blogai kaip tau atrodo.
Pabandyti prasukti ratuka 800km?ezhiukas wrote:mindaugai, man atrodo tu biski filosofija uzsiimi. Pabandyk, nera taip jau viskas blogai kaip tau atrodo.
arviui uzdejau +1 ir visiskai sutinku.Arvis wrote:mindaugai, tu praleidi dziuginimo faktoriu.
Zmogui budinga elgtis neracionaliai, ir daugumoj atveju net puikiai gaunas tai argumentuot.
Taip sutinku su tavim 100%, kad cioperiai cruizeriai ir tt techniskai yra ab kelio.
Taip:Kryþius wrote:Nu o kuom gi jie tokie netobuli?
Jei maoniai vaziuoja, neluzta, eksploatacija pigi ir patogi ir prie to paties dar ir tave dziugina tai ar galetu but kazkas tobuleu?
