Page 7 of 38

Posted: 06 Aug 2009, 14:30
by El Traxo
nu ple, įkalbėjot :) Užeisiu po 17val.

Posted: 06 Aug 2009, 14:30
by Yvl
lyg gausiai toli eit reiktu... :)

Posted: 06 Aug 2009, 14:36
by mindazzz
sai wrote:jo, pas mindaza geras taskas. rekomenduoju
tublia isvis daigtus be babkiu gauni :chain:

Posted: 08 Aug 2009, 11:27
by El Traxo
Aha!
Priemiesčių commuter'is vėl atvirsta į Big Red Pig (nauji kerzai: 120/90 C18 ir 90/90 C19) :rock:

Image

Ačiū vietos landšaftui - pratestuota nedelsiant. Po agsfaltinių batukų pasidarė įmanoma važiuoti ir vairuoti. Kaifas! :jerkit:

Posted: 09 Aug 2009, 23:54
by didzhej
noreciau prisikabinti, nuotraukoje matosi kaladele... o jei jos po ranka nera, motociklas krenta it lapas salnos pakastas? ar cia horizontas nuotraukai gaudytas geresnis?

Posted: 10 Aug 2009, 08:15
by wundis
skaitau, ten kaladele kikinimui! :D :154:

Posted: 10 Aug 2009, 09:11
by El Traxo
didzhej wrote:noreciau prisikabinti, nuotraukoje matosi kaladele... o jei jos po ranka nera, motociklas krenta it lapas salnos pakastas? ar cia horizontas nuotraukai gaudytas geresnis?
kai custominius cioperius fotkina - kas nors po kojele yra must. :) O pas mane tiesiog grindinys pasvires vandeniui nubegt \ / :D

Posted: 10 Aug 2009, 09:26
by wundis
a, o tai palauk traxai. dabar kai honda jau vaziuoja, kaliosai yra ... ka darai zoliniu savaitgali? :batons:

Posted: 10 Aug 2009, 09:30
by ezhiukas
o apranga jau turi? Be aprongos vazinet tai nelabai kas

Posted: 10 Aug 2009, 09:39
by Yvl
buvo kas ir su apranga savaitgaly leke i Lazdynus varzhtu detis... #-o

Posted: 10 Aug 2009, 09:42
by El Traxo
wundis wrote:a, o tai palauk traxai. dabar kai honda jau vaziuoja, kaliosai yra ... ka darai zoliniu savaitgali? :batons:
Nu gal dar ne :) Bet dabar kasdien po valandą kitą endurniuoju šalia Gudelių :-$

Posted: 08 Sep 2009, 15:22
by El Traxo
ok, užteks blevyzgot. biak tu ze beisiks.

toks va džiaugsmas - šiaip XRas kikinasi be problemų ...kol mocas horizantalioje, ramioje padėtyje, t.y. kol nenudrimbi ar pan. O tada jau laukia ilgas kikinimo seansas, nors viską darau pagal praktinę teoriją - prakompresinu su atsukta rankena penketą kartų ir kikinu. Lyg ir griebtų, bet nepagriebia. Tada dar ir dar kartojam procedurą ir po 5-10 min kažkaip užsikuria. Žaidžiau ir nejudinant droselio (paprastai kuriasi nesukant rankenos) ir bišky atsukus - tas pats B.
Klausimas - ką daryt, kad taip nebūtų?:
- nieko nedaryt, taip ir turi būti
- karbo reguliavimo problemos
- degimo problemos
- kažkas kita

Posted: 08 Sep 2009, 15:30
by wundis
papasakosiu, bet Rashydas papasakos geriau.

gal ir sutapimas, bet kai bergas turejo ne stormsine adata karbe, parpuoles ant sono jis gesdavo greitai (5 sek begyje) ir tada kikinimo seansas.

pakeitus adata i stormsine, bergas per moto9 griuvinejo kaip girtas, bet negeso. o ir pries tai kiek kartu nupuoles ant sono buvo, dirbo >5 sek ir negeso, o jei ir buvo kada uzgeses seanso nebudavo.

bet tai kai ka?

Posted: 08 Sep 2009, 16:47
by El Traxo
pls gal kas plačiau apie stormsines adatas? Mitas, piNpalo prailgintojas ar daiKtas?

Posted: 08 Sep 2009, 20:10
by Velnias
Sako, kad su standartiniu karbu taip ir buna - po griuvimo xui uzkikinsi greitai. Kad butu gerai, keicia karbus i kitokius. Cia taip kalbejo internacionaline komanda per Moto9, kurie visi vare su XR'ais ir buvo gretimam salia musu bokse (o vare gerai :albino: ).