Page 7 of 9

Posted: 01 Sep 2009, 09:55
by jara
kai tik susitvarkau stabdziu diskus, tada iskart vel varom!

Posted: 01 Sep 2009, 23:02
by gonzas
aktyviai dalyvauju aplink gonkes, ibo smaugti gonkese negaliu del bekiaushizmo (ziureti Renazo fotke archyvuose).

o pagal nuvaziuota kilometraza ant endurkes ishvis esu geleziniasiknis.

ir ishvis, dauguma jusu dar tepe snarglius po stalu, kai ash su nekuriais vyrukais jau motofrakcijos buvau ir pusynely alu midu geriau ir girtas smaugiau.


tai va..............................

jokiu cia kibucu ( use google). kiekvienas uzh save!

Posted: 22 Feb 2010, 10:57
by storms
atgaivinu tema
ka skaitot apie laptimeriu irangos pirkima?

Posted: 22 Feb 2010, 11:04
by mindaugasa vol.2
galiu uzfundyti aim'o beacon'a for free.
o kokie butu aplamai sprendimai? yra biudzetiniu variantu centralizuotai laiko matavimo irangelei?

Posted: 22 Feb 2010, 11:09
by storms
rodyk ka turi!
bet aimas siaip ujjjj nepigus

Posted: 22 Feb 2010, 11:13
by mindaugasa vol.2
tigi pirkau aim gol kazkoky supirdolinta skydeli ir prie jo beacona.
cia reikia Galvos, kad pasakytu, kaip prie to pacio beacono "priristi" kelis (gal net skirtingus ) lap taimerius.
galvojau, kad turi kankrietu pasiulyma
jei ne, tai visi matalina su nokiom, o apvaziave nustatyta ratu skaiciu, pasilygina gps duomenis. e?

Posted: 22 Feb 2010, 11:18
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:tigi pirkau aim gol kazkoky supirdolinta skydeli ir prie jo beacona.
cia reikia Galvos, kad pasakytu, kaip prie to pacio beacono "priristi" kelis (gal net skirtingus ) lap taimerius.
galvojau, kad turi kankrietu pasiulyma
jei ne, tai visi matalina su nokiom, o apvaziave nustatyta ratu skaiciu, pasilygina gps duomenis. e?
nokija tam tinkama turiu
tema lock

Posted: 22 Feb 2010, 11:43
by tckd
susimasciau ir as ta poteme.
kaip ir turiu gpsa su laptimeriu tik blyn kaip paspaust ta mygtuka nextlap kertant linija..stai kur klausimas? bet tai nokija irgi raik spaust??

Posted: 22 Feb 2010, 12:43
by mindaugasa vol.2
nereikia

Posted: 05 Mar 2010, 16:08
by didzhej
Pakeliu skyreli: bendros irangos tema.

Su salyga, kad parejo man palapine, tai sportininku naudai galiu pazadeti ar kazkaip kitaip susiderint, kad moto smaugliai i gonkes gales ja skolintis arba nuomotis. Ziuresime kaip kalbes skambinantis.

p.s. Tentines palapines ismatavimai 6x6 (aukstis belekoks).

Posted: 05 Mar 2010, 16:13
by Coffee Racers
didzhej wrote:Pakeliu skyreli: bendros irangos tema.

Su salyga, kad parejo man palapine, tai sportininku naudai galiu pazadeti ar kazkaip kitaip susiderint, kad moto smaugliai i gonkes gales ja skolintis arba nuomotis. Ziuresime kaip kalbes skambinantis.

p.s. Tentines palapines ismatavimai 6x6 (aukstis belekoks).
kol savo irangos neigijom, tai skaitau, kad mes pirmi eileje ;)

Posted: 05 Mar 2010, 16:19
by didzhej
Pirmadieni vaziuosiu i servisa, prasysiu, kad fordui padarytu tvirta "virinta" rema ant stogo, kad galeciau palapines kojas transportuot ir nereiketu naudoti forduko vidaus. Taigi, prie palapines, by default gales but ir ford transit 2.5 diesel (komerc.paskirties, keliu mokestis privalomas)

Kazkada paisiausi ko noriu ant stogo.
Buvo keli variantai, liko tik remas su medinem "lencikem" (ateiciai), kad galima butu palapine ant masinos uzsikelti) :)))))))))))) Nnzn kiek gera ideja, bet maciau uzsieny kazkada taip.

Image

Posted: 05 Mar 2010, 16:29
by Coffee Racers
didzhej wrote:Pirmadieni vaziuosiu i servisa, prasysiu, kad fordui padarytu tvirta "virinta" rema ant stogo, kad galeciau palapines kojas transportuot ir nereiketu naudoti forduko vidaus. Taigi, prie palapines, by default gales but ir ford transit 2.5 diesel (komerc.paskirties, keliu mokestis privalomas)
nu cia tai dziela!!!
manau, kad sutartume del pasinaudojimo galimybes!!! :)
keliu mokestis ne beda, nes kai vaziavom i etonnija irgi jamem busa, kuriam reikejo moket keliu mokesti!
bet su busu anyways prabanga vaziuot ir patogumas :)
todel minimum 3 kartus manau, kad noresime tartis. aisku, jei bus palikta galimybe!

Posted: 05 Mar 2010, 16:37
by didzhej
galimybes yra, tik, kad nesutaptu moto sporto kalendorius su auto :)

Posted: 05 Mar 2010, 16:39
by jara
didzhej wrote:galimybes yra, tik, kad nesutaptu moto sporto kalendorius su auto :)
tai kad moto labai viskas simple.
berods geguzes pask savaitagalis.
ir po to du savaitgaliai is eiles rugpjuti. berods 7 ir 14 dienos :)
ir vsio :)
a paskutinis atapas KOWNO :)
bet sutapt tai tikiu, akd gali :)