Page 7 of 20
Posted: 13 Oct 2009, 15:30
by Dainius
Dzuku_Briedzis wrote:Ziune,
..........
Visiems deja neitiksi, kaip ir nepadarysi trasos visiems. Be to - cia ne Enduro krosas
Mes su Tomu jau pavargom visiems aiskint. Sorry
o tai kas cia? enduro? duok aiskumo, nes privaziuos su r1 visokie
kam tada tas filmukas, jei trasa bus pakeista? ar norit, kad chebra su neteisingom padangom atvaziuotu

Posted: 13 Oct 2009, 19:17
by drzet'as
Uzdejau ant savo zirgo naujas gumas Dainius patare
Gale EF-07 ir prieki EF-06.
Posted: 13 Oct 2009, 20:57
by Ziune
kampliektelis = geruma!!
p.s. tik garsiai nesakyk, bo nebebus galima aplenkt aneiviena....
drzet'as wrote:Uzdejau ant savo zirgo naujas gumas Dainius patare
Gale EF-07 ir prieki EF-06.
Posted: 13 Oct 2009, 21:00
by tomasn
зюня - кались!!!
Posted: 13 Oct 2009, 21:02
by storms
jauciu jis shortkutins
arba ratus suks i kita puse
arba jsusikeis transponderiais pvz su manim
variantu daug
Posted: 13 Oct 2009, 21:02
by drzet'as
Tyliu

Posted: 14 Oct 2009, 08:46
by tckd
tai vietoj EF gal jau sypus reikejo det

Posted: 14 Oct 2009, 08:52
by El Traxo
Posted: 14 Oct 2009, 08:56
by drzet'as
Kazkas ziema prisauke
Gale spikus o prieki slide

Posted: 14 Oct 2009, 09:16
by wundis
Posted: 14 Oct 2009, 11:46
by Dzuku_Briedzis
Isduosiu maza paslaptele.. Pushardziu klasej (XR650, LC4 ir panasiai) yra tiek dalyviu, kad visi bus prizininkai, nors ir apvaziave viena rata
Traxo? Inesk intrigos, sudaryk konkurencija!
Pagrindines kovos vyks tarp Hardu ir Softu
P.S. Woo dalyvauja irgi

Posted: 14 Oct 2009, 11:51
by mindaugasa vol.2
noreciau paprasyri organizatoriu itrauktu superbike klase. staruosiu. gausiu priza, jei atmaskis nevaziuos
Posted: 14 Oct 2009, 11:51
by Rashyd
junkit tas amebas pire hardu, koke ble dar pushardziai!
ir kur startai ble, kas te man skambins?
Dzuku_Briedzis wrote:Isduosiu maza paslaptele.. Pushardziu klasej (XR650, LC4 ir panasiai) yra tiek dalyviu, kad visi bus prizininkai, nors ir apvaziave viena rata
Traxo? Inesk intrigos, sudaryk konkurencija!
Pagrindines kovos vyks tarp Hardu ir Softu
P.S. Woo dalyvauja irgi

Posted: 14 Oct 2009, 11:53
by storms
antrinu rashydui
ir buciuoju kanopa (rashydui)
Posted: 14 Oct 2009, 11:55
by wundis
Labadiena.
Norëèiau uþsirezervuoti vietà pas kaþkà nuvaþiuot iki Pabradës ir atgal tà paèià dienà. Kaip fotomeninykas, tech. patarëjas bei þiûrovas.
mm?
