Page 7 of 20

Posted: 13 Oct 2009, 15:30
by Dainius
Dzuku_Briedzis wrote:Ziune,

..........

Visiems deja neitiksi, kaip ir nepadarysi trasos visiems. Be to - cia ne Enduro krosas

Mes su Tomu jau pavargom visiems aiskint. Sorry
o tai kas cia? enduro? duok aiskumo, nes privaziuos su r1 visokie :rock:
kam tada tas filmukas, jei trasa bus pakeista? ar norit, kad chebra su neteisingom padangom atvaziuotu :-#

Posted: 13 Oct 2009, 19:17
by drzet'as
Uzdejau ant savo zirgo naujas gumas Dainius patare
Gale EF-07 ir prieki EF-06.

Posted: 13 Oct 2009, 20:57
by Ziune
kampliektelis = geruma!!

p.s. tik garsiai nesakyk, bo nebebus galima aplenkt aneiviena....
drzet'as wrote:Uzdejau ant savo zirgo naujas gumas Dainius patare
Gale EF-07 ir prieki EF-06.

Posted: 13 Oct 2009, 21:00
by tomasn
зюня - кались!!!

Posted: 13 Oct 2009, 21:02
by storms
jauciu jis shortkutins
arba ratus suks i kita puse
arba jsusikeis transponderiais pvz su manim
variantu daug

Posted: 13 Oct 2009, 21:02
by drzet'as
Tyliu :-$

Posted: 14 Oct 2009, 08:46
by tckd
tai vietoj EF gal jau sypus reikejo det :aiwebs:

Posted: 14 Oct 2009, 08:52
by El Traxo
Image

Image

Posted: 14 Oct 2009, 08:56
by drzet'as
Kazkas ziema prisauke :D
Gale spikus o prieki slide =;

Posted: 14 Oct 2009, 09:16
by wundis
Sezono spalvos:
Image
Image
Image
Image

ziema ziemuze :rock:

Posted: 14 Oct 2009, 11:46
by Dzuku_Briedzis
Isduosiu maza paslaptele.. Pushardziu klasej (XR650, LC4 ir panasiai) yra tiek dalyviu, kad visi bus prizininkai, nors ir apvaziave viena rata :)

Traxo? Inesk intrigos, sudaryk konkurencija! :)

Pagrindines kovos vyks tarp Hardu ir Softu

P.S. Woo dalyvauja irgi :) :zx10r:

Posted: 14 Oct 2009, 11:51
by mindaugasa vol.2
noreciau paprasyri organizatoriu itrauktu superbike klase. staruosiu. gausiu priza, jei atmaskis nevaziuos

Posted: 14 Oct 2009, 11:51
by Rashyd
junkit tas amebas pire hardu, koke ble dar pushardziai!
ir kur startai ble, kas te man skambins?

Dzuku_Briedzis wrote:Isduosiu maza paslaptele.. Pushardziu klasej (XR650, LC4 ir panasiai) yra tiek dalyviu, kad visi bus prizininkai, nors ir apvaziave viena rata :)

Traxo? Inesk intrigos, sudaryk konkurencija! :)

Pagrindines kovos vyks tarp Hardu ir Softu

P.S. Woo dalyvauja irgi :) :zx10r:

Posted: 14 Oct 2009, 11:53
by storms
antrinu rashydui
ir buciuoju kanopa (rashydui)

Posted: 14 Oct 2009, 11:55
by wundis
Labadiena.

Norëèiau uþsirezervuoti vietà pas kaþkà nuvaþiuot iki Pabradës ir atgal tà paèià dienà. Kaip fotomeninykas, tech. patarëjas bei þiûrovas.

mm? :-k