Page 7 of 8

Posted: 18 Jan 2010, 17:39
by speedmonkey
nepykit wrote:
jara wrote:
nepykit wrote: Visiškai sutinku. Tik tokių atvejų yra gerokai mažiau, nei kad pasirenkamas "Pirk prekę užsienietišką" variantas.
bet tai sis atvejis yra buten toks, kad greiciausiai LV licencija kainuos 50 proc pigiau nei LT.
Čia be abejo tik tavo reikalas, bet, manau, kad pirkdamas lincenziją iš latvių, pasiruošk ir kreiviems žvilgsniams bei abejingumui tavo problemoms iš organizatorių pusės. Nenustebčiau jei atsitikus nelaimei, tau ir greitąją pasiūlytų iš Latvijos išsikviest. Nu pats pagalvok - neogiška atrodo lietuviui lietuviškose varžybose dalyvauti su latviška licenzija.

P.S. Aš nežinau ar esu bent kažkiek teisus, tiesog man šita situacija matosi va taip va.
As nemanau kad latviui su LV licenzija parasna dalyvaut LT varzybose,tuolab kad jis apdovanojamas lietuvoj uz .ui zino ka,o tikri tuli Lietuviai net nepaminimi

Posted: 18 Jan 2010, 18:16
by jara
speedmonkey wrote:
nepykit wrote:
jara wrote: bet tai sis atvejis yra buten toks, kad greiciausiai LV licencija kainuos 50 proc pigiau nei LT.
Čia be abejo tik tavo reikalas, bet, manau, kad pirkdamas lincenziją iš latvių, pasiruošk ir kreiviems žvilgsniams bei abejingumui tavo problemoms iš organizatorių pusės. Nenustebčiau jei atsitikus nelaimei, tau ir greitąją pasiūlytų iš Latvijos išsikviest. Nu pats pagalvok - neogiška atrodo lietuviui lietuviškose varžybose dalyvauti su latviška licenzija.

P.S. Aš nežinau ar esu bent kažkiek teisus, tiesog man šita situacija matosi va taip va.
As nemanau kad latviui su LV licenzija parasna dalyvaut LT varzybose,tuolab kad jis apdovanojamas lietuvoj uz .ui zino ka,o tikri tuli Lietuviai net nepaminimi
galu gale palaikomasis balsas is tyru!

Posted: 26 Jan 2010, 09:36
by jara
klausimas sportynyku, o kiek uzpraeitasi metais kainavo licencijos lietuvoje?? nes berods praeitasi metais buvo kaina su nuolaida. ar gali taip buti?

Posted: 26 Jan 2010, 10:42
by sai
lmsf 350lt, nmsf 100lt

Posted: 23 Feb 2010, 16:31
by jara
Diena laba,

kadangi jau baisiai pakvipo pavasariu ir norisi smaugti, todel noriu atgaivint klausima del padangu compoundu. taigi, jei jamam racingines padangas (pjaustytus slikus), koki compounda imti priekiui ir galui? kai kas naudoja medium, kai kas softa, bet kazkaip nelabai daug kas girdisi apie kietos sudeties misini. ar tokio lygio sportyninkams uztektinai imti kietas padanges? ar visgi geriau imti medium?
be to, kokios paprastai padangos dedamos ant priekio ir ant galo? pvz. priekis medium, galas hardas ar atvirksciai??

Posted: 23 Feb 2010, 16:37
by mindaugasa vol.2
cia jara pavare metafizikos biski
bet as noreciau nukrypti nuo temos: kukli asmenine patirtis rodo, kad bridzu minkstu kacergai imti negalima. vidutiniai-kieti, imho. na 600ukas gal maziau padangas eda. na gal jei lygesniu asfaltu matalinti. na gal kitu gamintoju minkstas yra ne toks kaip bridzu minkstas.

Posted: 23 Feb 2010, 16:44
by jara
joa, softas maciau kaip susivaziuoja.
stafo pireliuose kairiojo sono ne nesimate reliai po dvieju isvaziavimu i kacerga :)
mane labiausiai domina kietas misinys. nes galvoju butent tokias padangas naudoti. as taip vis mastau ar sportiniu kietas misinys nera tolygus gatvinems padangoms ir panasiai??
nes kazkaip nelabai noretusi pasiimti padangas, kurios identiskos gatvinems, o sumoket brungiau ir neturet daugiau sukibimo.

Posted: 15 Mar 2010, 17:06
by matt
o kiek latvijoj kainuoja vienkartines licencijos? nes busiu kaip tik rygoj, reikia gal pasiimti. lmsf - 100lt.

Posted: 15 Mar 2010, 18:10
by Lucas
Mocams fotografuoti licenzijos dar nereikia. Garsiai nekalbek bo Bubilius isgirs ir ives nauja mokesti :-$

Posted: 15 Mar 2010, 18:15
by Dzuku_Briedzis
:albino:

Posted: 15 Mar 2010, 18:38
by matt
Image

tai visgi gal kas zinot kiek kainuoja vienkartine latvijoj? visam sezonui supermoto 300lt, su komanda 200lt (itariu stoti i komanda dar kainuotu nemazai), neimsiu nes planuose tik 2 startai si sezona, o vasara - pas didziapapes USA merginas ;)

Posted: 15 Mar 2010, 21:14
by tckd
matt wrote:neimsiu nes planuose tik 2 startai si sezona
taigi variklio amerikenas neaciunte, pedalus desi ir minsi? jei pac minsi lecenzijos nereik! =;

Posted: 15 Mar 2010, 22:54
by matt
pirkau antra motora is anglu, ryt ryte namie bus, po poros savaiciu jau bus su naujom wiseco, prox ir oem dalim. tikekimes laikys ilgiau [-o<

Posted: 16 Mar 2010, 09:36
by storms
Lucas wrote:Mocams fotografuoti licenzijos dar nereikia. Garsiai nekalbek bo Bubilius isgirs ir ives nauja mokesti :-$

piktai
:mp1:

Posted: 17 Mar 2010, 11:42
by Coffee Racers
taigi, klausimas, kadangi siemet yra noras prasmaugt ne tik LT bet ir PL, o ten kaip zinia reikalavimai yra grieztesni ir kobtroliuoja ju vykdyma, taigi klausimas, kur isigyt kempines i benzo baka?