Page 7 of 13

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 14:07
by jara
manau, kad viduriukas. nei per daug nusikabinti, nei per daug kareivuku.
kaip sako instruktoriai - puse bandeles arba viena numest reikia.
plius galva isivaizduojama veidrodieli siekt.
skaitau, kad aukstadavaris pades viska sudeliot i vietas

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 14:12
by storms
na mano kareivukas gaunasi taipL dedu ta vieta is kur kojos dygsta taip, kad ten ilystu sedynes krastas (nemaisyti su prostatos stimuliacija!) na o tada suku rankena iki galo

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 14:14
by mindaugasa vol.2
storms wrote:na mano kareivukas gaunasi taipL dedu ta vieta is kur kojos dygsta taip, kad ten ilystu sedynes krastas (nemaisyti su prostatos stimuliacija!) na o tada suku rankena iki galo
tai ir as taip darau iki tos vietos, kur sukti rankena iki galo.
tai kodel man kabina, o storms nekabina?
uztai, kad as daug storesnis? bet is kito nelaimes juoktis negrazu!

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 14:40
by storms
faktas, kad mes sedim identiskai, tik tu dar padares kupriuko muzikanto kakla

tu
Image

as
Image

mes
Image

jara-krabas
Image

komplektas
Image

rimti vIrai
Image

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 14:54
by mindaugasa vol.2
blet, kur cia tiek nedaug sniego???

ti, kad nuotraukos visi sedi vienodai, isskyrus jara (a la ben spies?) ir viena rimta vyra su kelininiko motociklu (tas nenulipes, bet 2x uzsiguldes, haha). niekas nera daugiau nulipes nuo moco.
a?

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 15:08
by storms
tai kelininkas ir yra vladas
ar ne?

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 15:10
by mindaugasa vol.2
nutaitaip. nubet nelabai nulipes? nezino, kad reikia?? o gal su aukstom padangom?
parasyk

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 15:12
by mindaugasa vol.2
bet tai is nuotrauku sprendziu, kad vaziavo du kareiveliu, tada is paskos leke jara, pasivijo anuos ir sekanciam rate jau pirmam posukyje lenke?

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 15:14
by storms
taipirbuvo

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 15:21
by wundis
is tikruju tai viskas buvo taip:
Image
kaip pro stovinti. o dar sako sedi negerai.
storms +1? honda +2? koks laikas kacergineje?

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 16:32
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:
tai kodel man kabina, o storms nekabina?
!
Skaitau isimk visas gajkes is po amortizatoriaus ir sugrazink pakabos setting'us i gamyklinius.

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2012, 22:18
by inter
Bet tai kay faina kai dienos ilgeja ir virai uzmezga rimtas temas :thumbright: . Na, kad vaziuojant reikia ieskoti prisirisimo tasku stabdymams arba posukiams manau visiems jau aisku, bet kad nulipinejant reik pririsinet prostata prie sedynes krasto, kad ilystu... Stormsas manau net pats nesuprato, kad atskleide #46 kojos maskatavimo priezasti - kad ilystu! Tos MotoGP sedynes tokios mazos...
Bet siaip tai jo, paantrinsiu Jarai - vienas is metu atradimu buvo faktas, kad suskis ima skelt ziezirbas nustojus judint prostata pilna amplitude.

P.S. atsiribodamas pareiskiu, kad sis atradimas ir miegojimas su Jara vienoje palapineje - du visiskai nesusije dalykai.

:albino: :albino: :albino:

Re: padangos

Posted: 07 Feb 2012, 18:35
by mindaugasa vol.2
du dalykai, kurie vienas kitam nemaiso?

Re: padangos

Posted: 07 Feb 2012, 18:48
by storms
papildo!

Re: padangos

Posted: 12 Mar 2012, 15:38
by speeder
klausims egspertams: iki kokio laiko (ne vakaro ne dienos, bet rato iveikimo!!!) butu protinga smaugti kacergoj su ale road-track tipo padangom, tokiom kaip bt016, raceteck k3, Qualifier II ar sportsmart, ir panasiu gatviniu briedu??
as su raceteck k3 priekyje ir Qualifier I (ne pirmos jaunystes) sukau ~1.20-1.21, kazkaip jokiu problemu nepastebejau, a kazi kaip toliau... noris dazniau i zieda uzsukti o pirkti kampliektus po milijona ner uz ka. Ir ar verta ziureti i ebejinius variantus ale apdroztu reisinginiu padangu?

edit: jei gerai pamenu w919 ar tik ne su tais paciais 016 batlaksais kacergoj per gonkes ~1.16 suko ir vargo nemate :roll: