Page 7 of 49
Posted: 18 May 2010, 21:00
by Username
Isvada? BMW nepagamino geresnio moto negu japonai?

Posted: 21 May 2010, 11:38
by Dzuku_Briedzis
Kazkokie sudini skaiciai
http://strategicfirst.com/motofrakcija.lt
Estimated value: $5,426
Posted: 21 May 2010, 12:25
by xkuza
tai kaiiiiii pakilo per valanda!
Site Analysis of motofrakcija.lt
Estimated value: $5,978
Posted: 21 May 2010, 12:29
by M`BaubZ
čia neabejotinai todėl, kad atsirado tema "aldona".
Posted: 21 May 2010, 12:46
by Username
tai viskas aisku, aldonos kaina - 500$.
Posted: 21 May 2010, 17:54
by gintaras13
O cia kaip? Valandai, parai, visam gyvenimui

Posted: 21 May 2010, 18:00
by efk0nas
gintaras13 wrote:O cia kaip? Valandai, parai, visam gyvenimui

Jei tiek tekainuotų visam gyvenimui, būtų bet kurio vyro svajonių moteris [-o<
Posted: 21 May 2010, 18:04
by gintaras13
He he he tai gal cia tik starto mokestis

Posted: 24 May 2010, 17:34
by mindaugasa vol.2
40%.
tiek galima sutaupyti UK perkant nauja motorcykla kaip darbo priemone (buh. pagrindine priemone).
pvz. jei esate santechnikas, tai jums tiesiog butinas 2010 suzuki gsxr1000, kad kuomi greiciau pasiektumete savo klienta su uzsikimshusiu shikpuodziu.
tokia mokestine pataisa patvirtino juju parliamentas. rudas (angl. brown) negti spejo pazymeti, jog uk turi didziuotis esa motorcycline nacija.
dabar laukiam. p.grybauskaites atsako i si issuki.
Posted: 24 May 2010, 17:37
by efk0nas
Grybauskaitė atsakys eiline "karo keliuose" isterija ir uždraus motociklus visai!

Posted: 24 May 2010, 17:39
by mindaugasa vol.2
efk0nas wrote:Grybauskaitė atsakys eiline "karo keliuose" isterija ir uždraus motociklus visai!

bet tai wundis galetu paimti i pagrindines priemones keleta s1000rr?
wundi, alio?
Posted: 24 May 2010, 21:25
by wundis
jo, tipo, jei tu pats sau darbdavys ( angl. self employed) gali visa ko prasyt atgalio (angl. claim). ieina, sms zinutes zylems, du kebabai prie statoilo kas vakara, kava, slaideriu konmplegtas prie hnr, apranga, salmas, beabejo gsxrvtr1000rr ar kas tik nori, kuras - mol visa tai panaudota galutiniam produktui sukurti. atgausi ne tik kad pvm bet dar belekiek!
va.
a. dar gali sakyt kad namu svetaine paverciau ofisu - stai nuomos kastai.
va.
Posted: 27 May 2010, 08:14
by mindaugasa vol.2
30
vidutiniskai tiek poru batu per metus gauna alpinestar palaikomas moto sportininkas. taip iseina, kad tiek ir sunesioja??
Posted: 27 May 2010, 08:27
by Username
jeigu geras sportininkas tai puse is ju sunesioja publika.
Posted: 27 May 2010, 09:24
by mindaugasa vol.2
Username wrote:jeigu geras sportininkas tai puse is ju sunesioja publika.
as tai sutikciau, kad rashyda remtu alpinestarai: atitinka pedos dydispraneshioja (kaip vojskej seneliams pranesiodavo jaunuomene)