Page 7 of 9
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 31 Aug 2010, 16:54
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:o rezultatu suvestine vis dar paslaptis

reikia pastebeti, kad rezultatu suvestines siais metais apskritai paslaptis!
lenktyniu rezultatai praktiskai skelbiami nebuvo.
jau nekalbant apie komandine iskaita ir bendra cempionato iskaita

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 31 Aug 2010, 17:45
by mindaugasa vol.2
o as gristu prie sirdziai mielos zurnalistines temos
ir reitinguoju daugkartini plada kaip pati blogiausia lietuvos ziedo sportininka. zurnalistams.
dabar, zurnalizmo aldona visiems sportinykams turejo paruosusi du labai suktus klausimus: "kaip sekesi?" ir "o kodel?"
vadinasi, atvaziuoja nusikales motosportininkas ir jam tik zybt, klausimas: kaip sekesi?
na anasis ir porina, kad "puse bb, smaugiau kiek galejau, atvariau trecias"
o va cia aldona ir pasigauna vargsa ant posukio: "o kodel tik trecias?" aha! intriga!?
pasiaiskink dabar tv ziurovui, kodelblia tik trecias?
plado, gi atveju viskas blogay: i pirma klausima "kaip sekesi" anas visuomet atsako "nu normaliai, atvariau pirmas"
kaip dabar uzduoti antra klausima tokiam??
pzdc.
zurnalistes atveju belieka pasakyti "aik tu nachui, su savo lygintuvu" (zr. anekdota)
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 31 Aug 2010, 18:25
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:Velniški greičiai visus viliojo į Nemuno žiedą Kačerginėje
http://lmsf.lt/index.php/lt/motoziedas/ ... -kaerginje" onclick="window.open(this.href);return false;
gal dieviski greiciai, ne velniski?
kokia cia velniu priedusi zurnaliste? aldona? kur plado po gonkiu klause "kaip sekesi?"
o rezultatu suvestine vis dar paslaptis

Laba jau didelis shriftas. Gal mazesni galetu kita karta ideti?
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 01 Sep 2010, 23:28
by sai
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 01 Sep 2010, 23:35
by didzhej
sai +! patiko kaip destomos mintys.
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 02 Sep 2010, 09:33
by Username
+1 straipsnelisas.
edit: "konsevuodamas"
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 18:30
by jara
Lietuva - unikali valstybe!!!
ziedinese lenktynese imanoma viskas! netgi uzlipt ant 3 apdovanojimu pakylos laiptelio bendroj iskaitoj nepravaziavus nei viename etape
http://www.lmsf.lt/images/stories/pdf/c ... 202010.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
spejam, kas?

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 18:36
by mindaugasa vol.2
viskas normaliai: jei visi ir taip zino, kad tulas X gerai matalina, tai kam dar padangas plesyti?
kai atsiras demesio verta konkurencija, tada ir bus suvaziuota santykiu issiaiskinimui
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 18:51
by storms
na tai variantas 1 is 4
a. Pawel Szkopek
b. Žydrūnas Bukauskas
c. Rimantas Bešėnas
d. Renatas Balkė
parasykit patys
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 18:55
by sai
opapa...
nepergyvenkit taip smarkiai, in da LT ne tik supermoto neegzistuoja. ziedas irgi tik pries baltarusius pasirodyt

bet tai olrait! ryt laistom dugnais. pirmininkui uz supratinguma nerugusio kefyro!
p.s. matet saras shkopeka padare?!
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 18:59
by storms
bet tai kiek pamenu is senu zurnalu skopekas siaip kietai varo rytu europos lygiu.
idomu kaip atrodo pasimatavymai naujose abiem kankurentam trasose?
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 19:08
by sai
nu fyg znajet. saras aisku savas ciuvas, ir stengiasi nemazai, ir sugeba, bet skopeko patirtis kalba pati uz save. jis jei neklystu pasaulio sessotkese vare su daytona pries 2metus, buvo ir 11-13. turbut nemazai teko nauju trasu adaptuot intensyviu tempu
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 19:10
by storms
o beje, jei bus atliekamu tauriu - priglausiu. ne vienos dar neturiu
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 22:03
by inter
storms wrote:o beje, jei bus atliekamu tauriu - priglausiu. ne vienos dar neturiu
Stormpsa, gi meluoji! Turi turėt, pirminykas irgi turi turėt. Net aš turiu! Ar tik ne 2007 NMSF sprinto etapas? Gaila foto neturiu. Užtat turiu iš 2006! O ten, istorijos neapgausi, bene pusė dabartinės motofrakcijos buvusių aksfalto meistrų atsivaizduoja (žr. 2 laiptelį):

Na ir įrodymas, kad jaunystej pirminykas visada smaugdavo pirmose eilėse

Pirminykas pasidavė ir suseno, o štai ne pirmos jaunystės motoblokas dar iki šiol užklysta į NZ palaižyt apeksų

. Ką jūs į tai, pone???
Sunku ir patikėt, kad jau 4 metai praėjo. Tada buvau jaunas ir... na, apsistokim ties jaunu

. Skaitau ne mane vieną nostalgija apėmė: W lyg ir grįžta back on track, Jignas berods irgi... Sai niekada taip ir nebuvo išėjęs, lieka sulaukt tik pirminyko

.
Ar jau sakiau, kad šeštadienį tas mėlynai baltas suskis iš foto išeina iš gimtojo tvarto? Tai va.
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 18 Nov 2010, 22:28
by storms
ajioxajdy
rimtai turiu. net gromata turiu. pirminyks irgi turi. o as dabar jo vintage technika turiu. tai gal ir jo cierka man priklauso?
edit:
cia priejo zy ir is kisenes istrauke konpromato...
