Page 7 of 9

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 16:47
by Username
Kai kas supranta iskarto, kai kam reikia aiskinti kaip penktokui ...

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 16:53
by Yvl
Username wrote:Kai kas supranta iskarto, kai kam reikia aiskinti kaip penktokui ...
nori pakalbet apie sinchrofazotrono veikimo optimizavima?

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 17:45
by Username
Senas bajeris, toks 1965metu.

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 17:48
by mindaugasa vol.2
wundis baigs reikalus su karvem ir imsis panasoniko. kai saka, gryztame atgal, nuo ko ir pradejome. o pradejome, kiek pamenu, nuo asfalto, nia?

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 17:52
by wundis
taigi, koznam sudu megejui zinoma, kad garaze ghardas yra privalomas. o del antro neaisku? :-k

Re: WSBK 2010

Posted: 14 Sep 2010, 22:29
by tckd
wundis wrote:taigi, koznam sudu megejui zinoma, kad garaze ghardas yra privalomas. o del antro neaisku? :-k
skaitau ne tik sudu. letuviskai pirms yra gardas nes bekenkada, belenkur, o antras jau pagal reikala touring, street life, ir i kaima ir i soda. britva su 5 kacergines kilometrais tai tik ypatingiem freakams :fart:

Re: WSBK 2010

Posted: 15 Sep 2010, 07:15
by mindaugasa vol.2
aikit is skyrelio

Re: WSBK 2010

Posted: 29 Sep 2010, 22:26
by mindaugasa vol.2
labadiena,
kadangi nepadarem atskiros temos, parasau cia apie wsbk lydincia serija - superstock
po kolegos useraneimo pareklamuotu imola gonkiu
pakilo klausimas: kodel aprilia paskutineje konstruktoriu iskaitoje? surinko maziau tasku net uz ktm!?!
tuo tarpu max biaggi lekia su aprilka kaip vejas.
kokios butu samokslo teorijos:
a. stock rsvr yra shudas. nu situo niekaip nepatikesiu, sorry
b. tiesiog nepapuole talentingam raideriui issirinkti aprilia?
c. talentingi raideriai turi talentingus sponsorius,kurie del kazkokiu priezasciu nesirenka aprilios. pvz. silpno gamyklinio palaikymo?
d. aprilia neturi noro investuoti i superstock serija

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 09:36
by Username
mindaugai, tu apie superstock ar supersport?

superstock 600
superstock1000

supersport (600) <------- SITA as rekomendavau big time. Tu sita ziurejai?

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 09:42
by mindaugasa vol.2
nia. pirma ziurejau superstock
supersport ziuresiu siandien
supersport aprilia gali vaziuoti nebent su svx ar kaip ten? ar cia subaru svx?

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 10:06
by Username
nuuu tai tu nematei geriausiu sezono gonkiu .. :)

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 10:08
by mindaugasa vol.2
bet tai man dar viskas pries akis
o tu jau nebe
:bootyshake:

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 10:26
by Username
:laughing6:

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 22:12
by mindaugasa vol.2
ziurejau superstock 600
nu vare visi slaidindami. visi, isskyrus gonkiu lyderi, argentinieti su kwakaliu.
hehe, kas dar karta patvirtina, kad skersas nebutinai greitas
bet blyn, lyderis nusivoze likus iki finisho linijos 50m! ainana, kokia abyda

Re: WSBK 2010

Posted: 30 Sep 2010, 22:44
by Username
superstock 600 dar neziurejau, reikes uzmesti aky.