Page 7 of 17

Posted: 10 Jun 2010, 15:17
by nitruxa
Woo wrote:ei, nereikia lia lia, varem sau ramiai su nitruxa, o devilreiceris atkimso mus per vidine trajektorija! reik duot pastaba :-$
ржунимагу :lolol:

Posted: 10 Jun 2010, 16:04
by devil_racer
Woo wrote:ei, nereikia lia lia, varem sau ramiai su nitruxa, o devilreiceris atkimso mus per vidine trajektorija! reik duot pastaba :-$
maišosi čia visokie balti, važiuot neįmanoma :chain: :laughing6:

Posted: 16 Jun 2010, 22:58
by jara
Sveiki,

jau yra video is pirmu dvieju Coffee Racers treniruociu!
prasome ziureti ir save atpazinti :)
http://coffeeracers.club.lt/irasas/27/c ... ociu-video

CR Team

Posted: 16 Jun 2010, 23:53
by nitruxa
Jegovai... :) bet nepalyginsi to "aparato" su GoPro :)

Posted: 17 Jun 2010, 03:36
by devil_racer
jara wrote:Sveiki,

jau yra video is pirmu dvieju Coffee Racers treniruociu!
prasome ziureti ir save atpazinti :)
http://coffeeracers.club.lt/irasas/27/c ... ociu-video

CR Team
gal galima būtų trečią failą originalų gaut? youtube ko tai užsiožiavus, neina į kompą nusisiurbt :)


o bet tačiau, kažkaip važiuojant atrodo jau ten belenkiek užsiguldęs, o čia tai toli gražu dar :D aišku nežinia kuriam čia važiavime pastebėtas buvau :-k

Posted: 17 Jun 2010, 08:07
by Woo
devil_racer wrote:
jara wrote:Sveiki,

jau yra video is pirmu dvieju Coffee Racers treniruociu!
prasome ziureti ir save atpazinti :)
http://coffeeracers.club.lt/irasas/27/c ... ociu-video

CR Team
gal galima būtų trečią failą originalų gaut? youtube ko tai užsiožiavus, neina į kompą nusisiurbt :)


o bet tačiau, kažkaip važiuojant atrodo jau ten belenkiek užsiguldęs, o čia tai toli gražu dar :D aišku nežinia kuriam čia važiavime pastebėtas buvau :-k
guldyt mokytis geriausia turbut aukstadvary ;-)

Posted: 17 Jun 2010, 15:56
by jara
Ateinanti treniruote 5ieni vakare, t.y. rytoj!
nuo 19 iki 21 val.
orus galite pasiziureti patys: http://gismeteo.ru/city/daily/4202/
nuo 6ienio prognozuojami lietus saviatei i prieki, tad tikrai geras sansas pasivazinet :)

CR Team

Posted: 21 Jun 2010, 08:44
by jara
Diena laba,

rytdienos treniruote del lietuvisku oru atsaukiama! http://gismeteo.ru/city/daily/4202/
birzelio menesio pasivazinejimai Nemuno ziede su Coffee Racers baigesi!
laukite ziniu apie liepos menesio treniruotes!

CR Team

Posted: 01 Jul 2010, 10:40
by jara
Sveiki,

jau yra atnaujinta informacija apie Coffee Racers treniruotes Kačerginės Nemuno žiede liepos mėnesiui. daugiau informacijos galite surasti čia http://coffeeracers.club.lt/13/liepos-m ... ir-salygos

Naujiena!!! Treniruočių metu bus matuojami ratų įveikimo laikai!!!

Pagarbiai,
CR Team

Posted: 01 Jul 2010, 11:02
by mindaugasa vol.2
naujiem vaziuotojam nematuokit. kad nepavarytu is pirmo karto del rezultato. bus batonu.

Posted: 01 Jul 2010, 11:27
by jara
klausimas, kiek tu nauju bus ir as visai bus :)

Posted: 01 Jul 2010, 12:55
by devil_racer
liepos 11d žadamas lietus bent jau dabar ](*,) jei nelis, būsiu :rock:

Posted: 01 Jul 2010, 13:12
by jara
devil_racer wrote:liepos 11d žadamas lietus bent jau dabar ](*,) jei nelis, būsiu :rock:
prognoze 2 savaitem i prieki - tas pats kaip butimas is kavos tirsciu :)
o jei norite uzsiregistrint, uzpildykite forma musu tinklalapyje :albino:

Posted: 01 Jul 2010, 13:20
by devil_racer
jara wrote:
devil_racer wrote:liepos 11d žadamas lietus bent jau dabar ](*,) jei nelis, būsiu :rock:
prognoze 2 savaitem i prieki - tas pats kaip butimas is kavos tirsciu :)
o jei norite uzsiregistrint, uzpildykite forma musu tinklalapyje :albino:
užpildyta :rock:

Posted: 07 Jul 2010, 13:41
by devil_racer
na va, orai kaip ir neblogi prognozuojami 11d, taigi gal kas iš vilniaus su busiku važiuos ir turi laisvą vietą motociklui ir vairuotojui? ;) nenoriu galinės padangos vidurio iki kačerginės damušt :-k