Posted: 10 Jun 2010, 15:17
ржунимагуWoo wrote:ei, nereikia lia lia, varem sau ramiai su nitruxa, o devilreiceris atkimso mus per vidine trajektorija! reik duot pastaba
ржунимагуWoo wrote:ei, nereikia lia lia, varem sau ramiai su nitruxa, o devilreiceris atkimso mus per vidine trajektorija! reik duot pastaba
maišosi čia visokie balti, važiuot neįmanomaWoo wrote:ei, nereikia lia lia, varem sau ramiai su nitruxa, o devilreiceris atkimso mus per vidine trajektorija! reik duot pastaba
gal galima būtų trečią failą originalų gaut? youtube ko tai užsiožiavus, neina į kompą nusisiurbtjara wrote:Sveiki,
jau yra video is pirmu dvieju Coffee Racers treniruociu!
prasome ziureti ir save atpazinti
http://coffeeracers.club.lt/irasas/27/c ... ociu-video
CR Team
guldyt mokytis geriausia turbut aukstadvarydevil_racer wrote:gal galima būtų trečią failą originalų gaut? youtube ko tai užsiožiavus, neina į kompą nusisiurbtjara wrote:Sveiki,
jau yra video is pirmu dvieju Coffee Racers treniruociu!
prasome ziureti ir save atpazinti
http://coffeeracers.club.lt/irasas/27/c ... ociu-video
CR Team
o bet tačiau, kažkaip važiuojant atrodo jau ten belenkiek užsiguldęs, o čia tai toli gražu daraišku nežinia kuriam čia važiavime pastebėtas buvau
prognoze 2 savaitem i prieki - tas pats kaip butimas is kavos tirsciudevil_racer wrote:liepos 11d žadamas lietus bent jau dabarjei nelis, būsiu
užpildytajara wrote:prognoze 2 savaitem i prieki - tas pats kaip butimas is kavos tirsciudevil_racer wrote:liepos 11d žadamas lietus bent jau dabarjei nelis, būsiu
o jei norite uzsiregistrint, uzpildykite forma musu tinklalapyje