Page 7 of 9

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 27 Dec 2010, 19:57
by tomasn
heh. kartu galim uzgriut, skaniau alu mauksim

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 09 Jan 2011, 18:36
by tomasn
siandie buvo nutverti is dunses spaustuvai, idant pasigaminti tvirtinimo "ausis". spaustuvai rusiski, solidus, atlaike mano pakaliojimus net neprisukti prie tvirto pagrindo.
Image

origamis atrodo taip
Image

tuo paciu supjautas kampuotis busimam kampelio stalui!!!! ura! jei ka, tai uz pinigus paieskomi tvirti rusiski spaustuvai gero stovio arba saip geri spaustuvai
Image

kagi, beliko sulaukti dunses uzrekomenduoto suvirintojo su kempu!

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 09 Jan 2011, 19:48
by zil130
Negaliu pagirti, gal dar padirbėk iki svarščikas atvažiuos
Image
P.S. Jei svarščikas būčiau aš, tai ,tarp mūsų šnekant, atsisakyčiau tokius nepabaigtus pjausnius vyrint.

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 09 Jan 2011, 19:54
by tomasn
dekui uz pastabas, eisiu damust pusfabrikacio :oops:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 00:00
by tckd
zil130 wrote:P.S. Jei svarščikas būčiau aš, tai ,tarp mūsų šnekant, atsisakyčiau tokius nepabaigtus pjausnius vyrint.
e tu kol bergui kojas nesuvyrinsi tai joks tu nesvarscikas paliubomu! :pizdujmikliainamo:

nu tomasenais su kampais pasisiko :occasion2:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 08:04
by zil130
Tai ir sakau, jei...

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 08:19
by mindaugasa vol.2
busimo stalo busimom kojom prasome paruosti "pedutes". antraip tas kampuotis isgraus grindis, laiko tik klausimas.

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 08:27
by ezhiukas
o slepeciu nereikia? :)

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 08:33
by mindaugasa vol.2
na aplamai, tai as apcioje taip pat virinciau kampuocius taip pat, kaip ir virsuje. tvirtesnis stalas butu + i grindis remtusi ne astriais kampuocio galais.
jozikai! >:/

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 08:57
by tomasn
stala suksiu prie betono sienos, tai del stabilumo ramus =; del peduciu - manau privirinsim metalo juosteles, kad kampuociai betono nepratryptu :skvydopusbrolis:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 19:19
by tomasn
zilai?

Image

spekit, kam nuotraukoje guli husaberg manualas?

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 19:21
by storms
stataus kampo isgavimo devaisas

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 19:27
by tomasn
:cheers:
priza pasidovanok pats! :jerk:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 10 Jan 2011, 19:37
by zil130
Dabar galiu jau ir pagirt, ohoho.

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 18 Feb 2011, 21:20
by tomasn
uch... http://customfighterspain.blogspot.com/ ... racer.html" onclick="window.open(this.href);return false;