Page 7 of 11
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 06 Apr 2012, 15:05
by M`BaubZ
o tai vito gal turi galvoj nc700x, ne? nes tas tai tiesioginis analogas veršiui ir bent
reklaminėse brošiūrose tai jau toks ekonomiškas ekonomiškas.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 06 Apr 2012, 15:06
by tckd
M`BaubZ wrote:o tai vito gal turi galvoj nc700x, ne? nes tas tai tiesioginis analogas veršiui ir bent
reklaminėse brošiūrose tai jau toks ekonomiškas ekonomiškas.
sitas 650 versiokui tai gal ir analogas. bet ne litriniam.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 06 Apr 2012, 16:06
by Vito
Aha, NC700X turėjau galvoje. Nu bet iki litro dar daaugt reikėtų jam

Nors nedaug ir trūksta.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 06 Apr 2012, 16:22
by El Traxo
tests buva tarp šitų - veršis, GS1200 ir Tiger 1050
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... on-rivals/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 21 Apr 2012, 21:56
by tckd
stok an akmeneliuo Seski ant zirgeliuo, Josim mudu i ganykla Ganyti zirgeliU.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 21 Apr 2012, 23:43
by wundis
vandalai, хуем чую, ант акменс бувот ужлипя
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 06 Sep 2012, 22:32
by tckd
pastaciau Safebete 20 lt ir laimejau deze, po to prikalbinau svarscika suvilgyt burnele, surinkau is garazo pakanpiu gelzgaliu ir vualia, jascik for pivo 2013. priduok bonkes, nemokek daugiau!
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Sep 2012, 10:10
by tckd
motorevju from nasha rasha zbacali nebloga shootauta vs V-Strom, tai padariau an durniaus
scan'a
EDIT2:
paskaite tema, mikiai bando isitikinti
patys
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 28 Sep 2012, 10:41
by tckd
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 28 Sep 2012, 11:09
by wundis
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 09 Nov 2012, 22:20
by tckd
Uzpyliau naujo Motulio vietoj uzrugusio Elfo, sudariau itampa geleziake, gal begiai slysta geriau, versys foreva

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 09 Nov 2012, 22:26
by tomasn
o ble, pagaliau geresni fotika nusipirkai?
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 03 Jan 2013, 21:22
by El Traxo
tckd, laikas ir tamstai versti veršį į kofyreiserį:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 29 Apr 2013, 16:18
by tckd
liukso kompletacija :visi bajeriai:

- WP_000365.jpg (112.34 KiB) Viewed 4712 times
mocas skirtas vaziuot asfaltu ble.
birzuose priekines kalades ploviau prudo vandeniu, nes vos sukosi ratas.

- streetb.jpg (138.62 KiB) Viewed 4712 times
anyway motociklas priziuretas, tepalai keiciami laiku, per lietu nevazinetas. neparduodam.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 29 Apr 2013, 16:27
by tckd
prie to paties gan sviezias/smagus testukas City Bike Shootout!
BMW C600 Sport vs Honda NC700X vs Kawasaki Versys
vershis pure joy
