Page 7 of 8
Re: Draudimas 2011
Posted: 01 Apr 2011, 18:56
by didzhej
o as po ivykio praejusiais metais buvau apdovanotas
sake 80
Re: Draudimas 2011
Posted: 02 Apr 2011, 00:44
by zhaltas
nieko nebesuprantu
a) kam draust endurke
b) kodel man 60 be nolaidos
c) kuom tai keicia jei mocas juridinio asmens
d) kuo sitas draudimas skiriasi nuo start-programs-accessories-paint
Re: Draudimas 2011
Posted: 02 Apr 2011, 00:57
by storms
nu pas kavianckus savos paniatkes, bet man daznai tenka vaziuot eksfaldu. tada draudimo ir prireikia. beje, stikrino nekart. net aukstaitijos ralio metu
Re: Draudimas 2011
Posted: 02 Apr 2011, 01:05
by zhaltas
jojo, tai kurgi ten ne, kavianski,paniatkes, etc

Re: Draudimas 2011
Posted: 02 Apr 2011, 01:40
by Yvl
tai o zhaltai, ne paniatkes trim punktais isdestei auksciau?
Re: Draudimas 2011
Posted: 03 Apr 2011, 11:51
by Tomas
Ducis - 86.
Aciu uz nuolaidos koda 4Lt sutaupiau

Susinervinau, kad galios tik nuo ryt, o taip norejos siandien...
Re: Draudimas 2011
Posted: 03 Apr 2011, 15:50
by didzhej
idomu kuris teisus (draudejas);
ar tas kuris duoda nuo tos dienos kada israso (net pinigu nesulaukes i saskaita)
ar tas kuris duoda nuo kitos dienos kaip gauna piniga???
Re: Draudimas 2011
Posted: 03 Apr 2011, 16:49
by tckd
paturek ivyki kol pinigu nepervedei ir suzinosi

Re: Draudimas 2011
Posted: 04 Apr 2011, 10:34
by Yvl
didzhej wrote:idomu kuris teisus (draudejas);
ar tas kuris duoda nuo tos dienos kada israso (net pinigu nesulaukes i saskaita)
ar tas kuris duoda nuo kitos dienos kaip gauna piniga???
1 kol ner penegu - negalioja draudimas
2 situacija: ylekiau kazkam y odega be draudimo, per mobiliaka yvykio vietoj apsidraudziau... vualia

Re: Draudimas 2011
Posted: 04 Apr 2011, 10:40
by didzhej
netaip supratot. bet aciu uz komentarus ;)
Re: Draudimas 2011
Posted: 09 Apr 2011, 11:42
by storms
taigi
panaudojus nuolaida apdraustas bergas ir karve
kiekvienas po 51 LT/metams
aciu uz nuolaidos koda!
Re: Draudimas 2011
Posted: 09 Apr 2011, 15:11
by Yvl
storms siandiej stato!
Re: Draudimas 2011
Posted: 09 Apr 2011, 17:04
by storms
Re: Draudimas 2011
Posted: 09 Apr 2011, 18:33
by Yvl
uz komiksa tai pliusas...
Re: Draudimas 2011
Posted: 18 Apr 2011, 12:17
by Martynas
krc, kur apsidrausti internetu pries registruojant, kai nera V/N?
