Page 7 of 8
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Jul 2013, 09:57
by tckd
jaunuolis jaunuoliui nelyguu, kai as jaunas buvau (pernai?), vaziavau ne tik kad be dirzo, rankenu bet ir an blėkos
20 an krumpliu jaunuoliui.
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Jul 2013, 10:12
by mindaugasa vol.2
nu tai cia su zilu. as zilo apsikabinti taip pat nedrysciau
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 05 Aug 2013, 22:34
by zil130
Nedrįstų jis mat, nė nesvajok.
Dabar pakalbėkim apie rankenas ir diržą. Skaitau papuolei, užburtas ratas. Jaunuolis negali apsikabinti, nes jau neįmanoma to atlikti su standartinio ilgio rankomis. Toliau. kažin ar gamina tokio ilgio diržus? Bet čia situacija jau kiek kitokia. Aišku, kad galima pirkti du diržus, ilgio jau greičiausiai užteks, dar +2 rankenos, bet situacija vėl keičiasi, viena sagtis į jaunuolį atsukta, gali atsegt žingeidumo stumiamas...ir... diržai bus pamesti. žodžiu užburtas ratas.
Bet išeitis yra, naudokite kanapines virves, paveldas, tik reiks pagalbos, gal draugas jus abu surištų?

Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 14 Aug 2013, 14:53
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai reitinguoju mačnos striukele chili (ta, kur visai kiaura, karstam orui)
reitingas - aukstas ir teigiamas (ilgas ir storas)
vaziuojant kosia vejas kaip tur but, net man nekarsta. smaukantis po istaigu kalidorius, kazkiek gali nugara suprakatuot. tiek nuo ispindejusiu biurokratu, tiek nuo ala nugaros apsaugos.
o ir hi-viz prisegtuke/apykalake prideda: geriau tavi pastebi sraute, o gal net pagalvoja, kad - mentas! ir noriau praleidzia
+1 mačnai ir bikeshoapui
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 14 Aug 2013, 17:11
by Motowowere
Labai gerai siandien pasirode acerbiu kampliektukai-maikeles su kelniais.Ventiliacija super, gaivus misko oras,balu bei upeliu vando neuzsilaike,purvas prilipo,vaikai mojo rankutem,mamytes sypsojosi,merginos vos nealpo.Vairuotojai autamobiliu pagarbiai traukesi is kelio.

Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 14 Aug 2013, 23:32
by tckd
Bybi te acerbio ventelecija, eilinis kakalas speju. Pas tomasena klim skaitau yra kazkiek ventelecijos..
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:18
by mindaugasa
labadiena,
ar gali kas nors pasidalinti patirtimi chemijos tekstilinei ir odinei aprangai priziureti?
problema: atrodo rusys sausas, taciau sukabinta apranga po kurio tai laiko pradeda trauktis pelesiu (zinua, reikia daugiau vaziuoti, tai nepelys).

ar pades belenkokia purskiama chemija, ar galbut yra kas nors skirta saugojimui?
prie to paties: kas nors bandete tuos nanotechnologinius purskalus tekstiles impregnavimui nuo vandens?
kur pirkt? bikesoap, turite ka nors? o odai?
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:22
by tomasn
as manau, kad labiausiai pelesi itakoja, kur pacia apranga kabini. jei sausai pakabinsi, nebus ir pelesio
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:24
by Yvl
nu pas mane garaže sausa, o paliktos pirštinės apipelyja, bet tik tos, kur ranka smarkiau prakaituoja. grybai daro savo?
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:30
by mindaugasa vol.2
nu. rusy daugiau niekur pelesio ne zenklo, tik ant aprangos
sutinku, kad ne pati palankiausa vieta saugojimui, bet gal atsimusciau su padabna chemija?
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:32
by Wobbler
pelyja del to kad patalpa mazai ventiliujama/sildoma
man teko ismesti kelis aksesuarus, iskaitant Arai salma, todel kad buvo sukadinti pelesiais nepataisomai
dabar viskas gyvena troboj
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 12:58
by tckd
gal ventiliatoriu orui pajudint vietoj kemijos? odyte tai megsta grybai.
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 13:25
by wundis
na pas mane pacios pirmos pirstines supelyjo kai palikau jas garaze, nuo to laiko viskas laikoma dedikuotoje motoekipuociu spintoje (prie katino tualeto).
manau pseudo purskalai yra baisesnis sprendimas nei kad perkabint kur nors sausai, pagalvokime apie bio-ekologija ir chemikalu poveiki organizmui irgi gamtai.
:apkabinu_medi:
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 13:28
by mindaugasa vol.2
tckd wrote:gal ventiliatoriu orui pajudint vietoj kemijos? odyte tai megsta grybai.
pagalvojau, kad pigiausiai bus imesti i rusi direktoriaus kate su skarbonke prie uodegos ir uzrakinti duris, nia?
Re: tekstiline apranga miestui
Posted: 30 Sep 2013, 13:30
by Yvl
wundis wrote:na pas mane pacios pirmos pirstines supelyjo kai palikau jas garaze, nuo to laiko viskas laikoma dedikuotoje motoekipuociu spintoje (prie katino tualeto).
buvau tualete. spintos nemačiau. kažką pizdiš, daragoj...
