Page 7 of 7

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 11 Oct 2011, 17:43
by Username
Koke sandra? Ai kazkokia baikere? Pavyko jai pasiekti........pasiekti finisa?

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 11 Oct 2011, 19:04
by mindaugasa vol.2
boba vaziavo????

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 11 Oct 2011, 20:56
by Wobbler
Byrne'as buvo nusijobines per kvalifikacija. Bet MF foto reporteris tuo metu alumi gaivinosi. Tai pats crashas liko neuzfiksuotu.

Pakolei gyde Byrne'a - nusijobino ir Hickmanas.

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 11 Oct 2011, 21:08
by El Traxo
wobler :mp1:

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 11 Oct 2011, 21:12
by Username
Nusijobinusiuju kampelis?

O trasos marsalai trecioje foto sedi uz stalo ir laukia kol jiems patieks dar viena brytvuke pietums. Viena karsta bandele jau pareina.

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 12 Oct 2011, 08:28
by mindaugasa vol.2
foto filadelfijui +1
maziau alaus - daugiau foto!
ura!

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 04 Nov 2011, 21:46
by mindaugasa vol.2
o bet kas pakomentuos, kokios problemos lydi r.kyionary?

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 04 Nov 2011, 22:02
by Wobbler
kazkur viena ausim girdejau kad jo artimas draugas zuvo, lygtai vaziuodamas japonijos superbaike. del to kiyo prarado ar tai motivacija ar pasiryzyma smaugti

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 04 Nov 2011, 22:50
by Username
Kazkaip bichas totaliai nusivaziavo. Tie japonai biski ant jausmu uzeje, kaip uzspaudzia smegenis tai batai poto buna. Ka jis dabar, eis i pensija?

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...

Posted: 05 Nov 2011, 09:49
by mindaugasa vol.2
blyn. kas zino kur kiyo gyvena? reikia jam paaiskinti, kad brytvininkai nelaiko pagal nutylejima. gali londone paklausti sustabdes bet kuria masina.