Page 7 of 18

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 09:53
by storms
kita savaitgali Balninkuose rengiamas slalomo ant ledo turnyras

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 10:11
by tomasn
slidziu slalomas?

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 10:29
by Yvl
bergu slalomas

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 11:33
by sai
taigi - ziedo metai. publicistiniais tikslais reik suzinot musu neaprepiamos tevynes oficialius motosporto klubus startavusius pernai/startuosiancius siemet (aisku ziede). vilnietisku ir dolce moto nesiulyt. kas galit primint kas startuoja is klaipedos/siauliu/panevezio krasto, parasykit cia.
aciu

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 12:04
by Wobbler
Ti kad startuoja komandos ne klubai.
+1 uz publicistika paliubomu

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 12:18
by storms
sai-zurnalistas
stipru

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 16:43
by sai
kurgi visas srautas plustanciu i mf, kurie gali suteikt vertingos info, ne tik enduro sklebima indet? turbut visi i lietuvos banko foruma registruotis nuvare :) nera skaitanciu is klp, pnv, a? any?
jo, stormsai, viena nakti stadione pamaciau ryskia sviesa, kuri atvere man akis, supratau tiesa ir laika. tik mano fizinis kiautas teriboja mane nuo susiliejimo su kosmosu. bet cia tik laiko klausimas, iki koralu nuvaziuosiu, pirmininko vaikystes vietu aplankyt. Nuo siol noriu buti tiktai juo-Zurnalistu, kad islavines riesa ir liezuvio galiuka pasijuokciau spaudoje is tu, kuriu nesugebu aplenkti. kad slovinciau baiksopa, kaip generalini remeja, ir kad ivairiu slaptu rasytiniu metodiku deka viliociau visus i kacergines kukuruzu labirinto pinkles. ziedo metai nu.

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 16:48
by tckd
zurnalystas parasyk dar! :thumbright:

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 16:58
by storms
uojuojuoj
jei nori uzvaziuot ant manes - buk vyras, taip ir padaryk
prie ko cia baiksopas? brolis, arvis ar statomas verslas cia tau neisitiko?

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 17:13
by Dzuku_Briedzis
prie ko LB forumas irgi nesupratau. Bet turbut taip man ir reikia

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 17:19
by Yvl
nu nunai i LB foruma girdejau antpludis norinciu. nemazas net. aa briedziau?

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 18:29
by Dzuku_Briedzis
atsiriboju nuo visko viesoj erdvej :)

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 22:05
by zil130
Parašom gal visi ką nors briedžiui į darbą?

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 23:20
by sai
stai ji-zodzio galia! vel lankiau stadiona, kuriame buvo aplankes nusvitimas. laukiau kontakto. keiciau pozas. isvoliojau visa sniega siauriniuose futbolo vartuose. jokio zenklo, kuris galetu pasufleruoti atsakymus i siandienos aktualijas nesuradau. reik statyti piramide-signalo stiprintuva, vykti i marijampoles rajona, ten zmones patyre, patars. gulesiu viduri stadiono su ausinem ir klausysiu kosminio radijo. o jei tu zenklu niekada nebebus ir pastangos nueis perniek? reiskia mano ieskojimai jau baigti. svarbu zinoti krypti ir apsispresti. tuomet nebebus taip svarbu kuo galejau izeisti subtilu seskines verslininka ir vikru bankininka. o gal cia tik man susisuko. jokio nusvitimo ner. tiksliau jis yra, tik buvo igytas sekmadieni pramusus galva leda, kur tuarega atlaike, penkiasdesimtuoju bandymu leidziantis nuo ignalinos kalnu. gulejau ilgai, akyse buvo dinges suvedimas, zydro dangaus spalva vis uzliedavo juros bangos spalvu palete. pagaliau, kas turejo buti jauna ir grazi, o is tikro buvo trasos sargas, papurte ir liepe varyt namo, nes jam problemu nereikia.
ka yra, pacaneliai, grozines* rasliavos nepakeliat? suprantu, kad ne manualus skaityt, uztat proga. baiksopo lipdukai ant imones masinu, kas an ko vaziuoja? vaziuok pailset, jei nervai nelaiko. ir briedi prigriebk, nes pac putas kelia ir pac atsiriboja. galesit latentine hipoksija per puse dalintis. kad jau penktadienini sucenzuravom, kitur pasitempt irgi neprosal. vietoj to susikom tema. o tikejausi atsakymo apie sporto klubus, kad i statistini kanpeli irasyt. aciu uz demesi.
:zodziolaisve: :grafomanija:


(*viskas, isskyrus enduro skyreli ir komercija siame forume)

Re: sezon nr. 2012

Posted: 01 Feb 2012, 23:47
by El Traxo
Sai, ar gerai supratau? Tai yra tavo atsakymas Vladimimirui?

http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyva ... z1lAB4k900" onclick="window.open(this.href);return false;