Page 7 of 14

Re: MotoGP 2012

Posted: 03 Jul 2012, 12:04
by Wobbler
Kelios Bridgestone padangos pasake 'gana' ir isejo saibom. Rossio isejo labiausiai:

Re: MotoGP 2012

Posted: 03 Jul 2012, 12:15
by Username
Zjb ble. Bridgestonas gaidis.

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 21:36
by Username
Siandienos MotoGp: hehe, hehe :)

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 21:40
by Yvl
Ant kiek reikia but nuskriaustam gyvenimo, kad smaksot prie dezes tokiu oru...

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 21:55
by tckd
Yvl wrote:Ant kiek reikia but nuskriaustam gyvenimo, kad smaksot prie dezes tokiu oru...
Tokiu Oru nuvaziavau su motcu pazaist fule. Neskaitant kad zaidem vandenspyri dar ir pasivazinejau slapias iki triusiuku :ruko:

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 22:10
by Yvl
tokiu oru nusvilau leshkas skaitydamas knyga pavesy

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 23:44
by sai
yvel? tavo leshkos irgi nebais idomios. va butu rusytes. ir nenusvile. o motogp reik ziurek, cia tau ne i chromuota dusle spoksot ilgai ir nObodziai :)
jo, stoneris persistenge ispudingai :)

Re: MotoGP 2012

Posted: 08 Jul 2012, 23:52
by tckd
matalino na vse dengi :ruko: viras.

ps. yvelas tai entelegentas. kadangi snukio nenusvilo tai ciuju su berete buvo.

Re: MotoGP 2012

Posted: 09 Jul 2012, 00:10
by M`BaubZ
ką jūs čia svaigstat? knygos jiems, tevelizorius! tokiu oru reikia važiuot bikerniekuose. ačiūvisogero.

Re: MotoGP 2012

Posted: 09 Jul 2012, 08:03
by tckd
baubsas cia revju teaseris? :popcorn:

Re: MotoGP 2012

Posted: 09 Jul 2012, 09:04
by storms
teaseris toks: sian jauciuosiu kaip fura gibskartono suneses i 9 auksta

Re: MotoGP 2012

Posted: 09 Jul 2012, 09:41
by Username
Yvl wrote:Ant kiek reikia but nuskriaustam gyvenimo, kad smaksot prie dezes tokiu oru...

:lolol:

Re: MotoGP 2012

Posted: 09 Jul 2012, 10:01
by Yvl
kas ir buvo bandyta pasakyt, ale ne visiem duota tarp eiluciu skaityt :ameba:
M`BaubZ wrote:ką jūs čia svaigstat? knygos jiems, tevelizorius! tokiu oru reikia važiuot bikerniekuose. ačiūvisogero.

Re: MotoGP 2012

Posted: 13 Jul 2012, 19:42
by Username
Si savaitgali MotoGP italijos miudzeloje.

Praktika zada gerus top speedus:

Re: MotoGP 2012

Posted: 14 Jul 2012, 00:16
by El Traxo
Ducati valit?