Page 7 of 23

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 15 Jan 2013, 18:24
by Ziune
Te minusas
Renaz wrote:
wundis wrote:Renai ar dar turi motocikla?
A nx tas motociklas?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 21 Jan 2013, 08:55
by ezhiukas
o sitas tinka i magadana?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 21 Jan 2013, 09:02
by tckd
ezhiukas wrote:o sitas tinka i magadana?
Image

bet tai dideli kiausiniai buvo (ne gonzo riesutai)? :blackeye:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 21 Jan 2013, 09:31
by wundis
taigi cia sic kuri amerikosai pripazino geriausiu adventure matosiklu 2012iems metams. aisku kad tinka.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 21 Jan 2013, 10:44
by tckd
wundi nebuk mikimauzas, pastabdyk bet ka gatveje, pasakys kad sitas tinkamesnis.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 21 Jan 2013, 13:09
by wundis
tai ir neperkeltai karvei aisku kad sic tinkamesnis. as tik sakau kad anas irgi tinkamas. mikimauzai sedejo rinko, hamburgerius valge, tai gal pagerbkime ju sprendima? ar ant hd irgi spjauni?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 22 Jan 2013, 08:36
by Zuzas
tckd wrote:wundi nebuk mikimauzas, pastabdyk bet ka gatveje, pasakys kad sitas tinkamesnis.
=;

norėčiau pastebėti, kad tckd siūlomas variantas tinkamas tik support raideriui. Nu ant dalių tam pirmam.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 22 Jan 2013, 12:52
by wundis
o 13as minusas uz erezijas. laukiam kol skriptas aktyvuosis! iki kito antradienio zuzai!

zinia kad kawasakis yra geras motociklas ir puikiai tinka i magadana. net daina tckd buvo surepaves.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 23 Jan 2013, 20:30
by Zuzas
:boobs:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 26 Jan 2013, 15:17
by El Traxo
Himalayas :love10:
http://www.youtube.com/watch?v=eqlFCG_KR8I" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 13 Feb 2013, 19:58
by tomasn
vakaro skaitiniai pirmininkui
http://shoorik-spb.narod.ru/BAM_10_1.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 13 Feb 2013, 20:58
by El Traxo
tomasn wrote:vakaro skaitiniai pirmininkui
http://shoorik-spb.narod.ru/BAM_10_1.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Žinau, pagal ką išgooglinai :D :

Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 13 Feb 2013, 21:04
by tomasn
heh :pagausiu:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 25 Feb 2013, 16:21
by mindaugasa vol.2
labadiena, keliautojai

si neproduktyvu pirmadieni, rubrikos remuose parasau mini-revju apie aprangele, skirta kasdienai arba iki magadano
tai vienu zodziu, aprangele yra vinos dalies tekstilinis kostiumas su issegamu pasiltinimu
gamintojas, neraso, bet visvien guvus kinjos valstieciai, nutare pasivadinti cycle spirit.
na kagi, humoro jausmo is kinieciu neatimsi, nia?
tai dabar, kodel vienos dalies?
todel, kad galima butu operatyviai uzsimesti ant ofisiniu drapaneliu, jei vaziuojama i darba
arba ant casual aprangeles, jei vaziuojama i magadana. pamaniau, kad toks keliavimo modelis man butu priimtinas: dzinsai ar sortai, maike etc, o ant virsaus pyst, kostiumas. ir pirmyn, i kelione!
o atvykus i paskyrimo punkta, nusimeti kostiuma ir gali sustravoti su iprasta aprangele, komfortabiliai
noriu pastebeti, jog sis entry level kostiumas nera pasiutas atmestinai. funcionalios detales, medziagu kokybe (is paciupinejimo) yr ok.
uzsidet galima per 20sek., yra ar ne 6 ventiliacines angos sitam orui
esminis klausimas - kaip nelabei nepraleis lietaus?
laukiame lietaus

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 25 Feb 2013, 16:24
by tomasn
o ploscius dedamas po apranga ar virs? laukiame binaru :grauziu:

EDIT: radau binara, pirmininkas per ziema kudlas pakirpo
Image