Page 7 of 10

Re: WSBK 2013

Posted: 15 Sep 2013, 13:07
by Wobbler
LOwes vs Sofuoglu :grauziu:

Re: WSBK 2013

Posted: 15 Sep 2013, 13:08
by tomasn
tai taip iseina keveseklas geriau traukia uz yamake?

Re: WSBK 2013

Posted: 06 Oct 2013, 17:21
by Username
Sis savaitgalis gerulis, team green go go go :zx10r:

Saiksas maladec.

Paskutinis race2 ratas - :grauziu: :grauziu: :grauziu:

Re: WSBK 2013

Posted: 07 Oct 2013, 19:10
by RobertasRR
Tom Sykes :kermit: jau pajamtas šis sezonas, manau liko tik formalumas.
o ducati neturi ne vienos pergalės šį sezoną :dontknow: nepamenu ar buvo toks sezonas


gal vertėtų paminėti ss600 klasė turi nauja čempioną SAM LOWES.
gonkės :mp1: tik kritimų daugoka...

Image

Re: WSBK 2013

Posted: 07 Oct 2013, 20:52
by Username
Dar du uzvaziavimai ir 50tasku viso...negali zinoti kas tame Jereze bus. Ypac kai abi Aprilijos turi panasiai tasku ir jeigu ne viena tai kita gali paimti champa atsiradus progai. Bus idomus paskutinis savaitgalis.

Visi Saiksas maladec, suvaziavo stabiliai ir uztikrintai. Jokiu klaidu, jokiu duobiu. Praktiskai idealiai. Net tas kvailas oras nesugebejo sutrukdyti :)

Re: WSBK 2013

Posted: 20 Oct 2013, 14:34
by Wobbler
:wav:
Ti sveikinam Toma!

Re: WSBK 2013

Posted: 20 Oct 2013, 19:57
by Username
Oleoleoleole, olee olee!!! :zx10r: :kermit: :zx10r: :wav:

Re: WSBK 2013

Posted: 20 Oct 2013, 20:51
by zil130
o tai kas parašys sveikinimą nuo frakcijos....? ar ir vėl niekas...?

Re: WSBK 2013

Posted: 20 Oct 2013, 23:50
by Username
Sveikinam nuo frakcijos Toma Saiksa padarius visus ka reikia padaryti ir ikalus vini ten kur reikia ikalti.

Kawasaki pover speed color green team rulez!

Amen

Re: WSBK 2013

Posted: 21 Oct 2013, 19:01
by RobertasRR
:kermit: :rock: :wav:

a jau visi pažiūrėjo įrašus?

Re: WSBK 2013

Posted: 15 Nov 2013, 19:06
by RobertasRR
laba diena,

per paskutinė transliacija nemažai kalbėjo apie permainas 14m.
gal galima ką plačiau lietuviškai paskaityt? reglamentas? kokios naujos komandos?
bmw nematalins? kas juos pakeis?

Re: WSBK 2013

Posted: 15 Nov 2013, 20:14
by El Traxo
Lietuviškai? :pazors:
Nors gal lmsf neturi ką veikti ir išvertė? :laughing6:

Arba jami pats, išsiverti ir paskaitai:
http://www.worldsbk.com/images/stories/ ... _08NOV.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.worldsbk.com/images/stories/ ... 608013.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2013

Posted: 03 Dec 2013, 22:09
by RobertasRR
prasidėjo ruošimasis naujam sezonui
viva čempionui
http://www.kawasaki-racingteam.eu/road- ... 4006FA455B" onclick="window.open(this.href);return false;
Image

bet o tačiau įdomiausia naujiena, naujas gamintojas pajudės į trasas MV Agusta Reparto Corse - Yakhnich Motorsport

Re: WSBK 2013

Posted: 04 Dec 2013, 17:57
by inter
Wow! Spalvos (Yakhnich) - check, egzotika (MV) - check. Dabar tereikia tik karsto italo arba marozo ruso vietoj raiderio ir emocijos garantuotos! Likusieji serga uz go Green? Na tai as atsvarai uz Yahhnich 2014-ais pasirgsiu :-).

Re: WSBK 2013

Posted: 03 Sep 2015, 15:08
by El Traxo
:grauziu: