Page 7 of 7

Re: Matalinam 2013

Posted: 18 Dec 2013, 21:17
by Username
ezhiukas wrote:nu, as jau senai taip sakiau, kad nihuja tos britvos nesiskiria ir nesikeicia jau daug metu. Geras vaziuotojas su 04 metu r1 kacerginej be jokio vargo aplenktu hanerini su 14 metu s1000rr
Pas britvas buvo taip: ryskus progresas ejo iki mazdaug 2005 metu. Poto pradejo po truputi mazeti. O atejus krizei (~2009m) jis visiskai sustojo. Paskutnius 5 metus niekas nesikeicia. Na bemsas biski pirstelejo bet is esmes bendra situacija ta pati.

Re: Matalinam 2013

Posted: 19 Dec 2013, 20:57
by mindaugasa
+1