Page 7 of 12

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 22 Mar 2013, 16:07
by Proxas
Reikes tokiu padugniu ieshkot panashu? :roll:
Image

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 10:46
by ezhiukas
sulija sako kad nuo 04-04 atsils iki +12. Ruosiam arklius :)

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 11:30
by M`BaubZ
valio!

ryšium su tuom - tyzeris, kaip bus smaugiama.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 11:48
by El Traxo
hehe, tšia gi White Underpants mafijozai.

Beje, osfaltas Vilniuje tai brudnas. Skambės šventvagiškai, bet reikia gero lietaus

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 13:24
by ezhiukas
tai ir zada +12 su lietum :)

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 13:26
by Yvl
ojoj kaip būtų seksualu. ir jobani balti šūdo gabalai mygom dingtų, ir gatvelės nusimazgotų. a to dabar nuo Šilo tilto nusileidimas link Vileišio g - tai splašnaja diuna, kaip dakare kokiam, asfalto nesimato

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 13:30
by wundis
ponas ar tik ne jus cia su slidem tuo baltu sudu varinejot ir dziaugetes piktavaliskai?

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 13:40
by Yvl
wundis wrote:ponas ar tik ne jus cia su slidem tuo baltu sudu varinejot ir dziaugetes piktavaliskai?
tai ir toliau varinėčiau. ale kad duotu momentu anas nebetinkamas NIEKAM - nei pasižiūrėt gražu, nei slidės valina...

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 25 Mar 2013, 17:35
by Ricardo
Siek tiek poezijos... :D


Image

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 08:49
by tomasn
turim isdavika, kuriam ziema ne motais :briedis: :kasakei:
2013-03-16 17.54.33.jpg
2013-03-16 17.54.33.jpg (154.15 KiB) Viewed 3075 times

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 08:54
by mindaugasa vol.2
tikrasis more? ant lauzo ji!

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 09:23
by tckd
bega zajacas per sniega nepalikdamas pedu! :sukrankenu: :pagausiu:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 11:38
by El Traxo
Kas nebus pasiruošęs, bus sukalti minusai ir varikliai!
balandžio 5 d. prognozuojama 15 laipsnių šilumos.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 12:35
by tomasn
draudimas galioja nuo siandien :aikju:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 26 Mar 2013, 12:57
by Motowowere
Mano draudimas nuo rydienos isigalios.Sniegas su ledu miske dar poryt bus?Tada einu miegot,iki pavasario nekelti. :-$