Page 7 of 11

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 13:27
by Yvl
tai reikėjo vabščė boksuose per fasadą pervažiuot su kuloku. slabo?

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 13:35
by tckd
heh jei ten koja nuslydus ar kita xujnia nesidaires butu nei pries n kartu nei po :blackeye: tai anyway +1, kurva tie peckeliai axujelina visai, jokios pagarbos autoritetam.

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 13:36
by mindaugasa
uzdedu tkdc +1, o wundziui -1

edit: blet koja nuslydo ir uzdejau abiem po -1

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 14:28
by Username
Yvl wrote:tai reikėjo vabščė boksuose per fasadą pervažiuot su kuloku. slabo?
Ta prasme, isstumti placiai i isorine trajektorija - tai jau tragediju tragedija, o uzsiimineti fiziniu smurtu - tai jau viskas ciki?

Seriously?

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 14:29
by Yvl
koks skirtumas kur nuspirt - trasoj ar bokse?

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 14:32
by Username
Yvl wrote:koks skirtumas kur nuspirt - trasoj ar bokse?
O jeigu nihuja specialiai neketino spirti? Gal cia tu feilini, manydamas, kad jis jau pradedamas begetis kazkaip ten eme ir nuspyre, net neziuredamas i ka ir kur spyria?

https://vimeo.com/143588163" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 14:33
by Yvl
neketino, bet kažkaip savaime ir trajektorija išsitiesino, ir koja nusispyrė... nu shit happens

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 15:31
by jara
Su spardymusi panašu, kad MM išmyslas.
Nuspirt sunku mocą tokioj pozicijoj būnant yra itin sunku.
O MM paaiškinimas, kad VR su koja nuspaudė stabdį tai visai nu nx iš fantastikos srities. Reikia įsivaizduoti, kad mocas užguldytas ir kur tuo matu stabdžio rankena. Ir pabandys su koja ją nuspaust. Nesamone. Be to, juk yra stabdžių renkenos apsaugos, kurios nelaidžia to padaryt.

MM - Mažas Melagėlis

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:08
by Username
Yvl wrote:neketino, bet kažkaip savaime ir trajektorija išsitiesino, ir koja nusispyrė... nu shit happens
Taigi pats pripazysta kad isvaziavo placiai, specialiai, noredamas ji kazkaip isstumti is trasos (kaip atsakas jo zaidimams ir kad priversti ji atsilikti). Bet nujobinti jo nenorejo, ir jeigu paziureti atidziai CIA (https://twitter.com/racinghumour/status ... 5105951744" onclick="window.open(this.href);return false;), tai panasu kad taip ir buvo. Crashas buvo nemalonus atsitikimas kurio niekas nenorejo.

O vat isstumimas tai deliberately, ir ziurint kitus video ir Markezo sypsenele Race Direction kambaryje, akivaizdu kad jaunelis ryskiai bande Rossiui sutrukdyti ir pats ta supranta. Nu o viesoje erdveje aisku kalba koks jis vargsas ir nuskriaustas. Jo jo.

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:11
by Username
jara wrote:Su spardymusi panašu, kad MM išmyslas.
Nuspirt sunku mocą tokioj pozicijoj būnant yra itin sunku.
O MM paaiškinimas, kad VR su koja nuspaudė stabdį tai visai nu nx iš fantastikos srities. Reikia įsivaizduoti, kad mocas užguldytas ir kur tuo matu stabdžio rankena. Ir pabandys su koja ją nuspaust. Nesamone. Be to, juk yra stabdžių renkenos apsaugos, kurios nelaidžia to padaryt.

MM - Mažas Melagėlis
Pasiziurejus SlowMotion, tuo metu kai MM prisispaudzia prie VR kojos, anas jau ziuri i trajektorija ir ruosiasi begetis, t.y. blokavimo-isstumimo manevras jau baigesi ir tesia gonkes toliau

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:15
by Yvl
manevrus baigė, ir liko šiknoj kitam etape. win:win

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:34
by jara
o tai jau yra galutinis sprendimas? ar dar apeliacijos?

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:36
by Username
Yvl wrote:manevrus baigė, ir liko šiknoj kitam etape. win:win
Nepavyko manevro atlikti tobulai.... butu MM negriuves, butu baudos negaves

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:36
by Username
jara wrote:o tai jau yra galutinis sprendimas? ar dar apeliacijos?
galutinis sprendimas yra, startas is galo kitame etape. Dave apeliacija, bet ja atmete.

Re: MotoGP 2015

Posted: 26 Oct 2015, 16:37
by Yvl
Username wrote:
Yvl wrote:manevrus baigė, ir liko šiknoj kitam etape. win:win
Nepavyko manevro atlikti tobulai.... butu MM negriuves, butu baudos negaves
tai sutinki, kad pasiloxino?