Re: MotoGP 2015
Posted: 26 Oct 2015, 13:27
tai reikėjo vabščė boksuose per fasadą pervažiuot su kuloku. slabo?
Ta prasme, isstumti placiai i isorine trajektorija - tai jau tragediju tragedija, o uzsiimineti fiziniu smurtu - tai jau viskas ciki?Yvl wrote:tai reikėjo vabščė boksuose per fasadą pervažiuot su kuloku. slabo?
O jeigu nihuja specialiai neketino spirti? Gal cia tu feilini, manydamas, kad jis jau pradedamas begetis kazkaip ten eme ir nuspyre, net neziuredamas i ka ir kur spyria?Yvl wrote:koks skirtumas kur nuspirt - trasoj ar bokse?
Taigi pats pripazysta kad isvaziavo placiai, specialiai, noredamas ji kazkaip isstumti is trasos (kaip atsakas jo zaidimams ir kad priversti ji atsilikti). Bet nujobinti jo nenorejo, ir jeigu paziureti atidziai CIA (https://twitter.com/racinghumour/status ... 5105951744" onclick="window.open(this.href);return false;), tai panasu kad taip ir buvo. Crashas buvo nemalonus atsitikimas kurio niekas nenorejo.Yvl wrote:neketino, bet kažkaip savaime ir trajektorija išsitiesino, ir koja nusispyrė... nu shit happens
Pasiziurejus SlowMotion, tuo metu kai MM prisispaudzia prie VR kojos, anas jau ziuri i trajektorija ir ruosiasi begetis, t.y. blokavimo-isstumimo manevras jau baigesi ir tesia gonkes toliaujara wrote:Su spardymusi panašu, kad MM išmyslas.
Nuspirt sunku mocą tokioj pozicijoj būnant yra itin sunku.
O MM paaiškinimas, kad VR su koja nuspaudė stabdį tai visai nu nx iš fantastikos srities. Reikia įsivaizduoti, kad mocas užguldytas ir kur tuo matu stabdžio rankena. Ir pabandys su koja ją nuspaust. Nesamone. Be to, juk yra stabdžių renkenos apsaugos, kurios nelaidžia to padaryt.
MM - Mažas Melagėlis
Nepavyko manevro atlikti tobulai.... butu MM negriuves, butu baudos negavesYvl wrote:manevrus baigė, ir liko šiknoj kitam etape. win:win
galutinis sprendimas yra, startas is galo kitame etape. Dave apeliacija, bet ja atmete.jara wrote:o tai jau yra galutinis sprendimas? ar dar apeliacijos?
tai sutinki, kad pasiloxino?Username wrote:Nepavyko manevro atlikti tobulai.... butu MM negriuves, butu baudos negavesYvl wrote:manevrus baigė, ir liko šiknoj kitam etape. win:win