Page 7 of 8

Re: plastiku remontas.

Posted: 18 Nov 2013, 20:14
by mindaugasa
zil130 wrote:
tomasn wrote: T-Green
Team green :mp1: turėtų puikiai tikt.
Dar va štai šitokių Igneroj ieškok
http://www.weicon.com/pages/en/products ... easing.php" onclick="window.open(this.href);return false;
ha! "removes all kinds of adhesive, even hardened cyanoacrylates and hardened adhesives"
skaitau, papurskes ant spoileriu gauciau dvi kruveles: svaru stiklo audini ir atskirai, epoksidke, nia?

Re: plastiku remontas.

Posted: 25 Nov 2013, 15:46
by mindaugasa
labadiena,

sia isiplieskusia diskusija nuraminti pasitelkeme senukus.
savaitgali susigrobiau glebi chemikalijos nuo lentynu senukuose ir uzsidares garazelyje pradejau kvepuoti
na tai acetonas nuvale klijus su dazais. gerai, kad dar stiko audinio kiaurai nenuvale
nuomet kazkoks paslaptingas tirpiklis (r-32?) nieko ten nevale.
tuomet tkdc isgirtasis nefrasas is tiesu vale labai pusiau su beda.
dar geriau uz ji vale lenkiskas valikils, kurio pavadinia zino tik lenkai. turbut is zakopanes kankoreziu ekstrakto?
bet jis gal 2x brangesnis uz nefrasa ir labai stipraus kvapo. pasakyk kepenims sudie
buvo ir dar kazkoks, bet rezultatu nedave, tai neminesiu del vietos stokos.

vienzo, nefrasas valdo.

Re: plastiku remontas.

Posted: 25 Nov 2013, 16:24
by wundis
O nakti, einant pasysioti, plastikai svyti?

Re: plastiku remontas.

Posted: 25 Nov 2013, 16:29
by storms
Bled, čia tik Biginis murzius gali sugalvot, kad ant plastikų reikia sysiot

Re: plastiku remontas.

Posted: 25 Nov 2013, 16:29
by mindaugasa
cia ne galviju mesa. plastikai tai rimta, sudo vartotojui neikisi

Re: plastiku remontas.

Posted: 08 Dec 2013, 17:58
by mindaugasa
ladabiena,

tai dedu taska: .
vadinasi, einate i ... heliopoli ir issimuse bilieteli kaip banke, einate pas nuobodziaujancia vadybininke su citrusinio valiklio flakoneliu, sumokate tik 59(?) lt, kadangi su nuolaida.
sitas reklamistu isreklamuotas valiklis turi negincijama privaluma - kvepia apelsinais. itariu, pagamintas koncentruojant citrusiniu sultis. vienzo, dirbate maloniai kvepiancioje aplinkoje. taciau klijai neistirps, it pamojus burtu lazdele! purskiate valikli ir mojuojate skreperiu (pvz. riestas peilis).
na ir anksciau ar veliau, iveikiate klijus.
tuomet
ateina eile plastikus lopyti.
plastiku lopyjimas eiles tvarka: pasizymite lopyjamas vietas, klojate viena sluoksni (kad svorio nedidinti) stiklo audinio ismirkyto epoksidkeje ir gerai nuspausto (kad neliktu dervos pertekliaus), klojate polietileno pleveles ant virsaus (kad nepriliptu), klojate maiseliais su katino smeliuku sysiojimui (kad prispaustu tolygiai ir neliktu oro tarpu)

Re: plastiku remontas.

Posted: 08 Dec 2013, 21:53
by Zuzas
Markize ragai. Foto nr2.

@mobile

Re: plastiku remontas.

Posted: 08 Dec 2013, 22:12
by inter
3-ioje foto matomi ilaminuoti papildomi svoriai. Uzsizaista su neanoniminiu motofitnesu, pirminyko komplektas nepraeina minimalios LMSF svorio kontroles :grauziu: ???

Re: plastiku remontas.

Posted: 08 Dec 2013, 22:34
by mindaugasa
Nuo zvitriu intero akiu pasislept neimanoma. Taip, ilaminavau keleta kg. Taciau ne bendram svoriui padidinti, o labiau apkrauti galini rata.

Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2

Re: plastiku remontas.

Posted: 09 Dec 2013, 10:01
by Motowowere
E,tai daba ant vienkes kils?Pas mani plastikai teipegi intruke,lituosiu svinu :kermit:

Re: plastiku remontas.

Posted: 09 Dec 2013, 20:48
by zil130
Taip :ruko:paimkite stiklo audinį ir pamerkite į epoksidinę dervą ir.....ir ištrauksite gumbą o ne jokį ne audinį, jei pavyko tai tik dėl mažagabaričio lopinio ir tik todėl, kad tik pyst ir visas permirko, gi didelio gabalo tikrai nerekomenduoju kišti viso į dervą.
Audinį reikia glostyti teptuku pamirkius dervoje, po to su voleliu nusunkti perteklių, o jau po to su vakuumu bet čia gal per didelė investicija, bet kokibė ir tvirtumas reikalauja investicijų. Nia.
Pirminykui pliusas už nepakartojamą kvapų gausybę ir išdegintas gerklas...

Re: plastiku remontas.

Posted: 09 Dec 2013, 21:10
by mindaugasa
Ei? Kokiu santykiu maisome derva su kietikliu? Gal 1:1? Normaliu atveju turime 8-10min imesti audini i derva, paminkyti, nuspausti, pakloti, islyginti ir prispausti kuriuo nors budu.
Nereikia laukti, kolderva pati persigers. Imi ir spaudi rankomis audini ir anas nori nenori persigeria derva, o perteklius issispaudzia. Tigi ne pirmi plastikai lopomi ir niekad nesusiduriau su tamistos pamineta situacija?

Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2

Re: plastiku remontas.

Posted: 10 Dec 2013, 08:24
by zil130
Ne nu teisingai gi audinių yra visokių, pvz. užmerkus trusikus gali dar ilgiau juos minkyti.

Re: plastiku remontas.

Posted: 30 Dec 2013, 18:58
by mindaugasa
Neatlaikes bundancio pavasario vyliaus, nukurnejau i klubhauza ir greituoju budu uzmeciau stiklo audinio su poliesterine derva ant kwakaliuko koviniu plastiku. Baisu, bet isiduosiu: ir vel naudojau ne archajiska zilo peckeliojima teptuku, o progresyvia "pamirkyk ir nuspausk" technologija. Va, tegu keikia mane zilas, bet dervos isiga mazesne perpus!
Tigi, kwakaliuko apdarai po truputi igauna butina race&track kondicija: labiausiai apgedes tail unitas jau pilnai armuotas, lieka antras priejimas prie pagrindiniu dvieju daliu.
Beje, kokios butu rekomendacijos del greito fiksavimo varztu? Kas sake, kad jamaha oem tokius turi? Dzus fasteneriu det jau nebenoriu, nusibodo: nach ju tabalavima ir savarankiskus atsipalaidavimus. Arba reikia det centimetro storio plastikus.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Re: plastiku remontas.

Posted: 30 Dec 2013, 19:47
by ezhiukas
traktoriai greito fiksavimo sudukus naudoja plastikinems tasems tvirtint. Pilni katalogai sitos huinios, bikeshopas gali parvezt