Page 7 of 21
Posted: 07 Mar 2007, 16:14
by tckd

tai kad pas juos tik koki tai madhead
storms cia rasinejo puslapiu atgal
bet matyt irgi nepirko juju..
Posted: 07 Mar 2007, 16:15
by Arvis
tckd wrote:

tai kad pas juos tik koki tai madhead
storms cia rasinejo puslapiu atgal
bet matyt irgi nepirko juju..
aisku pirko.... papasakok storms
Posted: 07 Mar 2007, 16:17
by _hey
tckd wrote:
storms cia rasinejo puslapiu atgal
bet matyt irgi nepirko juju..
hehe, gauni pliusa, kad motofrakcijos interneta skaitai!
Posted: 07 Mar 2007, 16:23
by storms
pirkau m2r
karboninis, lengvas
dar nebandziau, bet visumoj patiko!
Posted: 07 Mar 2007, 16:32
by tckd
_hey wrote:
hehe, gauni pliusa, kad motofrakcijos interneta skaitai!
taigi skaiciau, skaitau ir skaitysiu! :cyclops:
storms wrote:
pirkau m2r
karboninis, lengvas
dar nebandziau, bet visumoj patiko!
o karabonas po kiek prasideda idomu?
as ir noriu lengvo, pigaus ir grazaus

Posted: 07 Mar 2007, 21:31
by didzhej
Reikia kelniu su apsaugom, enduro reikalams.
Duokite.
Posted: 08 Mar 2007, 20:45
by Renaz
o Vee!!!

Posted: 08 Mar 2007, 21:48
by Vee Crunchy
PIRKITIA:

Posted: 08 Mar 2007, 21:51
by Renaz
As matyt susigundysiu tuo geltonom juostelem...
Posted: 08 Mar 2007, 22:14
by didzhej
salmas juokingas
Posted: 09 Mar 2007, 13:15
by storms
tckd wrote:_hey wrote:
hehe, gauni pliusa, kad motofrakcijos interneta skaitai!
taigi skaiciau, skaitau ir skaitysiu! :cyclops:
storms wrote:
pirkau m2r
karboninis, lengvas
dar nebandziau, bet visumoj patiko!
o karabonas po kiek prasideda idomu?
as ir noriu lengvo, pigaus ir grazaus

bbz kiek tas karbonas
man gavosi pigei ir lengvai
Posted: 18 Mar 2007, 18:03
by tckd
storms wrote:bbz kiek tas karbonas
man gavosi pigei ir lengvai
uzsip..sau kariaut, tai pasibidinau jebejui..
m2r moto xxx,
nes ziuriu kad lengvai ir pigiai
storms nebusim broliai?

Posted: 08 Dec 2008, 10:41
by ezhiukas
prikeliu tema. Reikia susipirkti apranga. Noretusi labai daug litu neisleisti. I ka ziureti? Kokio reikia biudzeto? 2-3 k lt uztenka? Kadangi vazineju su kruizeriu, tai realiai neturiu nieko kas tiktu endurkei. Nesiruosiu smaugti kroso trasom, tai manau topiniu modeliu nereikia, miskeliam uztektu ir paprastesniu.
Batai. Kaip suprantu bent jau batam geriau negailet. Gal verta paimt tuos Gaerne SG10, tuo labiau kad pasirodzius SG12 jie jau nupigo.
Sarvai. Manyciau Acerbis Koerta turetu buti visai gerai?
Salmas. Kaip suprantu galima imt beleka pradedant nuo kokiu 600 lt, svarbu kad butu patogu ir gera ventiliacija.
Akiniai. Kokios reiktu rinktis turint galvoje kad as ackarikas?
Keliu apsauga. Suprantu kad reiktu imt brungia sarnyrine, bet labai jau islenda uz biudzeto ribu. Gal pradziai kokius paprastus plastmasiukus parekomenduosit?
Posted: 08 Dec 2008, 10:45
by didzhej
del keliu apsaugu tai tikrai pasakyt galiu, gal geriau nepirk kelniu motokrosiniu ar salmo uz 1000 pinigu, bet apsaugas pasiimk geras... rimtai geras (trust me, and trust them -- kurie jau susipirko, bet ne delto, kad buvo protingi, o delto, kad JIEMS jau reikia)
Posted: 08 Dec 2008, 10:48
by _heyy
sg10 EK forume sake dabar 850 lt
sarvai belekokie patogus nuo ~300 lt
del salmo as turiu savo nuomone ir manau 300-600 lt ribose dabar tikrai galima patogu ir gera salma paimt - gal bus sunkesnis, gal bus prastesne ventiliacija, bet smaugiant miskeliuose ir trasoj px (kaip pvz tas madhead salmas is louise uz 119 eur man labai patiko, dabar er ispardavima buvo po 49 eur).
kelnes pradziai tinka ir is armija ir civiliams karines uz 100 lt
su striuke tas pats
kaklo apsauga "riestainis" apie 100 lt
ant akiniu siulau netaupyt, nes pigius greit ismesi - normalus su enduriniu (dvigubu) stikliuku ~250 lt
suma sumarium gaunasi ~2 k lt ir belieka kelenu apsaugos pagal kisene
