Page 7 of 295

Posted: 05 Apr 2007, 09:27
by storms
na kagi kagi
Qu'est ce que c'est pareina +1
nakar buvo beveik prikelta bergo relj-kamutator.
naudoti irankiai:
victorinox peilalis - 1 vnt
svyturio gintarinis - 3 vnt
graztai (skirtingu dydziu) - 3 vnt
atsuktuvas - testeris - 1 vnt
didelis lituoklis - 1 vnt
varine skarda - 1 plonytis gabaliukas
varine daugiagysle viela - 10 cm
nevarinis metaliukas - 1 vnt
reples - 2vnt
pypke nauja, netinkanti - 1 vnt

demesio klausimas: kaip naudojant visus siuos irankius galima beveik suremontuot relj-kamutator?

Posted: 05 Apr 2007, 09:38
by Renaz
Atsakymas - tylint!
Dabar duok pliusa.

Posted: 05 Apr 2007, 10:29
by Rashyd
ka reiskia beveik?

storms wrote:na kagi kagi
Qu'est ce que c'est pareina +1
nakar buvo beveik prikelta bergo relj-kamutator.
naudoti irankiai:
victorinox peilalis - 1 vnt
svyturio gintarinis - 3 vnt
graztai (skirtingu dydziu) - 3 vnt
atsuktuvas - testeris - 1 vnt
didelis lituoklis - 1 vnt
varine skarda - 1 plonytis gabaliukas
varine daugiagysle viela - 10 cm
nevarinis metaliukas - 1 vnt
reples - 2vnt
pypke nauja, netinkanti - 1 vnt

demesio klausimas: kaip naudojant visus siuos irankius galima beveik suremontuot relj-kamutator?

Posted: 05 Apr 2007, 10:31
by Arvis
Nu cia kaip teleloto...beveik laimejo, tik poros kamuoliuku pritruko :)

Posted: 05 Apr 2007, 10:34
by storms
beveik reiskia kad:
reikia plonycio lituoklio ir darbas baigtas!
ajio, dar klausimas: silikoniniai hermetikai aliektrai nelaidus?
ar reikia kazkokio spec sudo?

Posted: 05 Apr 2007, 13:27
by champ
Pamirsai dar itraukt i sarasa:
1. kvestetas 1vnt.
2. champas 1vnt.
3 zvirblis 4vnt. :D

Posted: 05 Apr 2007, 13:30
by storms
champ wrote:Pamirsai dar itraukt i sarasa:
1. kvestetas 1vnt.
2. champas 1vnt.
3 zvirblis 4vnt. :D
tuo paciu noreciau pasiteirauti moderatoriu: kodel prie champo nedega joks gaidiskas uzrasas "50mm tarp koju" ir tt?
skaitau kad jis to vertas
gal skaitau ji ant stulpelio profilaktikai reiketu
a?

Posted: 05 Apr 2007, 16:08
by champ
pas mane net naujokas nedega :P

Posted: 05 Apr 2007, 16:49
by efk0nas
Sulûþo forumas! #-o Pasaulio pabaiga artëja!!! :hippy:

Posted: 06 Apr 2007, 09:07
by storms
na kagi kagi
vakar bergas buvo pakurtas! netgi nenaudojant ziebtuvelio anei degtuku!

:wav:
visiems shampes!

Posted: 06 Apr 2007, 09:29
by Rashyd
lets go to da woods...
storms wrote:na kagi kagi
vakar bergas buvo pakurtas! netgi nenaudojant ziebtuvelio anei degtuku!

:wav:
visiems shampes!

Posted: 06 Apr 2007, 09:31
by tckd
- Ant lauzo eretika! Ant lauzo ji!
Ugnis panaikins visus pedsakus. Minia dziaugiasi.

:loser:

Posted: 06 Apr 2007, 09:48
by storms
sian reikia ana reguliuotj!

Posted: 06 Apr 2007, 10:05
by mindaugasa
laiku perskaites "naujienas" atsakau, kad be abejo silikonas nelaidus elektrai ir kad as turiu plona lituokli.
hahaaaaa-a-aa----a-a-aaa-----..............

Posted: 06 Apr 2007, 19:37
by storms
na kagi
iskilmingai pareiskiu, kad pries ilgamete smaugimopatirti ir tobula profesionaluma neatsilaike majako kalnas!
krito it lapas! (tiesa is 3 karto)
bergas buvo uzsmaugtas ir vis pastatytii savo vietas!
visiems po 200 :albino:
placiau apie raidauta papasakos ciauvestas ir champas