Page 7 of 67
Posted: 02 Apr 2007, 14:11
by gediminas
bet tik nerusisku

Posted: 02 Apr 2007, 14:24
by Yvl
oj kaucestas pripliurzyjo cia!
minusas ble!

Posted: 02 Apr 2007, 14:28
by Qu'est ce que c'est
o ble jaunimas siais laikais?
padekotu kad laiku perspejau.
paskui parduotum prigamintu posukiu efkonui, tai neatsigintum nuo inspekciju ir teismu

Posted: 02 Apr 2007, 14:29
by Yvl
Qu'est ce que c'est wrote:o ble jaunimas siais laikais?
padekotu kad laiku perspejau.
paskui parduotum prigamintu posukiu efkonui, tai neatsigintum nuo inspekciju ir teismu

a tu manai, kad mano hendmeidas be testu praeitu i rinka?
dar gausi minusa rytoj!
Posted: 02 Apr 2007, 14:32
by storms
Yvl wrote:Qu'est ce que c'est wrote:o ble jaunimas siais laikais?
padekotu kad laiku perspejau.
paskui parduotum prigamintu posukiu efkonui, tai neatsigintum nuo inspekciju ir teismu

a tu manai, kad mano hendmeidas be testu praeitu i rinka?
dar gausi minusa rytoj!
bijau, kad sios savaites tavo hendmeidas i kanalizacija plauks...

Posted: 02 Apr 2007, 14:32
by Yvl
storms wrote:bijau, kad sios savaites tavo hendmeidas i kanalizacija plauks...

nu tay jo! drakonas gi isvaziavo savaitei...
Posted: 02 Apr 2007, 14:33
by Qu'est ce que c'est
achtuble. duodu grazos

Posted: 02 Apr 2007, 14:39
by Arvis
Skelbiu rezoliucija:
1. Yvlas gamina LED posukius ir Stopus
2. Eziukas programina
www.LEDAI.lt
3. As uzsiimu sito reikalo platinimu motofrakcijos forumui...(uzsakymus siusti i perku/parduodu skyreli LEDAI)
4. Pelnas
Posted: 02 Apr 2007, 18:06
by mindaugasa
led'as tankiau mirkses. jei tik vienas led'as, o kitas neled'as. jei abu ledai, tai posukiai pasakys "miau" (nors HD elektronika gali buti patvaresne, t.y. iki puslaidininkiu dar neishsivyste ir grandine komutuos ten kokia nors 5A rele. tada viskas ok.

). tada desit varza. tinginiams shiais laikais jau yra cia tu paminetu spec. reliu. ishpindejimas.
posukiai sprendziami taip: agrotiekimas 3.50lt. "flush mount" nuo vw golfo.
ir bus negaila, kai per asfalta chiuozt reiks.
aciu.
beje, kaip zinia esu sukaupes viena ish didziausiu led ir ne posukiu/stopu kolekcija baltijos shalyse.
iki stroboskopiniu brake bulb'u imtinai.
reklama
Posted: 02 Apr 2007, 18:10
by Yvl
mindaugasa wrote:(nors HD elektronika gali buti patvaresne, t.y. iki puslaidininkiu dar neishsivyste ir grandine komutuos ten kokia nors 5A rele. tada viskas ok.
pvz. mano mapiedoj posukiu rele (tikraja to zodzio prasme) ir kliksi ir viska daro, ir yra tiesiog RELE o ne koks ten superduper kosTminis tranzistorinis lektuvas.
:usholnafik:
Posted: 02 Apr 2007, 18:14
by mindaugasa
AHAHAHA!!! visks gerai yr!
kazi o degima koreguoja lempinis-tranzistorinis ECU?!? ar yra rankinis reguliatorius ant vairo, ir map'ini sau i sveikata?
Posted: 02 Apr 2007, 18:15
by Yvl
mindaugasa wrote:AHAHAHA!!! visks gerai yr!
kazi o degima koreguoja lempinis-tranzistorinis ECU?!? ar yra rankinis reguliatorius ant vairo, ir map'ini sau i sveikata?
taishku rankinis! kaip pas EMKA arba YZHA!
Posted: 02 Apr 2007, 18:17
by mindaugasa
tru motorcycle spirit!
Posted: 06 Apr 2007, 08:01
by Arvis
Atejo vakar mano skardos. Esu patenkintas is didziosios P raides. Uosciau baka, panashu kad benzo nebuvo uzpiltas net.
Siandien nuperku pora xamutiku ir einu is garazha visko surinkinet.
Butu gerai pora papildomu ranku, kad uzdet viska nesubraizant ? Turit kas laiko sian i pavakare ? Apie 14:00 ?
Posted: 06 Apr 2007, 08:05
by ezhiukas
dirbu iki 16, tai nebent nuo kokiu 17 - 18