Page 62 of 63
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 16 Jan 2013, 20:23
by tomasn
nzn kaip kas, o as ardysiu misko paklote, tai gal mazoronis labaj nepykz?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 16 Jan 2013, 21:06
by cosmoz
ne ne ne ardysi, o pakedensi ydant grybai geriau augtu ;)
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 17 Jan 2013, 15:22
by Motowowere
Naujausios zinios nuo papeliu:ledai pakankamai stori,ale apkloti dar storesniu sniego sluoksniu,po kuriuo vietomis serbetas,vanduo.Skyliu pregreziota kaip retij.Eseris vienas tik uzkibo.Nu nera en ka veikt

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 17 Jan 2013, 15:27
by Rammst
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 21 Jan 2013, 07:03
by tomasn
antizilishkas poziuris i dyglius

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 21 Jan 2013, 09:04
by tckd
pagal libduka an shtoko matyt pirmininkas bus dygliu mostelejes.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 09 Jan 2016, 16:07
by storms
Na tai bulliai varo toliau
Patiko

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 17:31
by tckd
Pasakykit tam geltonam kad biski ir guldyt galima.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 17:31
by mindaugasa
Ka? Suniokotas ezero pavirsius?!? Tik issikele mazuronis i briuseli, ir prasidejo...
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 18:56
by zil130
Iš ko sprendi, kad tai ežeras, o ne piliakalnis?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 19:04
by mindaugasa
Ezeras piliakalnio virsuje! O ezero dugne - zydkapiai!
Juk teisingai girdejau, kad senoves lietuviai piliakalniuose laidodavo zydus, nia?
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 19:25
by storms
Hah. Veiksmas buvo karjere be kapų
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 19:48
by Motowowere
Buvau su virgulem patikrint,sian vel ant sventos vietos matacikais lakste.Ledas suniokotas,zuvis emigravusi.:uzkakovojom:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 19:50
by mindaugasa
As lieku su savo nuomone.
Nebent kas nors duotu pralekt su motorcyklu.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Posted: 10 Jan 2016, 21:27
by zil130
Duok pralėkt su motociklu=kyšis.
Ar už tokią Lietuvą kovojom.