Page 62 of 295

Posted: 29 Apr 2009, 08:53
by tckd
apeigas primena [-o<
gal ten tu penkiu pasmaukymu nereik?
lankstytis 3 kartus butina?

kojele is desines ariginal!

:albino:

Posted: 29 Apr 2009, 09:02
by wundis
gi parasiau kad siandien pralekes pakoregavau kuro misini. gal ir pagelbes ziuresim ](*,)

rashydas, a kuro kranelius uzsuki pavaziaves?

Posted: 29 Apr 2009, 09:20
by Rashyd
ne na...
wundis wrote:gi parasiau kad siandien pralekes pakoregavau kuro misini. gal ir pagelbes ziuresim ](*,)

rashydas, a kuro kranelius uzsuki pavaziaves?

Posted: 29 Apr 2009, 09:50
by tckd
pas rasyda visai ner kuro kraneliu. benzino tekejima sustabdo zvilgsniu! :jerkit:

Posted: 29 Apr 2009, 09:51
by ezhiukas
kuro kraneliai didina svori!

Posted: 29 Apr 2009, 10:37
by storms
pavargau ziuret
labai primine rena
vienu zodziu -1
aju dar karta prasuksiu video kur savo dirolais wundis grauzia murine plyta
mano bergas kuriasi identiskai kaip rashydo. ant salto uztraukiu chokea

Posted: 29 Apr 2009, 11:03
by El Traxo
wundi, mažu padės - http://www.youtube.com/watch?v=JTsHNrbujP8

O bet negi visi taip vargstat su šaltu? :-k

Posted: 29 Apr 2009, 11:08
by wundis
el traxai, kad man rodos sitas byciukas parodomiesiems tikslams ilgiau targavoja aplink berga nei asej...
o bet taciau, uzgaves Rashydo jausmus pabandysiu neuzsukt kranelio, ir kaip jau 2 kartus minejau gal pakoreguotas misinys pagelbes isvengiant zaidimo su chokais? [-o<
zodziu. apie progresa Husaberg kampelis bus informuotas.

Posted: 29 Apr 2009, 11:09
by didzhej
pirkit 2T --- gaila ziuret!

Posted: 29 Apr 2009, 11:09
by storms
nepamirsk filmuotj!

Posted: 29 Apr 2009, 11:10
by storms
ai dar
-1 uz tai, kad kojele zhydishkoj pusej
gerai reikejo ipust, kad ja desinej pusej uzdet

Posted: 29 Apr 2009, 11:46
by tckd
El Traxo wrote:wundi, mažu padės - http://www.youtube.com/watch?v=JTsHNrbujP8
fone pauksciukai ciuolba, o tu kickikickickick. ramantyka nu.

Posted: 29 Apr 2009, 12:13
by mindaugasa vol.2
wundi, tau hintas: veziokis kiseniui eterio balioneli. visi problemai su nesikurimu taip gydomi
be to visuomet galesi eteriu nupurksti tdck, jei galutinai uznervins

Posted: 29 Apr 2009, 12:18
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:wundi, tau hintas: veziokis kiseniui eterio balioneli. visi problemai su nesikurimu taip gydomi
be to visuomet galesi eteriu nupurksti tdck, jei galutinai uznervins
galiu eterio parupint is TV pilies. kiek reikia? kokiu laiku? geriau rytinis eteris, ar naktinis?

Posted: 29 Apr 2009, 14:17
by Renaz
El Traxo wrote:wundi, mažu padės - http://www.youtube.com/watch?v=JTsHNrbujP8

O bet negi visi taip vargstat su šaltu? :-k
:lolol: :pazors:

Bet tai cia vadinasi teisingas uzvedimas? Bichas 5 min. kickina net uzsigules.
Tamara foreva - vienas kikas ir gatva!