Page 63 of 79
Re: Bendras
Posted: 08 Jun 2011, 23:08
by Ziune
gal kas išminties prilaikot kur gaima būt muotą pasverti? ačiū.
Idomu, kiek numetė alpas svorio po mudzyfikacijų. ačiū.
Re: Bendras
Posted: 08 Jun 2011, 23:11
by tckd
pas mane uz kampoi kauno gt. mytala superka. sakyc esu mates kai sveria masina su mytalu ir be jo.
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 10:10
by Rammst
daržovių bazėj.
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 12:34
by mindaugasa vol.2
vonios svarstykles: uzvarai viena gala, po to kita. bonusas- zinai svorio pasiskirstyma
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 12:41
by Wobbler
Aha....o jeigu mocas pro duris i vonia netilps
Edit: o jei tilps, tai po to visa savaite drakono lojima klausyk.
Jau geriau darzoviu bazej
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 12:49
by storms
Wobbler wrote:Aha....o jeigu mocas pro duris i vonia netilps
Edit: o jei tilps, tai po to visa savaite drakono lojima klausyk.
Jau geriau darzoviu bazej
beabejo svarstykles normaliuose namuose yra prikaltos prie grindu...
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 12:54
by Wobbler
Re: Bendras
Posted: 09 Jun 2011, 13:21
by tomasn
lazer heroes
http://www.lazerhelmets.com/heroes-type/mx/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Bendras
Posted: 15 Jun 2011, 11:01
by El Traxo
nipamentam kur su tomasėnu diskutavom apie moco (dvyrkų) vežimo ant subinės subtilybes...
Ruošiami įst. pakeitimai:
Įstatymo projekte taip pat siūloma patikslinti nuostatą, draudžiančią uždengti valstybinio numerio ženklus, numatant, kad tuo atveju, kai vežamas prie transporto priemonės galinės dalies pritvirtintas dviratis uždengia valstybinio numerio ženklą, motorinės transporto priemonės gale, gerai matomoje vietoje turėtų būti pritvirtinta valstybės įmonės „Regitra“ išduota lentelė su valstybiniu numeriu.
šaltinis
Re: Bendras
Posted: 15 Jun 2011, 11:27
by tomasn
Re: Bendras
Posted: 01 Jul 2011, 00:23
by zhaltas
pasiruoshiau APL 2011'

Re: Bendras
Posted: 01 Jul 2011, 00:29
by Dzuku_Briedzis
ir kuo tai susije su APL?
sorry, lopas esi jei tokius dalykus kergi
Re: Bendras
Posted: 01 Jul 2011, 00:32
by zhaltas
kokius dalykus? nelope?

Re: Bendras
Posted: 01 Jul 2011, 00:35
by Dzuku_Briedzis
pasiruoshiau APL 2011'
Kedys...
arba pajuokavai niftemu arba liksi prie baznycios nesuprastas
Gaila Lino keliones...
Re: Bendras
Posted: 01 Jul 2011, 00:36
by storms
bbz
zudiko veido nenoreciau klijuot ne ant vieno savo daikto