Page 63 of 79

Re: Bendras

Posted: 08 Jun 2011, 23:08
by Ziune
gal kas išminties prilaikot kur gaima būt muotą pasverti? ačiū.
Idomu, kiek numetė alpas svorio po mudzyfikacijų. ačiū.

Re: Bendras

Posted: 08 Jun 2011, 23:11
by tckd
pas mane uz kampoi kauno gt. mytala superka. sakyc esu mates kai sveria masina su mytalu ir be jo.

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 10:10
by Rammst
daržovių bazėj.

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 12:34
by mindaugasa vol.2
vonios svarstykles: uzvarai viena gala, po to kita. bonusas- zinai svorio pasiskirstyma

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 12:41
by Wobbler
Aha....o jeigu mocas pro duris i vonia netilps
Edit: o jei tilps, tai po to visa savaite drakono lojima klausyk.
Jau geriau darzoviu bazej

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 12:49
by storms
Wobbler wrote:Aha....o jeigu mocas pro duris i vonia netilps
Edit: o jei tilps, tai po to visa savaite drakono lojima klausyk.
Jau geriau darzoviu bazej
beabejo svarstykles normaliuose namuose yra prikaltos prie grindu...

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 12:54
by Wobbler
:albino: :albino:

Re: Bendras

Posted: 09 Jun 2011, 13:21
by tomasn
lazer heroes

http://www.lazerhelmets.com/heroes-type/mx/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Bendras

Posted: 15 Jun 2011, 11:01
by El Traxo
nipamentam kur su tomasėnu diskutavom apie moco (dvyrkų) vežimo ant subinės subtilybes...
Ruošiami įst. pakeitimai:
Įstatymo projekte taip pat siūloma patikslinti nuostatą, draudžiančią uždengti valstybinio numerio ženklus, numatant, kad tuo atveju, kai vežamas prie transporto priemonės galinės dalies pritvirtintas dviratis uždengia valstybinio numerio ženklą, motorinės transporto priemonės gale, gerai matomoje vietoje turėtų būti pritvirtinta valstybės įmonės „Regitra“ išduota lentelė su valstybiniu numeriu.
šaltinis

Re: Bendras

Posted: 15 Jun 2011, 11:27
by tomasn
URA!!! :cheers: :skvydopusbrolis: :rockwoot: :skvydukas:

Re: Bendras

Posted: 01 Jul 2011, 00:23
by zhaltas
pasiruoshiau APL 2011'

Image

Re: Bendras

Posted: 01 Jul 2011, 00:29
by Dzuku_Briedzis
ir kuo tai susije su APL?
sorry, lopas esi jei tokius dalykus kergi

Re: Bendras

Posted: 01 Jul 2011, 00:32
by zhaltas
kokius dalykus? nelope? :D

Re: Bendras

Posted: 01 Jul 2011, 00:35
by Dzuku_Briedzis
pasiruoshiau APL 2011'
Kedys...

arba pajuokavai niftemu arba liksi prie baznycios nesuprastas

Gaila Lino keliones...

Re: Bendras

Posted: 01 Jul 2011, 00:36
by storms
bbz
zudiko veido nenoreciau klijuot ne ant vieno savo daikto