Husqvarna kampelis
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Husqvarna kampelis
Kikint bandei?I duda putei,rata spardei,ar papypsenai?Dar galima pabandyti pamirkset sviesom,posukiais.A,jeigu ju nera tai ir nesikuria. Kartais kuro reik ipilti,sake padeda.Po perinkima mataras privalo is 3 kiko uzsispirti,sekanti karta is pirma.Ups,cia gi ne yamaka 
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Husqvarna kampelis
nu tak nėra skierka arba nėra kurastckd wrote:taigi:
grazus matuociklas: TAIP
dvasingas matuociklas: TAIP
stumoklis pakeists: TAIP
voztuvai pachekinti: TAIP
vedasi: NE
How does you do?
Re: Husqvarna kampelis
da vienas sprendimo būdas - prisilupt narmalej.
ryte aiškiau būna, arba visai kitos problemos.
o šiaip tai įsivaizduoju nervą, kai taip be paaiškinimo...
nors kažkur mažas š vis tiek slypi.
gal žvakutė numirojo ?
arba šiaip garaže per šalta ir per drėgna = kandinsatas darosi.
ne?
ryte aiškiau būna, arba visai kitos problemos.
o šiaip tai įsivaizduoju nervą, kai taip be paaiškinimo...
nors kažkur mažas š vis tiek slypi.
gal žvakutė numirojo ?
arba šiaip garaže per šalta ir per drėgna = kandinsatas darosi.
ne?
perkele FE-450
Re: Husqvarna kampelis
Pamenu kai suzuki dr panašiai buvo, skierka buna tik pradžioj o paskui prapuola, bet aišku kol dasigaudėm kad skierkos paskui nėr tai ko tik nedarėm ir kikinom ir stumdėm ir mynėm. o paskui Šeškinėj Dima velnią išvarė.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Husqvarna kampelis
tai bet tai o tai. gal paskirstymo grandine ne ant teisingo t(k)dc uzdejai? ty paskirstymo velenelis ne toje padetyje kur turetu buti?
o gal o gal zybsi ne tada? kada zybsi?
stebuklu nebun skaitau, net voveres jamaha uzsivede ziedo metais, tai skaitau dabar belenkuri tacka turi uzsivest.
o gal o gal zybsi ne tada? kada zybsi?
stebuklu nebun skaitau, net voveres jamaha uzsivede ziedo metais, tai skaitau dabar belenkuri tacka turi uzsivest.
+2/-14
Re: Husqvarna kampelis
yra siūlymas - griebk porą grappos ir kviesk konsiliumą.
bus tau sprendimų keli iš kart

bus tau sprendimų keli iš kart
perkele FE-450
Re: Husqvarna kampelis
skierka yra, gal tada kuras nepatenka?
jai kuras patenka, skierka yra, tai gal kokios fishkes nepajungei?
skierka yra, kuras patenka, fiskes sujungtos, tai dar patikrinciau TDC ir veleneliu padeti
jai kuras patenka, skierka yra, tai gal kokios fishkes nepajungei?
skierka yra, kuras patenka, fiskes sujungtos, tai dar patikrinciau TDC ir veleneliu padeti
±
Re: Husqvarna kampelis
ciprašau, o įsižeisti reikia jei YRA purškalas ar jei NĖRA purškalo ?El Traxo wrote:otai persiprašau, jei įžeisiu - čia ne purškalas?
perkele FE-450
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Husqvarna kampelis
Teisingai kikink mergą.
Re: Husqvarna kampelis
zodziu garaza aplanke sventoji dvasia arba kitais zodziais garantinis servisas tiesiai jusu garaze tiesiai is dylerio. nespejus papilstyt brendziuko liepe ziuret ar uzsegtas klynas
nu visiem technikos eruditams pridesiu kad tarp vedasi ir ne, buvo isiurbimo ir ismetimo velenai permesti po viena danciu

nu visiem technikos eruditams pridesiu kad tarp vedasi ir ne, buvo isiurbimo ir ismetimo velenai permesti po viena danciu
less teeth, more tits.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Husqvarna kampelis
heh

PS pirma kart matau kad zoliapjoves butu uzvedinejamos koja
PPS matau kad buvo susirinke daug kalbanciu galvu!
PPPS kas atrado gedima ir kam statei brendziuko?
PS pirma kart matau kad zoliapjoves butu uzvedinejamos koja
PPS matau kad buvo susirinke daug kalbanciu galvu!
PPPS kas atrado gedima ir kam statei brendziuko?
+2/-14
