Husqvarna kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Husqvarna kampelis

Post by Motowowere »

Kikint bandei?I duda putei,rata spardei,ar papypsenai?Dar galima pabandyti pamirkset sviesom,posukiais.A,jeigu ju nera tai ir nesikuria. Kartais kuro reik ipilti,sake padeda.Po perinkima mataras privalo is 3 kiko uzsispirti,sekanti karta is pirma.Ups,cia gi ne yamaka :blackeye:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by El Traxo »

tckd wrote:taigi:

grazus matuociklas: TAIP
dvasingas matuociklas: TAIP
stumoklis pakeists: TAIP
voztuvai pachekinti: TAIP
vedasi: NE
nu tak nėra skierka arba nėra kuras :ruko:
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by tckd »

skierka zybsi, benzinas teka, reiks juoduju misiu..
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husqvarna kampelis

Post by Rammst »

da vienas sprendimo būdas - prisilupt narmalej.
ryte aiškiau būna, arba visai kitos problemos.

o šiaip tai įsivaizduoju nervą, kai taip be paaiškinimo...
nors kažkur mažas š vis tiek slypi.
gal žvakutė numirojo ?
arba šiaip garaže per šalta ir per drėgna = kandinsatas darosi.
ne?
perkele FE-450
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husqvarna kampelis

Post by zil130 »

Pamenu kai suzuki dr panašiai buvo, skierka buna tik pradžioj o paskui prapuola, bet aišku kol dasigaudėm kad skierkos paskui nėr tai ko tik nedarėm ir kikinom ir stumdėm ir mynėm. o paskui Šeškinėj Dima velnią išvarė.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husqvarna kampelis

Post by wundis »

tai bet tai o tai. gal paskirstymo grandine ne ant teisingo t(k)dc uzdejai? ty paskirstymo velenelis ne toje padetyje kur turetu buti?
o gal o gal zybsi ne tada? kada zybsi?
stebuklu nebun skaitau, net voveres jamaha uzsivede ziedo metais, tai skaitau dabar belenkuri tacka turi uzsivest.
+2/-14
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husqvarna kampelis

Post by Rammst »

yra siūlymas - griebk porą grappos ir kviesk konsiliumą.
bus tau sprendimų keli iš kart
:occasion5:
perkele FE-450
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by El Traxo »

otai persiprašau, jei įžeisiu - čia ne purškalas?
How does you do?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Husqvarna kampelis

Post by tomasn »

skierka yra, gal tada kuras nepatenka?
jai kuras patenka, skierka yra, tai gal kokios fishkes nepajungei?
skierka yra, kuras patenka, fiskes sujungtos, tai dar patikrinciau TDC ir veleneliu padeti
±
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husqvarna kampelis

Post by Rammst »

El Traxo wrote:otai persiprašau, jei įžeisiu - čia ne purškalas?
ciprašau, o įsižeisti reikia jei YRA purškalas ar jei NĖRA purškalo ?
perkele FE-450
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by Dzuku_Briedzis »

SMART TV!!
Dzūkų tankai nerūdija!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by tckd »

virai viskas bus gerai. kada nors :ruko:

Image
less teeth, more tits.
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husqvarna kampelis

Post by zil130 »

Teisingai kikink mergą.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by tckd »

zodziu garaza aplanke sventoji dvasia arba kitais zodziais garantinis servisas tiesiai jusu garaze tiesiai is dylerio. nespejus papilstyt brendziuko liepe ziuret ar uzsegtas klynas

nu visiem technikos eruditams pridesiu kad tarp vedasi ir ne, buvo isiurbimo ir ismetimo velenai permesti po viena danciu :fart: :confused5: :chain: :rock: :lopinys: :greblys: :pagausiu:
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husqvarna kampelis

Post by wundis »

heh
:pazors:

PS pirma kart matau kad zoliapjoves butu uzvedinejamos koja :binky:

PPS matau kad buvo susirinke daug kalbanciu galvu!

PPPS kas atrado gedima ir kam statei brendziuko?
+2/-14
Post Reply