Page 1 of 3

Motofrakcijos naujienos!

Posted: 20 Mar 2007, 09:25
by w919
...slaptai pasijungiu prie interneto laido.. yra kontaktas!

Mieli frakcijos kolegos!!

laikas nuo laiko kyla nepasitenkinimas þema informacijos kokybe forume („blevyzgu shudduobeā€

Posted: 20 Mar 2007, 14:05
by mindaugasa
as tai pradejau skaityti, kad savo dienorashty galetu atsidaryti (redaktoriaus pritarimu) dar nevienas motomanas.....
KAAA?!? kasble?

Vienzo, dar kas nors

Posted: 20 Mar 2007, 14:20
by Renaz
Dienorastis turi buti labai rimtas?

Posted: 20 Mar 2007, 14:27
by mindaugasa
Renaz wrote:Dienorastis turi buti labai rimtas?
nezinau kaip redaktorius, bet as manau, kad blevyzgu ir cia (forume) pakanka.
mintis buvo dienorascio formate talpinti informacija, kurios gali dar kazkam prisireikti.
dar but shaunu, jei kas nos galetu kuruoti enduro&co. naujienu srauta: varzybos etc. vertimu plyz! ishversit - perskaitys. imesit link'a - kaip i bala.

Posted: 20 Mar 2007, 14:33
by Renaz
Supratau. Na ne apie blevyzgas kalba, bet viskas aisku. Mastom toliau.

Posted: 28 Jun 2007, 13:26
by w919
Nuo šiol čia talpinsiu reikšmingesnių visuomenei naujienų anonsus. Taigi!!! Šios dienos http://www.motofrakcija.lt/news/ suzinokite apie naująją Suzuki Hayabusa!

Posted: 08 Jul 2007, 19:29
by w919
Kolegos, į galeriją (pagaliau) sudėjau Isle of Man TT nuotraukas.

Posted: 08 Jul 2007, 21:25
by Renaz
w919 wrote:Kolegos, į galeriją (pagaliau) sudėjau Isle of Man TT nuotraukas.
Ech... dar butu kokie bent po sakini komentarai prie nuotrauku, galima butu skaityti, kad visa motofrakcija buvo nuvykus...

Patiko.

Posted: 16 Jul 2007, 11:25
by mindaugasa
kas ten minejo, kazka zinas is tv laidos teritorija? ar kokiu autofanu etc.?
skaitau reikia persneketi, primesti papildomas islaidas ir i sekancias pakatushkes kur nors poznaneje ar pan. pasiimti kinoshnikus. tegu padaro reportaza, kiek jie ten ishgers?
nieko nauja nepasakiau. reikia piarintis, kitaip niekas babkiu neduos padangoms.
beje, zr. zurnala A-Z, kauno kolegos motobroliai pasidare piara. ir visai grazu

Posted: 16 Jul 2007, 14:03
by w919
kanka! buvo sneketa su Ekipazu ir Teritorija dar ziema, bet tada buvo salta tai nebuvo ka filmuot. reiktu atnaujint tema. cia Audriuszy mums pagelbes!!

Posted: 16 Jul 2007, 14:39
by mindaugasa
w919 wrote:kanka! buvo sneketa su Ekipazu ir Teritorija dar ziema, bet tada buvo salta tai nebuvo ka filmuot. reiktu atnaujint tema. cia Audriuszy mums pagelbes!!
tai gerai, tai snekam. kokios salygos nusivezti operatoriu kipsa ir klausinetoja?
storms paraso, kad varom i poznane (sekanty menesy?) ir pirmyn.

Posted: 16 Jul 2007, 15:02
by w919
mindaugasa wrote:
w919 wrote:kanka! buvo sneketa su Ekipazu ir Teritorija dar ziema, bet tada buvo salta tai nebuvo ka filmuot. reiktu atnaujint tema. cia Audriuszy mums pagelbes!!
tai gerai, tai snekam. kokios salygos nusivezti operatoriu kipsa ir klausinetoja?
storms paraso, kad varom i poznane (sekanty menesy?) ir pirmyn.
reiktu paskambinti Audriuizy ir jis duotu laidu kontaktus. "laidu kontaktus" xexe :)

Posted: 18 Jul 2007, 08:37
by gediminas
Aukstadvario trasoj atsidare kartingu nuoma!

http://www.rotena.lt/

Posted: 26 Sep 2007, 10:02
by nepykit
Motofrakcijos naujienose ( www.motofrakcija.lt/news ) suzinokite, kad ispanu keistuoliui Pedrosai vietoj pedos luzio diagnozuotas tik pirshto uzdegimas!

Posted: 26 Sep 2007, 10:03
by w919
koju neplauna!! :pazors: