Page 1 of 1
Miskelis
Posted: 01 Apr 2007, 20:18
by Rashyd
Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Posted: 01 Apr 2007, 20:26
by didzhej
O kaip miske, nesalta?
p.s. kas mate oru progn? - sake snigs ir bus -4

Re: Miskelis
Posted: 01 Apr 2007, 20:42
by Renaz
Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.
Posted: 01 Apr 2007, 21:00
by Rashyd
tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..
miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...
Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.
Posted: 01 Apr 2007, 21:30
by tckd
Rashyd wrote:tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..
miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...
Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.
nu va
as irgi vakar vienas pilaites miskus apjojau
prie trasos tris Sveika Marija sukalbejau.. [-o<
liudna vienam
bet pasiulymo neuzmaciau, nors ir be salmo per miesta vaziuot nekas

Posted: 01 Apr 2007, 21:30
by didzhej
komentaras pas tave, tai nors imk ir idurk yla i rata... kaunietiskai/silainiu prieskonis.
Re: Miskelis
Posted: 02 Apr 2007, 09:25
by Rashyd
tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...
Renaz wrote:Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.
Re: Miskelis
Posted: 02 Apr 2007, 09:28
by Renaz
Rashyd wrote:tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...
gerai parasysiu. ZUteks cia ble "jei vaziuoji"... pamiegok dvi savaite spo 4 val. paziuresiu kaip vaziuosi... ir daug laiko turesi. Bet px, parasysiu vis tiek!
Posted: 02 Apr 2007, 09:31
by Rashyd
nesinervuok, ne as tau vaika uzstaciau!
sakau gal parduodi, zinau kas pirktu!
Posted: 02 Apr 2007, 09:57
by Renaz
Ka parduodu? Vaika? taip ir zinojau, kad uzsiimi vaiku prekyba!
Posted: 02 Apr 2007, 10:39
by storms
vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...
Posted: 02 Apr 2007, 23:06
by Vee Crunchy
storms wrote:vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...
gal tiesiog lokys zvejojo su benzomeskere ir perde..
As prsisjungciau, jei isvaziavimas butu per hardpack'a, o ne i pelkyna. Oza niokot biski vpzidu jau - kur benusuksi, vis koks pitbulis su dobermanais atsiveja.