Page 1 of 1

Miskelis

Posted: 01 Apr 2007, 20:18
by Rashyd
Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..

Posted: 01 Apr 2007, 20:26
by didzhej
O kaip miske, nesalta?

p.s. kas mate oru progn? - sake snigs ir bus -4 :(

Re: Miskelis

Posted: 01 Apr 2007, 20:42
by Renaz
Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.

Posted: 01 Apr 2007, 21:00
by Rashyd
tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..

miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...

Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.

Posted: 01 Apr 2007, 21:30
by tckd
Rashyd wrote:tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..

miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...

Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.
nu va :binky:
as irgi vakar vienas pilaites miskus apjojau :joja:
prie trasos tris Sveika Marija sukalbejau.. [-o<
liudna vienam :(
bet pasiulymo neuzmaciau, nors ir be salmo per miesta vaziuot nekas :154:

Posted: 01 Apr 2007, 21:30
by didzhej
komentaras pas tave, tai nors imk ir idurk yla i rata... kaunietiskai/silainiu prieskonis.

Re: Miskelis

Posted: 02 Apr 2007, 09:25
by Rashyd
tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...

Renaz wrote:
Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.

Re: Miskelis

Posted: 02 Apr 2007, 09:28
by Renaz
Rashyd wrote:tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...
gerai parasysiu. ZUteks cia ble "jei vaziuoji"... pamiegok dvi savaite spo 4 val. paziuresiu kaip vaziuosi... ir daug laiko turesi. Bet px, parasysiu vis tiek!

Posted: 02 Apr 2007, 09:31
by Rashyd
nesinervuok, ne as tau vaika uzstaciau!
sakau gal parduodi, zinau kas pirktu!

Posted: 02 Apr 2007, 09:57
by Renaz
Ka parduodu? Vaika? taip ir zinojau, kad uzsiimi vaiku prekyba!

Posted: 02 Apr 2007, 10:39
by storms
vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...

Posted: 02 Apr 2007, 23:06
by Vee Crunchy
storms wrote:vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...
gal tiesiog lokys zvejojo su benzomeskere ir perde.. :dontknow:


As prsisjungciau, jei isvaziavimas butu per hardpack'a, o ne i pelkyna. Oza niokot biski vpzidu jau - kur benusuksi, vis koks pitbulis su dobermanais atsiveja.