Page 1 of 1
Kuriuos sborus rems motofrakcija
Posted: 24 Apr 2007, 13:05
by Arvis
Kur vaziuosit mieli kolegos ?
Posted: 24 Apr 2007, 13:06
by ezhiukas
o kur penktas variantas - nevaziuosiu, nes ner su kuo

Posted: 24 Apr 2007, 13:08
by Arvis
ezhiukas wrote:o kur penktas variantas - nevaziuosiu, nes ner su kuo

Nu tai gi yra mineTas dnepras garazhe....o beto dar yra laiko surinkt traktoriu
Posted: 24 Apr 2007, 13:18
by ezhiukas
drepnas navaro, o traktoriaus greiciausiai nespes nudazyti, labai dideles eiles prie dazymo...

O mano urvalas su kaliaske irgi isardytas
Posted: 25 Apr 2007, 00:41
by mindaugasa
jau!
